Reklama

Reklama

VOD (1)

Riddick se probouzí na neznámé planetě, kde je pohřbený pod hlínou a kamením. Když se vyhrabe ze země, začne boj o život. Na planetě je mnoho predátorů, kteří ho začnou lovit. Riddick se chce napít, ale zjistí, že voda není pitná a tak musí hledat zdroj vody někde jinde. Riddick má zraněnou nohu a začnou ho lovit mimozemští psi dingo. Riddick se schová pod vodou, než psi odejdou. Poté na něj dotírá jeden pes, ale Riddick ho odežene. Posléze spatří čistou vodu, která teče ze skal a tam se může konečně napít. U vody jsou jezírka, ke kterým opět dorazí obrovští psi. Riddick se schová a pozoruje, jak je jeden ze psů sežrán ještěrem, který vyleze z vody. Další ještěr pak napadne Riddicka. Ten se však dokáže ubránit a uteče pryč. Riddick se pak schová pod skálu, aby přečkal noc. Riddick vzpomíná na to, co se mu stalo. Riddick se měl stát lordem vůdcem u smrtivládců. Riddick hledal svůj domov zvaný Furya. Riddick měl slíbeno, že ho jistý muž jménem Kron dopraví domů do Furye. Kron ho ale podvedl a shodil ho z útesu, který ho následně zasypal. Když se Riddick probudil, prozkoumal planetu a našel její přívětivou tvář. Na druhé straně je tráva a voda. Ale může se tam dostat jen skalní průrvou, která vede přes jezírko, kde jsou nebezpeční ještěři. Riddick si ochočil malého psa a vydal se na souboj s ještěrem. Riddick souboj vyhrál a dostal se na lepší stranu planety. Tam našel opuštěnou základnu, kde sepnul nouzový snímač. Ten ho naskenoval do systému a dal vědět vesmírným lodím v okolí, že na planetě je trestanec, na kterého je vyspaná odměna. Na planetě zanedlouho přistálo vesmírné plavidlo lovce odměn jménem Santana, ten má sebou několik kumpánů. Santana se chce zbavit zajatkyně, kterou má na lodi a tak ji chladnokrevně zastřelí. Na planetu záhy přilétá další plavidlo. Jsou to další lovci odměn v čele s velitelem Johnsem. Santana chce, aby Johns vytáhl z lodi jeden zdroj, aby nemohla odletět. To je pojistka, proti Riddickovi. Santana pak zaměří Riddicka a vydá se ho v noci ulovit. Jeden jeho člověk se však chytí do pasti, která ho rozpůlí. Riddick pak zabije další dva členy jeho posádky. Santana jde ráno za Johnsem a žádá ho o pomoc. Přitom se ale naváží do Johnsovi kolegyně jménem Dahl. Ta si nebere servítky a dá mu pěstí. Johns říká, že mu pomůže, ale chce rozkazovat on. Johns pak sleduje Riddickova psa a doufá, že ho dovede až k Riddickovi. Johns prohledá jeskyni, ale najde tam jen mrtvého muže od Santany. Johns si myslí, že se Riddick chce dostat ke zdroji a varuje ostatní, kteří jsou u lodě. Tam je Dahl, která se opět popere se Santanou. Riddick se pak tajně vkrade do vesmírné lodě a ukradne tam oba zdroje. Lodě teď nemohou odletět... (TV Prima)

(více)

Diskuze

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Dostal som viac ako som čakal ale ... pri Pitch Black a Chronicles of Riddirk som sa viac bavil. Spokojné 4*

na příspěvěk reagoval movieband

Dyas

Dyas (hodnocení, recenze)

Já doufám, že se dočkáme dalšího dílu :) Výdělky zatím nic moc, ale není to ještě ani deset dní, tak se snad stane zázrak a ty čísla naskočí. Nevíte někdo, jestli někde teprve bude premiéra? 

na příspěvěk reagoval radekgfx, ywo666

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

tak už jsem měl možnost to vidět taky a mosim řéct, že po těch 10-ti letech sem toho čekal asi trochu víc ... film se mi dost líbil to jo ... to, že čerpá z Pitch Black to je jasné (mě to, ale nijak netankuje) .. co mě spíš vadí, tak je seřazení děje a fuckování jedna radost (už tam toho bylo moc a přišlo mi to spíš směšné)... děj je někdy moc roztáhlý a aby se něco stihlo, nějaká ta akce tak ta je tam honem narychlo daná, aby sa neřeklo .. přišlo mi to trochu odfláknuté ... ale ať jenom nekritizuju ... Diesel je jako Riddick parádní! na jeho hláškování taky dojde :) efekty jsou taky dost podařené, jak planety tak i ty monstra jsou vcelku dobrá (nechápu stěžování některých na CGI)... mě se asi nejvíc líbili ti raťafáci a jejich štěňata ... akce je pěkná, přehledná a monstra vcelku originální (jen ty ocasy jim zůstaly stejné jak těm z jedničky) Prostě a jednoduše film, který ničím neurazí, pobaví, jen svoje starší dva bratříčky kvalitou nedohoní (viz. můj komentář) .... jinak to doporučuju každému, kdo má Riddicka rád :) já osobně už jenom čekám na vydání dvd abych ho mohl zařadit do sbírky 

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

duckman

není plešatej, holí si hlavu, což sis ostatně mohl všimnout při sledování filmu, ale je dost možné, že na tvém camp ripu to nebylo dost dobře vidět...

na příspěvěk reagoval duckman

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

No co, docela dobry :DDD, celkem jsem se bal po tech sekerach tady, ale to zase asi paka fetisitickych uctivacu hlavne animovane asjske groteskni produkce potrebovala nekde opet uzkazat, ze dobre filmy a vubec vsechno vcetne aut delaji jen nažloutlý Rejže.

