Sentinel

Závěrečná třetina nebyla zas až tak zlá, připomnělo mi to celkem slušný Lockout, problém je v tom, že tenhle film se snaží napodobit jednu z Verhoevenových největších klasik, a daří se mu to naprosto mizerně. Okopírované scény jsou někdy tak trapné (tříprsá prostitutka na cestě do Recallu, wtf?!), až jsem se za tuhle ždímačku musel stydět. Ústřední trojka nevýrazná (haha, kam se hrabe Kate na Sharon Stone:-), no a celé to ani moc nedávalo smysl. Další úplně zbytečná hana vynikajícího originálu. ()

JanMolina

Vyšší hodnocení je ovlivněno mou slabostí pro ozbrojené krásky, jako tady Kate Beckinsale. Vizuelně se jedná o skvělou podívanou a film mě rozhodně nenudil. Každopádně tenhle snímek ale vykrádá tolik filmů, až je to na pár facek. Na druhou stranu si můžete sledování zpříjemnit hádáním, ze kterého filmu je zrovna probíhající akce ukradena. Film ničím moc nepřekvapí, ale zabaví hodně, takže kdo má chuť na trochu sci-fi střílečky, tak se nudit nebude. ()

Etherium

Efekty na jedničku, sci-fi prostredie parádne, ale akoby som bol stále v tom pocite, že režisér tú zápletku mohol ponúknuť zaujímavejšie, zbytočne tam, kde to malo byť trochu vážne a pomalšie, napínavejšie, tak sa do toho srala rýchla akcia, ktorej bolo podla mňa až moc. A keď je jej moc a stále, tak to už človeka aj trocha omrzí a film sa stáva monotónnejší. Hranica medzi modrým a červeným hodnotením. ()

Stuck

Natočeno tak, že jsem v některých cvílích pochyboval o pravdivosti příběhu-že to bude opět nahrané demo z Recollu. No a vlastně i nakonec jsem měl pochyby.. prostě mě to vtáhlo a nepustilo. Možná to zkusím taky a nechám si vymazat mozek. ()

MiniRecenze

Je tady další remake staršího stejnojmenného snímku,který je trochu pozměněn.Říct,že starší snímek byl lepší je asi zbytečné.K zahození není ani ten novější.Vizuální zpracování potěší,hudební doprovod také ,trochu kolísavější výkon herců a občané "hluché"místo,ale o nic zásadnějšího se nejedná. Nechápu ostatní recenze,proč psali o tomto snímku tak negativně.Není to sice nic nového,ale i tak jsem se nenudil. REMAKE! ()

DansteR

"Talk! Or we can skip to "Until death do us apart."....Příjemná, pohodová, slušně obsazená akční pecka. Asi tak by se to dalo shrnout. Bohužel je tu i pár nedostatků. Film sice příjemně odsýpá, virtuální stránka filmu je skoro dokonalá a akční finále taky nemá chybu, ALE i přesto, že odsýpá tak děj dost pokulhává. Obzvlášť první polovina se dala určitě rozjet ve větším stylu, potenciál na to byl. Ještě štěstí, že to zachraňují vůdce Bill, bohužel jen na chvíli :-(, pěkná rebelka Jessica a ještě hezčí vražedkyně Kate :-) ()

VideoTuti

Vzorová ukázka předpojatosti některých diváků k filmu. Je pravda, že kino verze ořezaná o 20 minut nedosahuje úrovně režisérské verze, přesto ale film poskytne pěkný zážitek divákovi . Film má nápad, akci i dynamiku děje. Film se odehrává v obdobném futuristickém prostředí jako Blade Runner, herecké výkony Collina Farella, Kate Beckinsale i Jessica Biel nejsou tak špatné, triky výborné, scény nasnímané starými objektivy Panasonic úchvatné . Film má jedinou smůlu, bude vždy srovnáván s původní verzí z roku 1990 s Arnoldem Schwarzeneggrem. Obrazově i zvukově výborný film. ()

RedBoryyys

No sice to mělo být možná bráno jako pocta původnímu dílku s Arnoldem,ale přeci jen originál je lepší,tohle je trochu něco jiného.Ale za snahu,dobré nápady a postapokaliptické metro tu 4 dávám. ()

obrik67

Pro mě je tenhle film veliké překvapení. Remake jakého koliv filmu to má vždy těžké. Vždy přísní diváci porovnávají původní verzi a důsledně sledují jak nový počin tríznivě devastuje jejich milovaný filmový klenot. A i když mám rád původní verzi, tak nové zpracování jsem si mnohem více užil. Chlapi budou slintat nad úžasnou Kate Beckinsale, která je v záporné roli prostě k sežrání a ženský si zase budou libovat u Colina. Upravený scénář je v tomto filmu pro mě mnohem více uvěřitelný a stravitelnější. Vizuální stránka filmu nádherně ukazuje, jak moc filmové a počítačové triky za těch 22 let od původního filmu postoupili. Nový Total Recall je prostě zábavný a je radost se na něj dívat. ()

Idoviren

Srovnávat s originálem by bylo trapně neoriginální a proto zmíním jen těch pár důvodů, proč se vůbec na nový Total Recall podívat. Zajímavá práce s kamerou. Colin Farrell tak jak ho známe, (i když mi přijde, že na tuhle roli vypadá příliš oduševněle). Docela dobré prostředí. A co je hlavní, skvělý odkaz na původní Recall ve scéně na letišti. A to je asi tak všechno, víc si z toho filmu prostě neodnesete. ()

