VelkyResli

Vzhledem k tomu, že jsem od tohoto filmu moc nečekal, byl jsem nakonec příjemně překvapen. Dobře natočeno, příběh rychle odsýpá a člověku tak ani nezbude čas přemýšlet nad několika logickými kiksy. Palec nahoru za to, že se tvůrci nedrželi předlohy s Marsem, za několik pěkných odkazů na původní film a za ty tři prsa, samozřejmě:) ()

Pavita

Musím říct, že jsem byla docela mile překvapená. Film se nějak zvlášť nevlekl. A mělo to všechno co má akční film mít. Herecké obsazení taky stálo za to a bylo dobře vybrané. ()

Mik_e

Vizuálně přitažlivé, první polovina hodně slušná, později to začne docela skřípat.Herecké obsazení bylo slušné.Colin Farell mi do role agenta seděl mnohem víc než Terminátor Schwarzenegger, stejně tak obvykle nevýrazná Jessica Biel tentokrát zabodovala, a i když Kate Beckinsale měla těžký úkol nahradit Sharon Stone v hlavní záporné roli, úkolu se zhostila se ctí.Režie je dynamická, divák se rozhodně nenudí, některé akční scény jsou poměrně originální.Problém tohoto filmu je jeho plochost a přístupnost, navíc chybějí silné zapamatovatelné scény.Je tam přesně jedna.Je to ten druh filmu vidět ho, pobavit se, zapomenout.Když jsem odcházel z kina, myslel jsem na čtyři hvězdičky, teď už je to za tři.Holt nedá se svítit, ale když člověk za pár let nebude vědět, že ten film vůbec viděl...65%. ()

Henry Morgan

Tak včera, když jsem vylezl z kina, tak jsem řekl, že to ohodnotím jako odpad, pokud se mi to nerozleží přes noc. Asi se mi to rozleželo nebo je to tím pivem a nejsem při smyslech. Ať tak či onak.....film to byl zásadně vykleštěnej, tedy bez koulí. Bez ducha, bez emocí, takový čistě sterilní a nenapínavý. Herecké výkony byly zcela obyčejné, stejně jako hlavní herci. Možná namíchali záporáky z mnoha filmů, jako star wars, terminátor 3 a podobně. Nechyběly odkazy na původní recall, který byl nepochybně lepší a o kterém jsem si myslel, že na tom nejde nic zkazit, protože je to už tak dost příšerné :) Ani nemůžu říct, co se mi líbilo a co nelíbilo. Celé se tov ezlo v jednom duchu a bylo to průměrně podpůměrné. ()

martyraz

Čakal som podľa hodnotenia ,že celý film bude akurát ten trailer,ale nie,zabavil som sa ako malý chlapec, pozerám že tu kritikom tá kritika už prerastá cez hlavu.Jedine čo môžem TR vyčítať je trocha klišé ,ale bez toho sa to u takýchto scifi nezaobíde. A asi mi už je viac sympatická Jessica ako Kate :)) ()

Franc1s

Asi díky tomu, že jsem neviděl předešlé Total Recall, tak se mi tento remake docela líbí. Vizuální efekty a akční scény jsou na jedničku, pár chybiček a mouch tam určitě je, ale na tohle bych do kina klidně i šel. Farell opět bezva herec, ale díky dvoum herečkám (Beckinsale a Biel) se na film dívalo ještě lépe :D Soundtrack akorát, délka filmu v normě a už se těším, jak se podívám na puvodni TR s Arniem. 7,5/10 ()

Sentax

Z viacerých strán som počul, že Total Recall je priemerný film. Neviem čo sa ľuďom na tom nepáčilo. Možno ho priveľa ľudí porovnáva s jeho predchodcom z roku 1990. Ja osobne som sa naňho veľmi tešil a nesklamal ma. Vizuálna stránka bravúrna, dej stále napreduje čiže sa stále niečo deje, akčné scény zvládnuté na výbornú a herecké obsadenie proste skvelé. Dokonca som si myslel, že na konci hlavný hrdina naozaj umrie. To ma film oklamal prvýkrát a to sa už dávno žiadnemu nepodarilo. Druhé ,,klamstvo,, prišlo vtedy keď som si myslel, že celý film je vlastne len jedna veľká spomienka. Mrzelo ma málo priestoru pre tie spútavacie a zároveň sacie zbrane. Čo k tomu dodať? Snáď len toľko, že ľutujem, že som nato nebol v kine. ()

