Carl „Luke“ Lucas pracuje pro mafiána Markuse Kanea více než dvacet let. Nyní dostal za úkol zorganizovat bankovní loupež, při které je v roli řidiče. Loupež má provést Kaneův synovec a další dva gangsteři. Akce dostává trhlinu, když se zde náhodně objeví policie. V nastalé přestřelce je jeden z lupičů zastřelen, ale také Luke tasí zbraň a poprvé v životě zastřelí člověka, ke všemu policistu. Z banky se jim podaří uprchnout. Luke zbylé dva lupiče vysadí a sám je pak policií dopaden. V následném procesu nevypovídá proti Kaneovi, a tak je odsouzen na doživotí za vraždu a převezen do Terminal Island, soukromé věznice vlastněné společností Weyland Corporation. K financování systému jsou používána vozidla, která zde vězni rozebírají. Jednotlivé díly jsou pak levně prodávány. Také se konají se „zápasy smrti“, v nichž odsouzení bojují na život a na smrt. Tyto zápasy jsou vysílány na Weylandovu soukromém televizním kanále. Jenže sledovanost klesá. Organizátorka těchto zápasů, September Jonesová, musí přijít s něčím novým. Vymyslí tedy „Rallye smrti“. Majitel Weyland je nadšen. Odměna pro vítěze pěti závodů je svoboda… (TV Nova)

Zombiepod

Slušne napínavé a ľahko priblbé béčko, ktoré sa na jednotku veľmi sťažka vyhrabe, ale pozerá sa na to dobre. Goss má charizmu možno väčšiu ako Statham, pancierové vraždiace autá sú fajn a chabý príbeh nakoniec dostatočne vyhovuje. Celé to bolo však pritiahnuté za vlasy až to bolí - áno myslím to, ako rosnička ovláda celý chod väzenia, to si mohli tvorcovia odpustiť. Napriek tomu to malo gule, výbuchy, a sexy kočky. Proste priemerný akčňák. /55%/ ()

johhny007

Hondě dobrý jako video film !!! Podle mě jeden ůplně z nejlepších :) , ale 1 je jednicka , ale Trejo byl Stathamovi dosti dobrým protivníkem ! :) -----------80%----- ()

filip289

Veľmi slabé 3*. Originálna jednotka bola skvelá, svieža zábavka pri ktorej sa človek bavil a ja som jej dal plné hodnotenie. Toto je samozrejme len slabý video odvar-parazit. Veľa ľudí tu píše že toto je asi jeden z najlepších Video filmov (béčok), no budiš, mne sa veľmi nepáčil. Aj preto, že tam nebol Statham. Iste, bolo to v niektorých chvíľach možno aj celkom zaujímavé, ale bol to proste od jednotky odlišný film. Obyčajná kopírka s béčkovými hercami. ()

Mr.Roman

Čistokrvné béčko plné nezmyslov a prvoplánových scén striktne na efekt, bez náznaku snahy spraviť z neho niečo viac než je. Zároveň však milé prekvapenie, že aj na poli "direct to DVD" sa dejú malé zázraky, za predpokladu, že prekúsnete slabší rozjazd a pristúpite na pravidlá. Guilty Pleasure roku a moje rozhodne neobjektívne hodnotenie, ktoré viac než kvalitu filmu samotného hodnotí ako som si ho užil ja. ()

Bigwave

Jestli tohle měl být, jakoby pokus osvětlit události vedoucí ke vzniku Rallye smrti, kde se vzal Frankenstein, kdo ho vůbec podrazil. Pokud ten záměr byl takový, tak se to pánům filmařům vůbec nepovedlo. Možná zkazili dojem už z tak béčkové jedničky. Jedna hvězda, pouze za vkus na herečky. ()

Nessos

Tak prequel, hm? Stručně..kromě posledních řekněme 25 minut to nestálo za nic. Nevím, jestli je to tím, že Rally smrti jsem viděl už několikrát, ale tohle mi připadalo jako úplná kopie, akorát horší a s jinými herci. Nechápu, co tím autoři sledovali, vždyť Rally smrti je dobrý film, který nepotřeboval "vylepšit" prequelem. Aha, vlastně už vím. Peníze jsou peníze a je nutné vyždíman nápad do poslední kapky. Vůbec bych se nedivil, kdybychom se za 2 roky dočkali preprequelu.., aneb jak to všechno začalo. ()

