Holly Berenson je začínající cateringová podnikatelka a Eric Messer úspěšný ředitel sportovní sítě. Jejich první rande dopadlo katastrofálně. Vše, co mají ti dva společného, je jejich vzájemná nelibost a láska ke kmotřence Sophii. Když dívčiny rodiče zahynou při tragické autonehodě, Holly a Eric se dozvídají nečekanou novinu: v případě nepředvídatelné katastrofy je jim svěřena do opatrovnictví. Po počátečním šoku se postaví k situaci čelem a přestěhují se k malé kmotřence. Díky přátelským sousedům se postupně učí, jak se starat o dítě, projdou i při návštěvách sociální pracovnice. Po čase všichni tři tvoří téměř dokonalou rodinu. A Holly zjišťuje, že Erik je i zábavný a dobrosrdečný. Všímavým sousedům neujde, že se do sebe Erik a Holly zamilovali. Jenže Erikovi nabídnou povýšení ve Phoenixu a on neví, jestli dát přednost rodině, nebo kariéře. Rozcházejí se a Holly má zlomené srdce. Ne nadlouho, v její blízkosti je totiž pohledný pediatr... (TV Nova)

Ace.Anita

Hollywoodské filmy o změnách priorit upracované neurotičky Katherine Heigl. Čtyři hvězdy si to nezaslouží, ale dává mi to pocit, že žiju v současném světě a náprava neurotiků, no, hryzhryzdokůžičkykolemnehtu, to prostě vždycky nějak funguje. ()

Guzo

Pokud člověk očekává romantickou komedii podle klasického scénáře, tak.. se nespletl a bude spokojený. Jediným oživením oproti obdobným filmům je trocha smutku a malé dítě, ale jinak se jedná o naprostý průměr. ()

Autogram

Dalo sa to vydržať, hlavné bolo to nepozerať celkom od začiatku, ale až od polovice. Hodina bola tak akurát na tento žáner, dve hodiny by boli neznesiteľné a hodnotenie by bolo nižšie. Veľmi pekná hlavná hrdinka a zopár dobrých momentov stačí na nezáväzné pobavenie. ()

Blackberry

Prehnaná kritika filmu, ktorá až na záverečný letiskový ending, nie je na mieste. Pekne namiešaný mix sympatických hercov, pomerne závažnej témy, príjemného humoru i romantiky. Vo svojom žánri určite to lepšie. ()

Kosmik 1

Výborná oddychovka, ideální na příjemně strávený večer s přítelkyní u dobrého nenáročného a občas i zábavného filmu s trochou vínka a něčím na ďobání. :) Není to úplná bomba, ale rozhodně taky nikoho neurazí. Sám bych se na něj nedíval, ale ve dvou je to něco jiného. :) Pro mě docela milé překvapení, na tenhle druh filmů totiž zrovna moc nejsem, ale dokáži ocenit jejich kvalitu, pokud si to zaslouží. Takže bez váhání a s čistým svědomím dávám 70%. ()

tommy187

Tento film je presne filmom pre sobotňajšie večery. Človek vtedy nad ničím neuvažuje a v podstate ho romantická komédia nesklame. Výnimkou nie je ani táto snímka. Musím uznať, že je skvelé, že film sa nedrží ako kliešť holywoodskej štruktúry a to je v dnešnej dobe skôr raritou. Film sa drží pevne svojho žánru a to je plus. Pokiaľ ho pozeráte s úplne prázdnou hlavou tak sa aj skvele zasmejete. Začiatok filmu bol trošku slabší, no vynahradila to druhá časť - teda stred filmu to celé vynahradil. Koniec vás potom znova vrátil do normálu ... ale ono to vôbec nevadí. Čo sa týka hereckých výkonov už to bolo tradične také - hoci to nie je nič bombové ani to nie je najhoršie. Uvažoval som o štyroch hviezdičkách, ale zostanem pri hodnotení, ktoré dostáva väčšina romantických komédií :), ***. ()

marrjaana

Co jste od toho čekali? Já počítala s romantickou klasikou - dostanou dítě, zamilujou se, pak nějaký ten rozchod a happy end a toho jsem se dočkala. ()

slovan1

Od čekaného průměru k 4 hvězdičkovému filmu. Hlavně za druhou půlku, kdy se jednalo o seriózní romantický film. Bez přiblblých gagu, d*bilních narážek nebo trapného humoru. Dvojka Heigl - Duhamel sympatická, dobře se k sobě hodili. Humor byl ze života, respektive ze situací, které se ve filmu odehrávají a jsou skutečné. Ono by zde mohlo být s tou komedií zároveň i žánr "drama". ()

Katy86

Nechápu, že se ten film líbí tak málo lidem. Pro mě byl úžásný a nezapomenutelný. Něco tak obyčejného a zároveň výjimečného jsem viděla snad porpvé. Dokonce se mi zdá, že při každém opětovném přehrání je to čím dál víc lepší. ()

Ivusha

Jak napsal Malarkey, blobsti a nesmysly, ale i vtipné pohodové scény. Já se zasmála, Sophie byla rozkošná a ten nápad je taky tak nějak neokoukaný. Prostě neurazí. Sice úplně nenadchne, ale pohodovka na zhlédnutí to je:-) ()

vorenus

V tomhle filmu se najdou ti, kdo mají zkušenost s malým dítětem a budou to hodnotit daleko pozitivněji, než ti co jsou single.Pro všechny ostatní je to klasická romantická záležitost, kde jsou veselé, ale i smutné okamžiky. ()

Giggs

Naivny film plny kliše, podany prijemnym, straviteľnym spôsobom. Priemerny film ktory nenadchne, ale ani neurazi. ()

Hanys_

Dokoukatelné to bylo hlavně díky malé Sophii. Jinak tenhle film obsahuje všechno, co se dá představit pod pojmem "americká romantická klišoídní komedie". Heigl začíná v mé oblíbenosti padat níž a níž. 3.5/10 ()

dopita

Typicky přihlouplá americká blbina, která sice moc nepobaví, ale ani neurazí. Filmu dost pomáhaj sympatičtí herci v hlavních rolích. ()

Prochy38

Co říct. První film s K. Heigl, který se mi fakt líbil (moc jsem jich neviděl). J. Duhamel je těžkej sympaťák a film tomu odpovídá. Není to 100% originální téma, ale rozhodně žádné klišé, což filmu hrozně pomohlo. A celkově jak to probíhalo, i když byl závěr celkem předpokládaný, to bylo dobré. Situace, která se může stát kdykoliv. Tohle byl extrém, ale když Vám a vaší ženě(!!!) přátelé v závěti nechají něco podobného, nedej bože!! se taková hrůza stane, a vy jste s manželkou už 5 let po soudních tahanicích rozvedení, může to být taky veselé, ale rozhodně ne nereálné! Film dobrý, moc dobrý. Mimčo bylo sladké. Film vtipný i drsný! Líbilo!! Moc! ()