CyriC

Trocha toho LARPení ve velkém. Každopádně pro mě je Hra zatím nejlepším Fincherovým filmem. Douglas a Penn si prostě nahrávají neuvěřitelně. ()

katzo

Tak toto bol jeden z najlepších filmov, aký som kedy videl. Napätie rástlo do samotného konca filmu. Jediné čo ma mrzí je, že ten film sa nedá pozerať viackrát, lebo poznať koniec je gro celého filmu. A Douglas? Snáď nikto nedokáže tak dokonale zahrať snobských "zazobaných" podnikateľov ako Douglas ()

SkyCaptain

K obrazovce vás přiková především typicky Fincherovsky "studená" vizuální podoba snímku a nečekané zvraty. Pocit že za rohem číhá něco nečekaného a nepříjemného je zde velmi intenzivní. Celkově výborný film. ()

Skawin

Skvělý thriller přesně podle mého vkusu. Skvělý příběh, perfektní Michael Douglas.. Musela jsem se na film podívat dvakrát po sobě (což obvykle nedělám), abych si ho náležitě užila a pak jej zařadila mezi svých deset nejoblíbenějších filmů. Bravo mistře Finchere! ()

char_t

Pan Fincher opět nezklamal. Parádní paranoia se táhne celým filmem, pro veškerý děj se nabízí hned několik možných vysvětlení, která celou dobu všechna sedí a udržují diváka v parádním napětí... Škoda jen, že u konce už tvůrci polevili a objevuje se mezírka (jak věděli, kam přesně skočí, hergot?) a obecně konec není úplně stoprocentní... Ale bavil jsem se náramně, to né že né. ()

helloween93

Napínavý thriller s mnoha dějovými zvraty a přesvědčivým Michaelem Douglasem. Přesně takhle má thriller vypadat, Fincher zde opět ukázal, jak skvěle umí vykreslit příběh. Říkejte si, že závěr filmu byl přehnaný, ale mě se líbil. 5 hvězd. ()

Smejdik

The Game... jako když si týdny sucha říkáte, ať zaprší, a ona přijde povodeň. Na začátku toužíte po nějakém zvratu a s přibývající stopáží jich přichází čím dál víc, až vám z toho jde hlava kolem a marně se snažíte pochopit, co je pravda a co lež, co je skutečnost a co je fikce. Film měl na jeho úplném konci úplně jiné vyznění, než by měl před posledním zvratem (skok, resp. dopad). Je to škoda, i tak je ale téměř dokonalý. Vyzdvihnout musím i hudbu Howarda Shorea. ()

GOREGASM

Formálně i herecky precizní thriller s originální zápletkou, která udrží diváka napnutého jako strunu až do závěrečných titulků, a přestože je závěrečná pointa dobrá, tak právě ona mi nedovoluje udělit plné hodnocení. Umožňuje totiž retrospektivní hnípání se v ději, který pár diskutabilních otazníků nabídne, a celou story, jakkoliv působivě podanou, mírně devalvuje. Fincher sice nezplodil jako v případě Se7en žánrovou klasiku, rozhodně však potvrdil svůj vysoký standard. 80% P.S. Howard Shore opět hraje divákovi na nervy ;-) ()

BeranSon

Já jsem od začátku nebyl jistý, tím, že jsem si chvilinku myslel, že to je vážně past, pak, že ije to je sranda. Tak to šlo pořád dál, až jsem se to dozvěděl. Konec si můžu tipnout, ale uhodnout ne. Fincher zase září, stejně jako Douglas. Paráda. 9/10 ()

MikeeTheory

Detailně propracovaný scénář, excelentní herci a velmi napínavá atmosféra. Film "The Game" mě okamžitě vtáhl a držel se mě až do úplného konce. To mi na plný počet prostě stačí. Komentář k hudbě: Poznat Howarda Shorea i jako skladatele "netolkienovských" počinů je velmi zajímavé. Člověk si u toho uvědomí, jak moc musí být skladatel podobného kalibru všestranný. A to Shore rozhodně je a byl i v roce 1997 (tedy v době před jeho velkým vrcholem). Zde hudba funguje vlastně úplně jinak. Je mysteriózní, napínavá, trochu znepokojující, ale také velmi vnímavá, progresivní a osobitá. Klavír místy nahání strach, smyčce zase vše hezky dramatizují. Autor už tenkrát evidentně měl dostatečné zkušenosti a rozhled. Rozhodně doporučuji ... ()

Doomedx

The Game => Definice slova mindfuck. /Spoiler: Celou dobu jsem tak nejak veril, ze se opravdu jen jedna o hru jak uz to je v nazvu filmu, ale obcas proste clovek nad tim vsim pochybuje, kdyz tam vidi jak kulky z automatů děrují stěny zdi. ()

Marykus

Ačkoli pár věcí asi nebylo úplně reálných, musím přiznat napětí až do poslední chvíle. Kdo ale dnes očekává že film bude 100% reálný že? Tenhle film doporučuji! Stojí za to. A hlavně díky hlavnímu herci který byl doopravdy přesvědčivý! ()