Ironhead

Uz zakladni premisa sveta po chemicke valce s tzv. zemspadem, kdy bohata kolonie (Britanie) dovazi druhorade delniky z chude kolonie (Australie) kazdodenne skrze osvetleny supermoderni tunel !!!STREDem ZEME!!!.... je tak straslive idiotska.... aneb celej ten projekt je i pro laika na prvni pohled tak straslive ekonomicky nevyhodny, ze to celej film uz od zacatku stavi do velmi nehezkeho svetla.... sci-fi ANO ale ne tupa sci-fi... a nejvic mne pobavila tzv. invaze, kdyz pres media jedna strana oznami druha, ze prave do jednoho vlaku nastupuje cela jeji armada vcetne velitelu a vydava se druhou stranu obsadit a rozdrtit, a tu utlacovanou hodnou stranu nenapadne znicit cilovou stanici a tim se nenechat obsadit, zdecimovat a vyhladit?!? az kdyz to za ne udela husty hoch, ktery v tom vlaku jede take, oslavuji to jako den osvobozeni :_)))) Autori scenare asi nedostudovali ani americkou stredni a jeste museli bejt pri psani nejspis na drogach... No a zbytek filmu.... krom obcas hezkeho vizualu mesta budoucnosti jen nuda, nuda, nuda... :_( Zklamani.... Fanousek Lena Wisemana ze mne ais vazne nebude.... toci fakt strasny sracky ikdyz obcas s vysokym rozpoctem a kvalitnim obsazenim, o to je snad potom ten vysledek jeste smutnejsi, ze dokaze posrat/prosrat i takovej potencial... ()

kolodej1

nebylo to úplně špatné, ale starší Recall byl lepší, takže se dá říct, že bylo zbytečné to znovu natáčet. Farella mám rád, ale v jiném typu filmů. Film má sice tempo a i nápady, ovšem bohužel často nepůvodní. Akce sice nepolevuje až do samého konce, ale bohužel stále víc přestává být zajímavá a čím dál víc je spíš únavná. Dějově se film také příliš nepovedl. Ale na druhou stranu na letní pokoukání s vypnutým mozkem, proč ne? ()

Scaevola

Tento snímek má jedinou chybu - honosí se stejným jménem jako jeho o dvacet let starší bratříček. Proměna zápletky a všech okolností prospěla do té míry, že příběh o několikerém zahrávání si s pamětí vlastně zdržuje, ale triky mohou fungovat na plno. Akčnější, modernější, kamerově odvážné (scéna v ReKallu a pronásledování po střechách!), líbivější a jednoduše lepší. Jen si drbnu - uvědomil si někdo, že podle scénáře jsme vlastně nuceni fandit "Číně" proti "Evropě"? ()

Midnighton

No, jsem vyloženě odpůrce remaků, ale po tomhle snímku asi přehodnotím názor. Oproti originálu mi chybí Mars (naopak snímek na trojprsou ženu mohli vynechat), ale vzhledem ktomu, že nejsem ortodoxní divák, musím velmi pochválit celou grafickou a vizulní stránku. Moderní efekty jsou zkrátka moderní efekty. Docela lituju, že jsem na to nešel do kina, protože je to docela kvalitní film. Trochu váhám zda nedát 4, ale asi mě přesvedčila hra na klavír a hlavně Beckinsale s Bielovou, tak to trošku nadhodnotím. ()

Taarg

Snímek přes svou výpravnou podívanou totálně opovrhuje skutečně silnými momenty svého předchůdce a i přirozeného děje. Film jako takový by měl být o příběhu, násilí, honičky a další devadesátkové vjemy pouze přináší informaci, že hlavní hrdina je doopravdy hrdinou. Zde však překrývají samotný příběh. Navíc je většina času natáčená v různých odstínech černé, což na různorodosti také nepřidá. Scifi (respektive kvalitní scifi) se většinou vyznačuje funkčním světem, který diváka zajímá, kvůli kterému člověk zapojuje mozek a přemýšlí, zda-li by naše společnost nemohla nějaký z vynálezů budoucnosti, či principů, na jakých dokonalejší futurum funguje, převzít. Zde však uvidíte společnost nedovysvětlenou a nefunkční. Pochopitelný není ani "politický a ekonomický útlak", o kterém se ve filmu tolikrát hovoří, prostě takhle lidé nefungují. Vždyť do práce jezdí "výtahem", je to součást jejich životů... A chyby jsou pak i logické. Bože, co by asi tak na "kontinentu" udělalo pár desítek tisíc droidů - to je jako kdyby lidé z Liberce chtěli obsadit Evropu... A proč je ten výtah tak maličký, vždyť jím musí cestovat miliony lidí... Přesto přese všechno dávám tři hvězdy. Troska skvělého příběhu zůstala. BTW: Přečtěte si originál od K.Dicka, udělá vám lépe, než tento film a budete ho mít v sobě o dost rychleji. ()

Kada80

A všichni zas píšete vykrádání filmů a že scénáristi neuměj vymyslet nic novýho.Tak proč tam nejedete vy blbečci a něco nevymyslite.Holt opět jste jen stupidní,blbí,ale vlastně strašně chytří češi,že?Hlavně,že už podle názvu víte,že to bude vykradeny a stejně na to čumíte.Tak ještě jednou - to jste,ale blbci.Chce se mi z vás zvracet.Je to uplně normální film,na kterej se dá v klidu dívat.Normálně bych to zařadil do průměrnejch filmů za 3*,ale když jsem přečetl tolik kritiky tak dám 4* at' nežeru. 80% ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011