Acrobat

V momente odstrelenia magnetového „kolesa“ policajnej mašiny sa uprene zahľadí k divákovi a požiada o implicitný súhlas s jej konaním: „Dobre som spravila?“ Nefilozofujem pridlho a prehĺtajúc sliny s hnisavým zápachom súhlasne prikyvujem. Či je niečo povznášajúcejšie ako keď stierate krv zo svojej lásky? Ak prežije, slasť. Ak zomrie, dokonalosť. Nikto z nás nemôže za to, že Douga vhodili do boja medzi dve „femmes“. A ten boj je budúcnosťou pätolízačov túžiacich po finálnom bozku. Nikto si nerozbije svätenú vodu o hruď, ale Len spraví z gravitácie skvelého pomocníka na novej ceste k zatrateniu prebytočného policajného tela. Vznášajúc sa vo vzduchoprázdne príbehu, je jedinou záchranou z vôd poznaného permanentná akcia, ktorú podľa môjho prízemného a ničotného názoru vie urobiť. Výborný prístup. Všetci videli Totálneho Arnieho preto netreba vysvetľovať. Komu a na čo? Pre výslnie pozerateľnosti teda zaostríme na milostné boje, výťahové ťahanice, slumový parkour vo výšinách etc. Total Recall pre mňa fungoval. Ako sci-fi nabitá akcia, ktorá pre starší film nepotrebovala vovádzať pomaly do deja. Chyby nie sú, profesionalita chýba, krvi sa nedorežeš. Film Vás pri evanjelizácii nepodrží a Bond sa smeje, no ale ak to sú moje pravé spomienky – stálo to za to: http://www.youtube.com/watch?v=ed67-meVwJY (10.11,11.11.2012, BD) ()

s1r1us

Asi jsem zmlsanej Počátkem, tak jsem čekal více zvratů na toto téma a hlavně tomu odpovídající jiný(překvapivější) závěr. Za to hvězda dolů. Ale to se, koneckonců, podívejte sami :) Vybrali jste si Sci-Fi akční thriller, tak se usaďte, začiná hodně rychlá jízda zeměpádem! ()

Seraph1

Vizuální podívaná, která mě bavila a hlavně nebyla plná nelogičností jako v The Dark Knight Rises, který jsem shodou okolností viděl den předtím a proto musím srovnávat. Výtah skrze Zemi super, i když asi celkem nereálný :-) Ale efekt s gravitací to mělo. Autíčka na magnet se mi taky líbila. Zbytek jsem už viděl v jiných filmech. Pro fanoušky sci-fi jako jsem já ale určitě doporučuju. 85% ()

nwx

SCI-FI filmů vzniká málo. Na tomto se někdo hodně nadřel. Není ani náhodou dokonalý, ale svět budoucnosti v něm vypadá bezvadně. Původní Total Recall je lepší po filmové stránce, tento po technické. ()

Shaleman

Nebudu srovnávat s původním dokonalým Total Recallem, nebot z něj si tento nový krade pouze zlomové události plus pár jednohubek, ze kterých si dělá srandu a ubíhá svým vlastním příběhem, který však i přes pěkné akční scény naplňujících snad 99% filmu, nestačí k plnému uspokojení hladového diváka. A to zrnko hi-tech vychytávek např. v podobě "ručního" telefonu to z průměru nevytáhne. Ale kdo ví, třeba až to jednou bude dávat na nově, rád si to zopakuji... ()

ktL

Total Recall zabil Total Recall. Dobré nápady (výtah, gravitace) totálně zapadly díky snaze našroubovat ideu jiné reality, která se do tohodle filmu absolutně nehodila... Vznikla z toho opravdu velká nuda, ba co víc - během filmu mě vůbec nezajímalo jestli je Colin tam nebo tam! První polovina mi přišla celkově žalostná, druhá to jakš takš dobrou akcí zachránila. 50% ()

Philip_Fry

Tak nevím proč tak nízké hodnocení, dle mého nadprůměrné scifi, mě to bavilo celý film. Samozřejmě se to nedá srovnat s originálem, který bych na svou dobu "něco jiného", dnes vizuálně neohromí, nenadchne, i když pár věcí bych pochválil (Zeměpád) ()

Pafnuc

Tak strašně, strašně, strašně, strašně, strašně špatný scénář už nezachrání ani vykradení všemožných ostatních sci-fi , které tu už vyjmenovali ostatní. Hnus. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011