Méďa Béďa je legendárním obyvatelem Želéstonského národního parku. Statný medvěd se celé dny baví tím, že okrádá turisty o svačiny, a nyní si stanovil nový úkol. Svého mladšího kamaráda Boo Booa se rozhodl naučit, jak se zmocnit piknikových košů plných lahůdek. Na Béďovo úřadování nezabírá ani neustálé přesvědčování správce parku Smithe, aby se populární medvídek choval k návštěvníkům slušně. Jednoho dne přijíždí do parku milovnice přírody Rachel, která chce o Béďovi, jeho vynalézavosti i schopnosti mluvit natočit dokument. Nikdo ale netuší, že místní starosta Brown má s parkem zcela jiné plány - hodlá ho totiž zavřít, vykácet a pozemky draze prodat. Vydělané peníze chce využít k zaplacení své kampaně a neúspěch akce na záchranu parku chce svést právě na Méďu Béďu... (TV Nova)

Jacguess88

nám se to moc líbilo,po dlouhé době film,který si zaslouží žánr rodinný,je to film pro celou rodinu a kdo hledá chvíli klidu,tak ať posadí prcky před telku a hodinku a čtvrt o nich nebude vědět. Méďa táhne tak jako dřív a i když je pár věcí které mě nemile překvapily(Želóstonský park??? Kdo to překládal a Anna Faris-díky bohu,že má jen malou roli),tak hodnotím celý film jako velice zdařený. Nemůžete na to koukat jako na film,ale na pohádku(protože původní Méďa byl pohádka) ()

Hrmak

Fakt slabé, ale nič som nečakal takže nie som sklamaný. Vhodné ako film na nedeľné dopoludnie na TV Markíza. Originálna animovaná verzia je o 100% lepšia. ()

k.rakonos

Další film, kde musím přidat hvězdu za nízké hodnocení a většinou snižující komentáře. Jako rodina s dětmi jsme se parádně bavili, řada hlášek, skečů a pro ty dospělé i narážek na politiky, nevím, jestli někdy viděli Amíci třeba někoho z českých politiků, ale tady by se našli, zejména ti modroptáčníci, VeVerky a spol. Nenáročná, ale pohodová rodinná zábava. ()

khdb

Není to žádný super film,ale je to hlavně pro děti,tak nad čím sáhodlouze přemýšlet.Byl jsem na tom v kině a docela jsem se bavil.Hlavně jsem věděl na co jdu a sčím mohu počítat. ()

rhodos

Viděla jsem tento film v originálním i v českém znění a musím říct, že originál je nesrovnatelně lepší ve všech ohledech. Jinak ač nejsem věková kategorie určená pro tento film, tak jsem se celkem bavila. Z lidských herců mne zaujal do této doby pro mne neznámý Tom Cavanagh, ale Anna Faris se podle mne do této role vůbec nehodila. Typický průměrný, ale zábavný animák. ()

patho03

Práve včera som si pozrel tento film prvý krát - musím povedať, že to nie je žiadne veľké dielo s myšlienkou. Na druhej strane - na pobavenie a príjemný večer to stačí. 50% ()

ProDiiGy

Hezká příjemná pohádka žádnej nervák pohodička napul hraný napul animovaný.Dobrý nedělní film a příprava na pondělí ;-)) ()

j1c2

Dneska hodnotil můj syn...takže za čtyři...já až úplně tolik nesledovala...ale dle jeho častého smíchu úspěšný film pro děti:-) ()

ferda12

Škoda, že Béďa se víc nepředvedl než předvedl. Tak pro příklad film, který se bude jmenovat Habanero Red bude popisovat hlínu, ve které ta chilli paprička roste a jak na tu hlínu působí voda. Ale o příhodách malého semínka a později rostlinky Habanero se dovíme kulový. Prostě a jednoduše už nezbyl prostor na to podstatné. Film si toho pod svá bedra vzal moc a nedokázal to později zpracovat. ()

BR23

Jogiho poznam z rozprávok, film bol velmi jednoduchý, neurazil ale ani neprekvapil (ani milo neprekvapil) krátkosť je výhodou... princip rozuzlenia mi bol doslova jasný už v okamihu predstavenia toho princípu na začiatku (kamera- presne som vedel že zlý starosta sa prekecne a pri dokazovaní pozabudne na kameru, hrdinovia vsak nie)... co vsak ma prekvapilo v zmysle slova že fííííha je vidiet Toma Cavanagha v rýdzo dobrom svetle. V týchto dnoch pozerávam seriál The Flash takže mi to bolo divné, velmi zaujímavé... :D ()

LiSaiFun

Mno, trochu drsné na takový námět... To, že toho medvěda nakonec museli utratit, i s detailními záběry... Navíc strážce Smith na dvacet let ve vězení, k tomu šílenství té mladé filmařky... Tedy, omlouvám se za spoilery, ale docela mě to vzalo. I když je pravda, že chvílemi jsem usínal, takže si možná všechno úplně přesně nepamatuji... ()

Richmond

Animovaný film z rady tých hlúpejších- prepáčte ale tomuto sa nezasmeje nikto kto má IQ aspoň 80 a nie sú mu 3 roky. Rozprávajúce zvieratá a potom to staré dobré- Dobro zvíťazí nad zlom atď. Fakt dúfam, že sa sfilmujú rozprávky H. CH. Andersena a ak sa už sfilmovali tak sa ospravedlňujem a určite si ich pozriem. No každopádne tento príbeh ani námet nehýri ničím novým je to stále to isté americké dokola. Animácia podľa mňa príšerná tí medvedi vyzerajú ako keby ich vypchali dali do porno časopisov a vystrihli z papiera. Na skazenie inak nudného dňa som nenašiel nič lepšie- tento "animák" dáva iba o dôvod naviac prečo si podrezať žily a obesiť sa na vlastných črevách. 20% 1* ()

whitenight

Po dlouhý době jsem se přihlásil, jen abych moh všem říct, jaká sračka je tenhle film. Tom Cavanagh byl sice fajn bratr-flákač ve Scrubs, ale tady je to horší volba, než moje levá noha. Hvězdička za to, že děti se u toho neunudí k smrti. ()