SphAnel

až do poslední sekundy jsem se hádal se svým mozkem, zda je to hra bo ne. Nakonec byla, ale to podání celého filmu mě bavilo. A hodně bavilo. Co bych za to dal si takovou hru zkusit a změnit tak názor a pohled na svět. Bohužel, je to jen film. ()

cobr

Skvělá režie Davida Finchera a některé herecké výkony pozvedává tento film ještě o něco výše, nicméně to je stále jen na čtyři hvězdy. ()

Rosssss

Vynikající podívaná neméně vynikajícího Davida Finchera se stejně vynikajícím Michaelem Douglasem v hlavní roli, která by byla ještě o něco víc vynikající, kdyby skončila o pár minut dřív Douglasovým skokem...vznikla by tím sice drobná nelogičnost ve smyslu, kde se vzaly ostré náboje v pistoli, která původně patřila detektivovi, jež byl očividně součástí Hry, ale zase by byl divák ušetřen velice klišovitého happyendu, který mi brání hodnotit snímek plným počtem. Kromě konce však Hře není vlastně vůbec co vytknout, jedná se totiž promyšlený paranoidní zážitek s perfektně dávkovanou atmosférou, která Vás až do závěrečných titulků nechává plácat se v té nejbizarnější nejistotě, jakou vám film může nabídnout. A navíc scéna v posprejovaném domě s Jefferson Airplane - White Rabbit v pozadí je prostě megamazec... ()

HollyMolly

Musím říct, že trochu nuda. Děj tvoří stále to samé... hráč Michael Douglas se dostává do prekérních situací, které má na starosti všudypřítomná CRS. Ta nereálnost a neustálé zoufalství, které ve Van Ortenovi i mně vyvolávala, mi lezla krkem a chvílemi jsem měla chuť sledování celého filmu úplně zabalit. K tomu všemu zde nebyla žádná možnost, že vás děj překvapí. Buďto to dopadne dobře, nebo špatně. Buď jsou všichni zlí, nebo hodný. Christine byla hrozně protivná, s hlavním hrdinou se zacházelo jako s idiotem a Sean Penn se tu k mému zklamání téměř nevyskytoval. Když se to všechno doplazilo ke konci, byla jsem fakt ráda, že to mám za sebou. ()

nehru

U Hry máte pocit, jako byste to všechno už někde viděli. Trocha Metrixu, Blade Runnera, Fight Clubu....film který celou druhou polovinu jen neustále vrší další a další konce vás chytne mnoha dobře zvládnutými prvky, atmosférou, tempem, hudbou, vybroušeným stylem, ale nakonci nezbyde nic než pocit z vyjímečně dobrého filmu, co běží na Nově v sobotu v noci. ()

Kada80

Co darovat člověku,který může mít všechno? Fincher rozjel dokonalou hru! Už vím co chci k vánocům ! NEZAPOMENUTELNÉ : Sekretářka : Nějaký srandista,chtěl s vámi poobědvat,řekla jsem mu,že jste zaneprázdněn. Nicholas : A jméno? Sekretářka : Pan Jarmil Prdel. Nicholas : Zářící kadibudka,napsal Jarmil Prdel. Sekretářka : Co prosím? Nicholas : Zajistěte rezervaci do City klubu pro mě a pana Prdeleho k mému obvyklému stolu. Sekretářka : Ano. Nicholas : Tu rezervaci dejte na moje jméno. 100% ()

Pjotrik

Nejsilnější je asi scéna s hledáním kamery a následný rozhovor s televizním hlasatelem. Ono, kdyby ve filmu nešlo o hru, tak je to velice dobrá akce, ale s takovým námětem působí film až příliš dokonale, všechno do sebe zapadá a vyvrcholení je úmyslně matoucí a hlavně ujeté (co kdyby skočil ze střech v úplně jiném místě?). Tenhle snímek jakoby odstartoval novou vlnu filmů, které sází na neustálé zvraty, spiknutí, podvádění podvodníků podvodníkem a jiné složitosti. Vše je tak dokonale vymyšlené...a tím pádem neuvěřitelné = má takový snímek vůbec nějaké poselství? Podobné výtvory - Saw, Ctihodný občan. 70% ()

aannemer

Kdo neviděl, neuvěří. Stokrát jsem si byl jist, že už vím, jak to vlastně je a ono to bylo nakonec úplně jinak. Takový propletenec bych zažít opravdu nechtěl. ()

pursuer

Myslel jsem si, že ten film je předvídatelný. Bože, jak moc jsem se pletl! Někoho zažaluji, že na obalu filmu není varování pro kardiaky. ()

Hans07

Pokud to vidíte poprvé, tak si to opravdu pořádně vychutnejte, protože to opravdu stojí za to a překvapení, které Vás na konci filmu čeká a nemine je stoprocentní, bohužel, jen poprvé. Kdyby někdo fotil momentku u záverečných titulků, tak by mne přistihl s pusou otevřenou dokořán. ()

Route.66

jooo, psychologicke thrillery... muj nejoblibenejsi zanr.... a tento film do nej zapada naprosto perfektne... ani nevim, proc jsem ho nezkoukl uz drive, urcite to byla chyba, ptz The Game je opravdu spicka.... tak jako David Fincher.... a Douglasuv vykon fantasticky ()

Misterioso

Napoprvé jsem byl s pár výhradami v podstatě nadšen (5*), ovšem když už člověk zná pointu, tak už to napodruhé (a určitě i napotřetí...) není zkrátka "ono". Atmosféra sice diváka i při dalších zhlédnutích chytne, ale děj už neodsýpá tak rychle, jako odsýpá při prvním zhlédnutí, protože už jste to zkrátka jednou "prokoukli". Ale to je holt riziko "podnikání" při vytváření filmů se závěrečnou pointou. Jinak samozřejmě Mike, to je jednička, stejně tak Finch nebo Howard Shore, ale více než silné čtyři hvězdičky (i vzhledem k pár nelogičnostem) už dát nemůžu. EDIT: Po třetím zhlédnutí překvapivě vracím na 5 hvězdiček. Pořád je co objevovat. ()

kedluben

velice rád bych dal i z 5, ale nakonec přeci jen: ten konec....mě spíše nebavil... více by se patřilo zaklenout vše nějak anticky tragicky nebo já nevim. celej film jsem byl bez dechu a vše (opravdu VŠE) bylo na svém místě. a majkl dagles je úžasnej. hlavně při takovejch těch sotva postřehnutelnejch gestech, pohledech a tak... jo. výborný... celý (skoro). ()

Sintiroma

To neni mozny aby ti chlapci z RCS vedeli vsechno co udela pred tim nez to udela. A ten skok z 30.patra je trosku prehnanej. O hvezdu dolu jen za to ze sem to tak trosku nepochopil ke koncu a to mam FINCHERA rad. ()

Jamall

Po téměř celou dobu ultimátní napínavý zážitek, který je ovšem zkažen závěrem. (SPOILER: Vážně to nemohlo skončit tím skokem?). ()

ElKamil

Film se skvělou atmosférou, která mě na celé dvě hodiny dokázala naprosto přikovat k obrazovce. Od začátku Hry vše graduje a já si říkám, co ještě je její součástí a co už je něco jiného. Závěr mě rozsekal, člověk už myslí, že je konec, ale... Nakonec mám takový WTF pocit, který mi brání přidat tu hvězdu navíc. 85% ()