Kdysi dávno se bílý páv lord Šen rozhodl, že za pomoci nové strašlivé zbraně a armády vlků zničí Čínu a s ní i nenáviděné kung-fu. Stará vědma ho však varuje. Nemá šanci vyhrát, protože se objeví černobílý bojovník, který Šena porazí. Šen takové věštby nechce poslouchat, je si svým vítězstvím jistý, vždyť má zbraň, které se lekli i ti nejodvážnější bojovníci. Kdo však je ten černobílý nepřítel? To není jisté, a tak pro jistotu Šen zlikvidoval všechny pandy. Po žije se svým otcem a užívá si postavení dračího bojovníka. Jeho učitel Shifu  mu klade na srdce, že jeho úkolem je nyní najít vnitřní klid, a předvádí mu, jak na to. Pro Poa je to zatím něco nepochopitelného. Zvlášť když se mu začaly vracet divné vzpomínky a když zjistí, že jeho otec ho adoptoval poté, co ho jako malé mládě nalezl v košíku. Po by rád přišel na to, co se stalo předtím, než ho otec našel a ujal se ho. Shifu se dozvěděl, že lord Šen zabil mistra Krokodýla a mistra Nosorožce a nyní vlastně není nikdo, kdo by uchránil Gongmen City. Po a jeho kamarádi Tygřice, Opičák, Kudlanka, Zmije a Jeřáb se rozhodli mocnému nepříteli postavit. Zjistili, že Krokodýl a Nosorožec nejsou mrtví, jsou uvězněni v Šenově vězení. Když je ale naše šestice odvážných bojovníků chce osvobodit, oba odmítají. Jsou si jisti, že proti Šenově kanónu neexistuje obrana. Poa a Pětku objeví Šenovi vlci a přivedou je k Šenovi. Po spatří na jeho peří symbol, který se mu stále vrací ve snu. Je mu jasné, že Šen musí něco vědět o jeho minulosti a jeho rodičích. Vzpomíná si, že Šena už kdysi viděl. Šen tvrdí, že Poa rodiče neměli rádi a vyměnili ho za ředkev... (TV Prima)

LeoH

Uhýkaný recyklát skvělého prvního dílu. Je to bombastičtější, je tam víc akce, nenudí to a trochu to i dojímá, leč humor je mnohem upocenější a především kamsi vymizelo jemné orientální kouzlo – ve výtvarném zpracování, v příběhu, v motivaci a vývoji postav (blíže k tomu přesná prostřední pasáž komentáře Mr. Skejpra). V Poově introspekci a sbližování s Tygřicí (proboha!) je zhruba tolik východní filosofie jako ve Spidermanovi a zatímco cestou z jedničky se ztišené děti s očima navrch hlavy vyptávaly, jak je to v kung-fu s těmi různými zvířecími styly, cestou ze dvojky si tak akorát s hysterickým řevem připomínaly, v které scéně komu kdo kam narval ohnivou kouli a jak moc to pak bouchlo. Resumé: Lze vidět, lze s klidným svědomím vypustit. ()

Vecko99

V tomto případě pro mě druhý díl předčil první. Film je přímo nabitý akcí a kdo to zná, tak pozná spoustu odkazů na starší asijské trháky (hlavně filmy s Jet Liem a Jackie Chanem). ()

filmmovier

O něco slabší než první díl, ale pořád bezvadná zábavná jízda, která mě ani chvilku nenudila - snad jen ke konci bylo té akce trochu moc. Ovšem jinak báječné vtipné scény, spoustu nových a zajímavých nápadů, hezké animace u vzpomínek hrdinů a hlavně nejlepší záporák v dějinách animovaných filmů. Tím pávem tvůrci opravdu zabodovali. Dokonce jsem se bavil ještě víc než u jedničky, a to myslím vážně. Případnému třetímu dílu bych se vůbec nebránil. Podívaná pro celou rodinu, ale i pro ctitele akčních kung fu filmů. Má spoustu báječných a originálních scén. Animace samozřejmě zase čarokrásná. 100%. ()

chelseaman22

Nevím, jak vám, ale bojující kudlanka mi přijde poněkud přitažená za vlasy. Scénáristé zjevně při psaní scénáři chlemtali koňak z Gruzie - vysvětlení pro výskyt čápa, co by největšího bídáka ve Středozemí mě nenapadá. Nudlový super hero opět konzultuje se svým otčínem své problémy dospívání, medvídkovitý mistr dělá čáry s kapkou vody a zbytek Středozemě doufá, že dělo bude zničeno a ten náš hromotluk zachrání bojové umění těch šikmookých rejžožroutů. 65% ()

