Holly Berenson je začínající cateringová podnikatelka a Eric Messer úspěšný ředitel sportovní sítě. Jejich první rande dopadlo katastrofálně. Vše, co mají ti dva společného, je jejich vzájemná nelibost a láska ke kmotřence Sophii. Když dívčiny rodiče zahynou při tragické autonehodě, Holly a Eric se dozvídají nečekanou novinu: v případě nepředvídatelné katastrofy je jim svěřena do opatrovnictví. Po počátečním šoku se postaví k situaci čelem a přestěhují se k malé kmotřence. Díky přátelským sousedům se postupně učí, jak se starat o dítě, projdou i při návštěvách sociální pracovnice. Po čase všichni tři tvoří téměř dokonalou rodinu. A Holly zjišťuje, že Erik je i zábavný a dobrosrdečný. Všímavým sousedům neujde, že se do sebe Erik a Holly zamilovali. Jenže Erikovi nabídnou povýšení ve Phoenixu a on neví, jestli dát přednost rodině, nebo kariéře. Rozcházejí se a Holly má zlomené srdce. Ne nadlouho, v její blízkosti je totiž pohledný pediatr... (TV Nova)

Mahoney.

Vaši najlepší priatelia zomrú a odkážu vám dieťa. Film z fajn pointou, zo začiatku smutný, neskôr vtipný a nakoniec aj romantický. Príjemné na pozretie si. :-) ()

Fawkes

Pro mě je tento film více než průměrnou americkou komedií, kterých dnes je tolik. Přidaná dávka inteligentního humoru, sympatická herecká dvojce na obrazovce a pěkný děj jak ze života tvoří prostě něco víc, proto čtyři hvězdičky. ()

merigieren

začátek ušel, vyvolal zvědavost, ale pak šlo o humor založený na dvou lidech a ječícím dítěti. Chlápek co pro lásku obětoval všechno, hezká holka, divná ženská ze sociálky, rozchody, nuda.... no samozřejmě s happy endem ve velkém stylu. ()

MickeyStuma

První rande se jim nepovedlo a vzájemné sympatie jsou naprosto na bodě mrazu. Jenomže jak už víme, osud někdy bývá pořádná sviňa. Během autonehody se zabíjí rodiče jejich vzájemné malé kmotřenky, o kterou se musí dle odkazu nyní oba postarat. A je to. Vznikne tak nuceně improvizovaná mladá rodinka plná nešvarů, schválností i vzájemných sympatií. Snímek však tkví průměrem veškerého zájmu. Lehce komediální romantická atmosféra je znatelná, ale jako celek to moc nenadchne. Katherine Heigl a Josh Duhamela jsou však ve svých rolích skvělí a je škoda, že jim scénář nepředepsal víc šancí se projevit. K příjemnému filmovému odpočinku po náročném dni se však snímek hodí. Dějově je nenáročný a vlivem přítomnosti malého dítěte místy úsměvný. Může se dokonce také stát, že se v některých scénách leckterý rodič i najde. ()

dANIELKaB

ach boze... na konci som si vravela, "preboha, len nech za nim nebezi na to letisko", a ona bezala... :D Inak je zaujimave, ze baby v romantickych komediach maju takmer vzdy strasne romanticke povolanie - kvetinarka, dizajnerka, majitelka malej pekarnicky, najlepsie s francuzskym alebo talianskym pecivom... Ani neviem za co som dala tu jednu hviezdicku, ale aspon som si pocvicila svoju english :) ()

pepa3rd

Příjemná klasická romantická komedie, která nemá ambice překvapovat, šokovat ani experimentovat. Drží se standardu a přesto neupadá do kýčovitých klišé a nudných stereotypů. Naopak, nabízí přesně to, co byste od podobného filmu čekali a dělá to velmi dobře. 60 % ()

studo

Začiatok bol slabý asi ako slovenské hokejové presilovky ale ako príbeh pokračoval ďalej, tak to bolo stále lepšie a nejaký ten gól prišiel. Sympatické obsadenie, Izzy tieto role idú skvele a Duhamel bol ako "defkař" dosť presvedčivý. Filmu okrem začiatku chýbali nejaké "tie" scény, zjavne treba viniť scenáristu alebo režiséra. Ale ako jednohubka stačilo. ()

guri

Na moje prekvapenie nie az take zle, ako som cakal... Netreba cakat absolutne nic originalne, ale len x-krat obohratu platnu. ()

IdaHutt

Kllišé, profláklé, stokrát převařené, konec jasný po pěti minutách. Jednu hvězdičku si zaslouží snad jen aspoň trochu realistické zdokumentování toho, jak nesmírně radostná je taková každodenní a každonoční péče o jedno mimino. ()

UniqueNett

Takový ten film na deštivé sobotní odpoledne když víš, že máš na výběr mezi filmem a úklidem pokoje. Neurazí, nenadchne. ()

tranquill

Ani ryba ani rak! Ale nebudu zatracovat, podívat se na tuto romantickou drama-komedii rozhodně dá. A kdyby se režie chopil neseriálový režisér, asi by byl výsledek i lepší. ()

Torgal

Ďalšia z neurážajúcich romantických komédii, ktorá za sebou po zhliadnutí nezanechá žiadnu stopu. Zápletka je tentokrát dosť originálna (a smutná), no ďalší priebeh deja sa uberá presne v očakávaných koľajach. Film tak akurát na sobotné popoludnie, ale fakt sa tu nedá nič pochváliť ani pohaniť (okrem hovna na tvári Katherine Heigl). 5+/10 ()

bararich8

Klasická romantika v podání USA, která sice používá neotřelý spojovací prvek, ale ve výsledku vás nepřekvapí, což je vlastně dobře, protože do celkem dobře funguje a baví. 3* ()

chrispe

Nevím proč, ale vždycky jsem se tomuhle filmu vyhýbala, a on není vůbec špatný. I přes vážné téma to není přehnaně dramatické, spíš pohodové, jak jen tohle téma může být. V roli Erica bych radši viděla někoho jiného, ale možná i v tom, že mi není moc sympatický, je pro mě kouzlo tohoto filmu, protože se můžu s Holly ztotožnit (teda ke konci už ne, že jo ;). Zkrátka fajn film! ()

haWranka

Komedie? Ale vůbec ne. Zasmála jsem se přesně jednou (ani už nevím čemu) a asi dvakrát jsem se usmála. Tenhle film je drama. Naprosto předvídatelný, málo romantický a málo tragický. Takže zbývá jenom kochat se hlavním hrdinou a pánové hlavní hrdinkou. I když ani oni nejsou ideální, protože jiskření se nekoná, to můžu jenom vzpomínat na The Ugly Truth - tam hrála Katherine Heigl prakticky stejnou postavu... ()