Holly Berenson je začínající cateringová podnikatelka a Eric Messer úspěšný ředitel sportovní sítě. Jejich první rande dopadlo katastrofálně. Vše, co mají ti dva společného, je jejich vzájemná nelibost a láska ke kmotřence Sophii. Když dívčiny rodiče zahynou při tragické autonehodě, Holly a Eric se dozvídají nečekanou novinu: v případě nepředvídatelné katastrofy je jim svěřena do opatrovnictví. Po počátečním šoku se postaví k situaci čelem a přestěhují se k malé kmotřence. Díky přátelským sousedům se postupně učí, jak se starat o dítě, projdou i při návštěvách sociální pracovnice. Po čase všichni tři tvoří téměř dokonalou rodinu. A Holly zjišťuje, že Erik je i zábavný a dobrosrdečný. Všímavým sousedům neujde, že se do sebe Erik a Holly zamilovali. Jenže Erikovi nabídnou povýšení ve Phoenixu a on neví, jestli dát přednost rodině, nebo kariéře. Rozcházejí se a Holly má zlomené srdce. Ne nadlouho, v její blízkosti je totiž pohledný pediatr... (TV Nova)

Thomick

"You know what marriage is like? Imagine prison ... and then don't change anything" --- Příjemná záležitost, to bez debat (Katherine koneckonců jen zraje). Muj osobní problém s timhle kouskem: nevěřil jsem dramatický lince ani tý romantický (chemie mi ve škole nikdy nevoněla, ale ve filmech mi pravidelně neuniká). A to je moc. ()

eraserhead666

Takové sladké ňuňu, příjemně koukatelné, občas (v závislosti na divákových ne/závazcích) zábavné, občas satisfakční. Hrozně mě bavila paní ze sociálky. Nevím, myslím, že kladem filmu je, že se na něj různí lidé budou dívat různě a bude jim poskytovat různé uspokojení. Bezdětné možná pobaví, dětným způsobí deja vu efekt "Jo, to znám". Hlavně film dobře operuje s jedním faktem a to tím, že jakmile máte jednou na starost a zodpovědnost dítě, přestáváte být jedincem, individualitou. A jen malé procento lidí se s tím nedokáže poprat. Ona je to příběhově technicky tak trochu blbost, ale jinak je to takový ten zlatý střed, přijatelný, neznechucující s příjemným obsazením. Heigl tyhle role hrozně jdou (tak nějak se při nich moc nepředře, ale zase je dokáže vystihnout), Duhamel byl takový průměr. ()

Necrotongue

Ani ryba ani rak, v popisu filmu je napsáno komedie/drama/romantický, ale platí jen to poslední. Od komedie čekám, že mě rozesměje, od dramatu čekám, že mě donutí k zamyšlení, ale ani k jednomu nedošlo. Film se líně vleče (proč 110 minut?!!), od první scény je jasné, že se dva hlavní protagonisté dají dohromady, Katherine Heigl hraje zase stejnou zoufalku jako pokaždé (začíná mi vrtat hlavou, jestli to jenom hraje?) a zbytek filmu je pouze vata, která se marně snaží vyvolat napětí tím, že těm dvěma staví do cesty různá předvídatelná protivenství. Udělil bych 1*, ale deset minut ve filmu hrála Christina Hendricks, kterýmžto geniálním tahem to casting vytáhl na druhou hvězdu. ()

ARI50

Další pecka a bomba komedie kdy se prostě dostanete k dítěti a co hold život nechtěl se musíte postarat a tak sjem dostal dávku skvělého humoru a hlavně herci překvapily chválím hodně. ()

Morholt

Ne zcela tradiční romantická komedie, která ovšem zachovává jedno ze základních schémat typu "nesnášejí se, aby k sobě nakonec našli cestu". Možná trošku moc uměle vyvolaných emocí stejně jako se najdou vyloženě trapné scény, ale jako celek to působí příjemný a koukatelným dojmem. Docela by mě zajímalo, zda by Katherina Heigl obstála ve vyloženě dramatické roli. Podle mě na to má. 60% ()

Kamca_

Krásný film. Byly tam všechny prvky, co mám u filmu ráda. Josh s Katherine tvořili sympatický pár a krásně to mezi nimi jiskřilo už od začátku. Trochu mi vadilo to přeskakování z jednoho ročního období na druhé. Ale to je jen malá vada na kráse. Jinak mi děj hrozně rychle utekl. 80%. ()

ScarPoul

Je to príliš emotívny príbeh. Aspoň sa teda snaží budiť ten dojem. Celý film nevie čím by mal byť. Či drámou, či komédiou alebo romantickým filmom. Ani jedna zo zložiek nefunguje úplne a ani jedna neobsahuje nejaký výraznejší moment. Najviac zamrzí fakt, že si vypožičiava len to najhoršie z rôznych filmov podobného razenia a pritom sa zaoberá omnoho citlivejšou témou ako len témou lásky. Medzi dvojicou to iskrí a to je vlastne jediné pozitívum, ktoré robí film pozerateľným. Greg Berlanti na poste režiséra sklamal. Do nemastného, neslaného scenára z dobrým nápadom, ale príšerným prevedením nevložil žiadny osobitý prvok a o duši ani nehovorím. Rutinne zaznamenal všetko čo scenár ponúkal bez toho aby boli zábery pospájané do atraktívnejšieho celku. Posledným výsmechom je pomalá ženská verzia sweet child of mine od GNR na konci. ()

