Billymu je už sedmadvacet, ale pořád vyvádí jako puberťák. Řádí s kamarády, provokuje otce. Tomu ale jednoho dne povolí nervy. Chtěl sice synovi předat svůj podnik, ve zlosti však jmenuje svým nástupcem dosavadního viceprezidenta Gordona, protože nevěří, že by tuto práci jeho potrhlý syn zvládl. To se dotkne Billyho ješitnosti, a proto uzavře s otcem kuriózní sázku. Pokud znovu absolvuje všechny ročníky školy od první třídy až k maturitě tak, že každou třídu zvládne za dva měsíce, stane se prezidentem společnosti. Když neuspěje, funkci dostane Gordon. Billy se s vervou pouští do studia. První až čtvrtou třídu zvládá s přehledem. Poté přestupuje na střední školu, kde se stává cílem posměchu ostatních studentů. Na střední mu se studiem pomáhá jeho láska Veronica, ale škola ho čím dál víc nebaví. Rozhodne se tedy jednoho dne, že zůstane místo vyučování doma. Dokončí Billy výzvu a získá tím otcovu důvěru, rodinnou firmu a taky lásku krásné učitelky? (TV Nova)

John80

Adam Sandler v úlohe syna, ktorý uzavrie stávku s otcom ,ak nanovo vystuduje a zmaturuje ,čo doposiaľ zanedbal, získa tak jeho spoločnosť, v opačnom prípade ju získa niekto ini. 3* ()

Astrebleue

Ne, že bych byla fanouškem tohohle humoru, ale Sandlera tak nějak vždycky zkousnu, protože se vážně snaží upoutat pozornost a nenechat se odtrhnout, i když bohužel někdy používá krajní prostředky na hranici mýho vkusu. ()

emjey

To je tak příšerný, až je to skvělý... Nikdy před tím jsem něměl touhu vidět Sandlerův film, ten člověk mi byl jako herec ohromně nesympatickej.... i tak, po prvním shlédnutí slabší 3*. Netrvalo dlouho a dal jsem tomu ještě šanci a musím jít s hodnocením nahoru. Je to film u kterýho se prostě bavim! "Stop looking at me swan!" ()

PanPaniscus

K nedělnímu obědu je to dobré, i také filmy jsou třeba. Přesně nějak tak jsem si Sandlerovy začátky představoval. Je to bezduché, "zloun" není ani zlý a ani nějak chytřejší než idiot Billy, zápletka se prakticky vyřeší sama a jediné napětí tak přichází v moment, kdy ho Bridgette Wilson připravuje na desetiboj krásným osobitým způsobem. A přesto těch 89 minut vcelku uběhlo. ()

katus111

Ne moc typická Sandlerovská komedie - vtipné scény dodaly filmu komediální nádech, ale podle mě film o ničem. Jen Sandler ze se sebe udělal obrovského idiota. Ale je to můj oblíbenec, i přesto, že tento film není to ideální na shlédnutí - má mnohem více lepších komedií. 2* za pár dobrých scén a konec. ()

pekas

Jedna z ranných Sandlerovek. A drží si rysy jeho ostatních kousků, takže kdo má rád jeho styl, nepohrdne ani tímto kouskem. A kdo Sandlera nemusí, toho zrovna tenhle snímek o opaku nepřesvědčí. Pro mě byla super korpulentní černá služebná a její sexistické návrhy. No a samozřejmě i p.Samprasová Bridgette Wilson byla k nakousnutí. ()

Strat odpad!

Takhle nevtipnou komedii jsem už nějakou dobu neviděl. Hlavní postava je nejretardovanější idiot široko daleko, navíc bez kousku charismatu. Proti Sandlerovi nic nemám a u většiny jeho filmů se bavím, tak špatný děj a postavy by ale nezachránil nikdo. ()

Pitryx

Mohlo jít o výbornou komedii. Nebýt zbytečného milostného románku. Nebo ani ne tak jeho jako těch blbých keců kolem. Zase to naprosto zastavilo děj. Navíc holka, do které se hrdina zamiluje, nestála za pohled. No a on taky nebyl pro mne nijak zvlášť sympatický. Jako další mi vadil stupid konec. Suma sumárum, dám něco málo za pár úsměvů, které mi film vyvolal na tváři. 201208118329bt ()

Tominni

Ono se asi nedá hodnotit, jak dobrý je nápad nechat Adama Sandlera si projít všechny školní ročníky, aby dokázal tátovi, komu že to má vlastně odkázat firmu. Tentokrát mě film opravdu moc nepobavil a na 2* to vytáhne pouze Bridgette Wilson. ()

teplic

Sandler nie je až taký debil ako jeho postavy. Nehovorím, že toto je najinteligentnejšia komédia, akú som kedy videl, ale Sandlerovi treba priznať, že aj vyrobiť postavu tak debilnú, že sa ti ježia chlpy na guliach, chce istú dávku... talentu? Azda lepšie hodnotenie práve kvôli pár momentom, ktoré dokazujú, že Sandler vie, čo robí -- napríklad muzikálová meta-vsuvka či záverečný kvíz -- a vďaka faktu, že v tomto filme ešte tento typ drbnutého mozgovraždivého humoru nebol prevarený a násilne romantický a moralizátorský (ako napríklad ten pojebaný Click alebo Zohan). I award you no points and may god have mercy on your soul. ()

Danielitto

Nevím co všem na Sandlerovi vadí, ale já jeho filmy miluju, ani nevím proč. Možná proto, že jsou neuvěřitelně milé, je v nich upřímný humor a mají dobrý konec ;) Jako tenhle. ()

TheBrain odpad!

nápad na film: adam sandler sa zamiluje do nejakej dievky a z nej sa vyklbe zlaty retriver napad na film 2: adam sandler zdedi milion dolarov ale najprv sa musi stat boxerom napad na film 3: adam sandler je na opustenom ostrove a zamiluje sa do kokosu, chcem tym povedat ze je to kravina ()