Docela by me zajimalo, jestli je Diesel ve skutecnosti plesatej nebo ne :D

na příspěvěk reagoval Segrestor

S.Quentin QUALE

S.Quentin QUALE (hodnocení, recenze)

Pod

Uuuu, tak to jsem maximálně zvědavej. Escape from Butcher Bay byl skvělej. Málem jsem propadl šílenství, když jsem musel asi v 70% hry vyměnit HDD. Neměl jsem nikdy už pak sílu to projíždět znovu... :/

sukipa

sukipa (hodnocení, recenze)

Segrestor

:) Nakonec jsem to vyřešil šalamounsky, přítelkyně dá 4*, takže za nás jsme s hodnocením tam, kde jsme být chtěli :D
Každopádně každému se na tom filmu dle komentářů líbí různé části, někdo naříká nad "nudným" začátkem, já zase holt nad koncem, ale tak to asi má být :)

sukipa

sukipa (hodnocení, recenze)

Dal bych klidně i 4* nebýt posledních cca 20 minut, 2/3 filmu jinak dobrá zábava, ač jsem od filmu nic nečekal :)

na příspěvěk reagoval Segrestor

Jaro_slav

Jaro_slav (hodnocení, recenze)

Zklamání podobné jako A Good Day to Die Hard. Jak kdyby to natočil Paul W. S. Anderson.

Uživatel Jaro_slav smazal svůj příspěvek.

Micronik

Micronik (hodnocení, recenze)

Z nostalgie a z faktu že tenhle díl je opravdu skutečně připomínkou k černočerné tmě jsem tomu hodil 5 hvězdiček (byť kvalitativně je to někde na úrovni 80%). Je to možná mnou mážná faktem že Riddicka skrátka beru jako originálního zmetka co dělá že je hrdina a nebo proto že:  Spoiler  Taťka Johnes musel polepšit příjmení u slavného Richarda B. Riddicka z fetek a bábovek co raději nechají chcípnout malou holku jen aby si zachránili svoji vlastní prdel. Hlášky typu jsem mužem svého slova mi taky vyráželi dech v momentě kdy nějakej mexikánskej pablb si dovolí killnout Riddiho člena smečky a zároveň menšího bráchu a že zrovna sem si toho ucholapku celkem oblíbil :-) Jo také bych určitě neměl zapomenout na toho fetišistického Urbaníta který dostane nakládačku jen co se Lord R.B Riddick vrátí domů. Není zrovna dobrý nápad roztahovat se na gauči člověka který je nejchladnokrevnějším zabijákem v 12 soustavách a třech galaxiích a k tomu všemu váš šef kterého jste zradili! Na tu nakládačku se už moc těším ve čtvrtém pokračování! Konec Spoileru

Pokud jde o Twohyho práci musím skormě dodat že na ten rozpočet ten film ani v nejmenším nevypadal. Kdo měl rád jedničku tak toho rozhodně trojka nezklame je to vesměs stejné jen místo lidí co v životě pomalu nedrželi zbraň je to tady samej mexikánskej pablb s testosteronem co si myslí jak to bude cool až dostanou vehlasného Riddicka. No a blonďatá StarBuck mi tam sedla celkem dobře jen škoda že si s ní Riddi nesjednal rande :-O

Uživatel Micronik smazal svůj příspěvek.

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

Jak jsem předpoklíádal,tak si u mě i tento díl Riddicka zasloužil 4 hvězdičky.Je to dobrá akce(upřímně mi nevadila ani ta první půl hodina),ale čekal jsem více odkazů na Kroniku temna a ne jen "napodobování" Pitch Black.Komentář napíšu zítra.

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

kingik

Přesně, jsem sběratel, a hlavně Riddicka, i kdyby se mi tenhle díl moc nelíbil, jako že bude, stejně si ho koupím, abych to měl komplet. Ale o tom silně pochybuji, jelikož tohle je typ filmů pro mě a ještě navíc Vin, jako Riddick - jasná volba.

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

Pod

aha, zapomněl jsem do jednoduchého výpočtu zahrnout fakt, že po kinu si jdeš koupit BR... tak to potom jo.

Související novinky

Vin Diesel počtvrté jako Riddick

Vin Diesel počtvrté jako Riddick

včera

Bezesporu existuje mnoho filmových franšíz, u nichž by si fandové zbožně přáli pokračování. S každou další zvěstí o možném pokračování milované série jejich naděje stoupají, jen aby vysněný film… (více)

Drax v hotelu plném zabijáků

Drax v hotelu plném zabijáků

13.02.2017

Dave Bautista (Drax ze Strážců Galaxie) má našlápnuto k solidní herecké kariéře. V posledních letech se stihnul objevit v bondovce Spectre nebo v Dieselově Riddickovi a letos uvidíme ve dvojce… (více)

Riddicka čeká pokračování

Riddicka čeká pokračování

22.11.2015

Vin Diesel sliboval třetího Riddicka mnoho let. A když jsme ho předloni nakonec dostali, byl z něj téměř stomiliónový hit, u kterého se okamžitě začalo spekulovat o pokračování. Jaká je situace nyní?… (více)

Čeká nás další Riddick a xXx?

Čeká nás další Riddick a xXx?

02.02.2014

Kariéra Vina Diesela je na tom velice dobře. Série Rychle a zběsile je na vrcholu sil, relativně laciný třetí Riddick vydělal téměř 100 milionů dolarů a Marvel Dieselovi určitě zaplatil slušnou sumu… (více)

Reklama

Reklama