Tommassi3

"Dám Ti několik tipů.. Poslouchej a uč se !! Nechoď o hodinu později a hlavně si před tou dotyčnou nedomlouvej rande !!" - "Je nemocná !!" - "Jasně !! A ty ji jdeš jako uzdravit svým zázračným penisem ??" ;) ()

Johny_fork

Jestli vám nevadí, že v prvních pěti minutách si domyslíte zbytek děje a trefíte se, pak je toto dílko poměrně zábavnou oddychovou záležitostí. ()

moviesfan

Příjemní herci a děj, který však není příliš zábavný, i když se o to snaží poměrně často. Heigl je opět sympaťanda. ()

tomeš

Úvodní scénou se nesmí člověk nechat odradit, časem se to zlepší a je to celkem originální pohodovka, že bych tomu říkal přímo komedie, to asi ne, ale shlédnutí nelituju. ()

Padme_Anakin

Klasická romanťárna, tihle dva se tak ukázkově nesnášejí, že jsem se musela smát.. Pravdou ale taky je, že Josh Duhamel a Katherine Heiglová tvoří moc pěkný filmový pár a sluší jim to spolu..  Mýma očima solidní tři hvězdy, několik povedených momentů se tu najde.. ()

Marsik

Příjemná americká komedie, která má i pár smutných pasáží, které to naštěstí nepřehánějí. Na Katherine jsem si už za těch x filmů zvyknul a docela ji můžu. Námět chválím, celkem netradiční. CZ dabing bez větších výhrad, paní Moučková mi na Heigl sedla. 70% (with J.) ()

ConanVJ

Povedený filmek, který má předvídatelný příběh, ale chytnul mě od začátku. Moc vtipných situací mi zde nepřišlo. 70% :) ()

Rosana

No, z tuctu romantických s***k je v tomhle filmu aspoň nějaká zápletka. A dítě. Vlastně je to zase stejný koncept - dva lidi se nenávidí a divák od začátku tuší, že to bude láska až do smrti, pak přijde zvrat a je to. Jenom na to čekáme 2 hodiny. Ne, je to film úplně na nic :( ()

Riddick77

Spíše průměrná záležitost, která obsahuje několik fekálních vtípků, občas nějakou tu nelogičnost, ale celkově neurazí ani nenadchne. Nicméně vtipu, romantiky, dramatu mohlo být více, přičemž se tvůrce měl rozhodnout, co z toho vlastně chce upřednostnit. Duhamel je opravdu neherec, nicméně tady nemá moc co hrát, takže je v klidu. Heigl může jen smutně pomrkávat po "27 šatech", kde byla naposled výborná. Úpřímně, po jednom z nejhorších filmů této dékady ("Vrahounech"), jsem od tohoto filmu s Katherine Heigl moc nečekal, takže nakonec celkem success. Avšak mohlo být i lépe 5/10! ()

Alementina

Tak jsem nechtela v letadle spat a rozhodla se divat na komedie, vybrala si tohle a mela jsem co delat, abych u toho neusla a vubec to dodivala do konce. Moje anglictina neni nejlepsi, nerozumim vsemu, ale presto mi ty sladkobolny americky kecy trhaly usi. ()

ABLABLABLA

Popravdě vůbec netuším, proč se mi film tolik líbil. Ale jednoduše mě úplně dostal. Možná to bylo ústřední dvojicí, možná příběhem, možná humorem, romantikou, smutkem, nevím..ale prostě byl skvělý a rozhodně se na něj podívám ještě vícekrát. 23. 3. 2014: Tento týden jsem film viděla po delší době znova (dřív jsem z něj byla unešená, tak jsem ho během tří měsíců viděla asi 5x) no a teď jsem jela náhodou busem SA do Budějovic, dlouhá cesta, a pustila jsem si tohle (byla jsem totiž docela překvapená, že jsem většinu z nabídky filmů v originále viděla). A musím uznat, že těch 5* má opravdu zaslouženě, protože mě to opět pobavilo, posmutnilo a zlepšilo to velmi časné ranní vstávání:) Tohle je dle mého silně nadprůměrná romanťárna říznutá komedií (či komedie říznutá romaťárnou?) jak má být. ()

kaylin

Katherine Heigl a Josh Duhamel byli fajn, ta chemie mezi nimi celkem fungovala, ale scénář jim do huby vkládal takové kraviny, že jsem hlavně ke konci chtěl brečet, ale ne tolik dojetím, ale prostě tím, jak je to blbé a jak to nuceně musí vést přesně k takovému závěru, který jste očekávali. Ten konec mi prostě vadil a celkově srážel celkem dobře započatý film. ()