Pharlap

Jednička byla ještě tak na vážkách.. jakože jsem si řekl, no tak jo.. to by se ještě dalo zkousnout, a tedy celkem slušné béčko. Ale tohle? To je slátanina neuvěřitelných rozměrů. A po pár minutách, kdy člověk pochopí, jak prvoplánovité a špatně zpracované to je a bude, se začnete nudit. A jen nevěřícně koukáte na otřesné herecké výkony a neskutečně stupidní děj. Co naplat, že je chvílemi dost akce, střílení, krve. To akční film, dobrým akčním filmem nedělá. A tady se to rozhodně nepovedlo. ()

driftm

Jako určitě obrovský nesimptackej hlavní hrdina,ale co se dá dělat!!!!Film sám o sobě byl docela dobrým odlehčením ,prostě film u kterého se nemusí myslet,film na jedno zkouknutí takže zatím 4 * možná pokud se na to kouknu víckrát určitě film ztratí u mě na lesku ve kterém byl předveden!!! ()

Oxymoron5

Příjemný prolog zobrazující stvoření Frankensteina a vlastně celých závodů. Na jednu stranu zkopírovaná jednička a celkově nic nového, na druhou pro hnidopichy jako jsem já celkem kvalitní zrození původního Frakensteina. Píšu "celkem" kvalitní, protože jeho zrod je na jednu stranu zábavný (určitě by přežil napalm :-) ), ale i takový nedodělaný. Režie se mohla trochu více zabývat Frankiem, ale což jako Béčko dobře udělané, oproti jiným horším Béčkům, která bývají oslavována. ()

angel.CZ

Celý film jsem se nemohl zbavit dojmu že je to přetočená jednič s pár jinými scénami. a vo no se nakonec ukázalo že to není rallye smrti 2, ani 1 ale 0.5. Tenhle předfilm který byl (s udivem) natočen později je dobrá akce, i když sem tam s trapnými dialogy, jednodychým příběhem a ne moc zajimavou zápletkou. Určitě shledněte, ale ne dřím než první díl. Já si po shlednutí dvojky musel pustit jedničku abych si to dal znova. 65% ()

Lyriq

Nevím proč, ale tenhle film mě prostě dostal. Jsem si vědom nedokonalostí, ale dokážu se přes ně přenést a bavit se. Dal bych tak 75%, ale vzhledem k mistrům rozsévajícím tu nízká hodnocení jen tak pro ten pocit přidávám hvězdu a dávám plnou palbu. 5/5 (BTW sere mě že nevyšel oficiální soundtrack.) ()

Hanz924

Čekal jsem, že už to nebude tak dobré jako jednička, ale až na ty komentáře a hodnocení celého filmu bych řekl, že to bylo taky dobré. Ve filmu je dobře zachyceno, jak cela rallye smrti vznikla, nejdříve na bitvách mezi vězni, a když docházelo k nižší sledovanosti diváku, tak se přestoupilo do aut. 53 % mi teda přijde málo oproti jedničce 73 %. Ale asi nemůžu čekat nic světoborného, když už tam není Jason Statham a Tyrese Gibson, ale nějaký úplně nezáživný herec Luke Goss že? Moje hodnocení 70 %. ()

Dinsberg

Anderson a Giglio dělali dort. A vyšla z toho tahle splácanina. Posledních pět minut, které dávají tušit, že celý ten tyjátr je jen příprava na Stathamovo řádění, navíc film definitivně pohřbí. Prequel, který končí tam, kde Andersonova prvotina začínala. To, kde Anderson jasně bodoval a to kde Reiné těžce selhává jsou akční scény. Jako kdyby kameramani všechno pečlivě nasnímali a ve střižně se někdo zbláznil a z každého záběru vybral to nejhorší. Navíc zpomalovačky přicházejí v nevhodnou chvíli a zoomoje se úplně jinam než by se slušelo. ()

PATWIST

V podstate nie veľmi lepšia kopírka prvej časti, akurát tu boli pridané aj bojovnícke zábasy ako vo filmovej sérií Neporaziteľný, inak sa veľmi nelíši od prvého dielu, akurát iný herci, trošku viac love story, ak sa vám páčila jednotka určite vás ničím nesklame, 1* pridávam za to že je to prequel, teda sa dozviete ako vznikla legenda Frankeinstein. ()

Uberlord

Nápad byl sice dobrej, ale to laciné provedení, se snahou dosáhnout něčeho lepšího, to poslali do háje. Čert to vem, že prakticky vzali hlavu a patu jedničky a akorát vyměnili pár postav. Jasně, hrdina musí být vždycky klaďas, ale tenhle Robin Hood fakt není žádná pecka.Je to celkem koukatelný a člověk se u toho i dokáže bavit. Ovšem jen do chvíle, než přejde na automobilové scény. Někdo z toho chtěl udělat kulervoucí biják, a tak auta nesmyslně vybuchují a popírají zákony fyziky. Můj názor je, že tady někdo vzal suprovej nápad natočit dvojku, ale prvně se to rozhodl konzultovat s Uwe Bollem. Škoda... ()

Marveláčtí Inhumans mají režiséra

Marveláčtí Inhumans mají režiséra