Mrkvič

Hop sem hop tam aneb ždímání kvalitní značky. Dvojka je určitě horší a postrádá vtip jedničky (až na pár momentů). Na druhou stranu má ale dost flashbacků, kdy je malinkatá panda fakt k sežrání. Potom i srdceryvné a dojímavé scény jsou celkem fajn a oproti té akci mnohem lépe fungují. Vzít na to nějakého malého človíčka, byl bych nakonci spokojený, že viděl právě to. I když jsem se já většinu času nudil. ()

Dado

Viete čo? Je mi úplne jedno, aké chyby mal príbeh, animácia, morálne poučenie na konci a iné prvky filmu, pretože tak dobre, ako pri Kung Fu Panda 2, som sa už veľmi dávno pri žiadnom animáku nenasmial a preto bez výčitiek svedomia dávam plný počet hviezd. (85%) ()

st.verka

Zklamání na druhou, nevydržela jsem víc než 40 minut, pak už jen jedním okem. Jestli mi unikla nějaká pointa nelituji, nepamatuji, že bych viděla zbytečnější animák ()

kinghome

Ze začátku nás Po zahrne hromadou příšerně trapnejch vtipů. Ale pak se to rozjede skoro stejně jako jednička a je to zase ta stará akce a skvělej humor. Je to hroší než jednička ale né o tolik. Slabší ****. ()

oveckaoa

Nikdy jsem nebyl fandou Kung Fu Pand jednička mě přišla mírně nadprůměrná takže další díl mě nechával chladným. Oproti jedničce je to hodně slabé humor zde není žádný (pokud vám nepříjde vtipné to že panda v průběhu filmu x krát spadne anebo třeba scény typu že panda někoho zmlátí a pak ho bolí ruka) a celý film je recyklace jedničky (nejenže poskoky páva zde hrají vlci přičemž vlk bojoval proti pandě v jedničce ale děj je hodně podobný) Animace v flashbacích do pandovi minulosti mě připomenula staré filmy od Walta Disney typu Bambi a Lady Tramp :-) což je na film z roku 2011 smutné :-). Vrchol příjde na konci kdy panda zjistí že jeho otec není husa ale panda ale ten aby ho zachránil před pávem dá ho té huse načež se vrátí domů a řekne té huse že jeho jediný otec je on načež aby se neřeklo následuje scéna že jeho otec panda žije bože to bude zase pokračování. ()

potas

Druhý díl Kung Fu Pandy dle mého názoru nijak neurazil předchozí díl, ba naopak zdál se mi o fous lepší. Akce dost, triky a hlášky skvělé a po stránce animace není co vyčítat. Hans Zimmer a John Powell po hudební stránce u mě opět bodují. A oproti původnímu dílu nechybí emoce. ()

Maki89

rovnako ako pri pokračovaní Cars sa nezdržím sklamaného komentáru... čakal som viac... animácia je pekná, Poo je v dvojke ešte viac cítiť mojim obľúbencom Jackom Blackom, hudba od zimmera opäť príjemná, no dej pokulháva a ešte k tomu je ako z rýchlika... k tomu až príliš časté flashbacky, ktoré to veľmi kúskovali... akčné scény fajn, ale prišli mi menej prehľadné ako v jednotke... každopádne príjemná mindless oddychovka... 6/10 ()

ywo666

Obstojná vec. Už som dlho nevidel žiaden animák a technológie celkom pokročili. Inak príbeh jasný. Good guy - bad guy - minulosť - dosiahnutie osvietenia a tak ďalej. Klasika. Akcia je slušná a panda hodí v záplave hlášok z času na čas aj nejakú vtipnú. Celkovo je to to zábava na 3.5 hviezdy. ()

Jazzzz

Někdy se mi zdá, že fenomén odsuzování druhých dílů je až přehnaný. Být to film, který se jmenuje třeba Karate Králík tak by to třeba bylo hodnoceno lépe. Mě se film celkem líbil. Akce bylo hodně, někým hanobené flashbacky se mě velmi líbili, a záporňák je taky celkem sympaťák. Až do očí bijící snaha senilního kačera na svém adoptovaném synovi vydělat mi nepříjde vtipná nýbrž nechutná, ale to je asi jediné mínus, které bych filmu dal. Přesto tento film nesahá ani po kolena animáčům tipu Shrek1 či IceAge1. ()

skretik

Pre mňa dosť veľká blbosť, nuda, trápošina... ako sa mi páčila 1, tak 2 sa mi presne tak nepáčila... asi 3x som sa zasmiala a 2x pousmiala... nič viac... + tie trápne pokusy o vyvolanie dojemnej atmosféry sa mi hnusili... 1* je vďaka dobrej animácii ()

Timak

Už se mi hodně, ale opravdu hodně dlouho nestalo, aby se mi pokračování líbilo víc, než původní díl. Nerozumím tomu, ale už je to tak. Tak že by třetí díl si vysloužil plné hodnocení?! ;-) ()

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky