Méďa Béďa je legendárním obyvatelem Želéstonského národního parku. Statný medvěd se celé dny baví tím, že okrádá turisty o svačiny, a nyní si stanovil nový úkol. Svého mladšího kamaráda Boo Booa se rozhodl naučit, jak se zmocnit piknikových košů plných lahůdek. Na Béďovo úřadování nezabírá ani neustálé přesvědčování správce parku Smithe, aby se populární medvídek choval k návštěvníkům slušně. Jednoho dne přijíždí do parku milovnice přírody Rachel, která chce o Béďovi, jeho vynalézavosti i schopnosti mluvit natočit dokument. Nikdo ale netuší, že místní starosta Brown má s parkem zcela jiné plány - hodlá ho totiž zavřít, vykácet a pozemky draze prodat. Vydělané peníze chce využít k zaplacení své kampaně a neúspěch akce na záchranu parku chce svést právě na Méďu Béďu... (TV Nova)

Radiq

Dost slabej celovečerák... 3Digitalizace neznamená dycky krok vpřed. Sice jsem na to nikdy nějak moc nečuměl ani v klasické animaci, ale tohle by mě snad ještě mohlo odradit, né? Fakt tam toho moc k zasmání nebylo a když jo, tak se člověk taky nesmál, protože to bylo předvídatelný, takže se člověk fakt nesmál, medvěd se nesmál, nikdo se nesmál... možná zajímavější by byl film o jeho pedofilním bráchovi Méďa Péďa... ()

kocik1 odpad!

Tenhle blábol s klidem trumfne i nechvalně známý fenomén "upištěná česká pohádka po roce 2000". Pokusy o humor byly tak prvoplánové, že se jim člověk skoro musel smát, nevím ale, zda se to dá zařadit ke kladům snímku. Nelíbila se mi ani kombinace lidských herců a animace. Béďa mi navíc připomínal takovou tu opičku na dřevě, co za mého dětství prodávali na každé pouti. Sumasumárum, nebyla jsem schopna se dodívat a zhruba po půlce filmu jsem televizi vypnula. ()

Dado

Medveď Yogi mal oproti obdobnému projektu so Šmolkami výhodu v tom, že už pôvodný kreslený seriál bol zasadený medzi ľudí a tak jeho vyčíňanie nepríde človeku okamžite ako umelá snaha o niečo, čím nikdy hlavný hrdina nebol. Ani to však filmu veľmi nepomáha, tých pár v celku podarených vtipov nemá šancu zakryť hlúpy scenár, slabé herecké výkon živých hercov a všeobecnú snahu tvorcov vyžmýkať zo známeho mena čo najviac peňazí za málo muziky. (40%) ()

Lachtaan

Na klasický animovaný seriál jsem kdysi nekoukal a nebýt dávné premiéry v televizi o pátečním večeru, nešel bych se ani s touto verzí. Vzhledem k její stopáži a absolutní nenáročnosti bych si ji užil i dneska, jen bych si před tím musel dát pár piv. Ale pro děti ideální rodinný film, méďa by si zasloužil jen trochu lepšího CGI. ()

Maki89

o moj boze.. klise a este k tomu pateticke neskutocne... herci nanic, styl akym to bolo natocene tiez nic moc... spojenie animacie a hrania nevyslo... jednu hviezdu davam zo solidarity, ze na yogim som vyrastal.... 2/10 ()

oveckaoa

Čekal jsem to daleko horší přičemž výsledek není vůbec špatný. V podstatě průměrný animák s vtipy 2 hvězdy za film 1 za ty vtipy. P.s. lidští herci jsou strašní (vrchol všeho je ten starosta hrdina jak jich zachraňuje před zloději a hasí požáry tomu by neuvěřil ani slepý :-)) ()

Mishqo

tie herecke vykony vedlajsich postav boli hrozne...na to sa nedalo pozerat..nebyt Yogiho a Boo-Boo tak ani tie dve hviezdy by to neboli ()

Trustme

Pěkně přenesený klasický Méďa Béďa do povinného 3D. "Američtěji" už příběh vystavět nešlo. Bohužel jinak film na úrovni komedií s Jimem "Ernestem" Varneyem. Dětští diváci a rodiče, nechť mi soudním příkazem uberou čsfd uživatelské body a přidají si je k hvězdičkovému hodnocení tohoto blábolu. ()

Danny F.

Mě to částečně dobře pobavilo. Nebylo to úplně extrovní, ale gagy by ušly. Ten medvěd je opravdu výborný lovec košíků. Animovaný seriál jsem dost sledoval a proto jsem se těšil na tuto verzi. Smích se chvílemi oběvil a hlavně mě dostal do kolen Béďův tanec:-) 70% ()

yeniczek

A víte, že pro děti je to ideální film? Jen ti starší u něj budou usínat. Yohohohoooo. Kreslená předloha je zábavnější o několik tříd. ()

VasaX

Blbost. Hloupost. A dětem to kazí dobrý vkus. A nejen jim. Hrozivá částečně CGI blbost, s tou nejprostší zápletkou a otravnými charaktery kam se podíváš. Vlastně ani nevím, proč dávám tu jednu hvězdičku, snad z lítosti. Přistupoval jsem k tomu, že je to děsná blbost, ale dával jsem tomu šanci. A je mi líto, že ji Méďa Béďa nevyužil a zůstal blbostí, která je nudná a otravná i na poměrně krátkých osmdesáti minutách. ()

Master19

Jen bych chtěl vědět proč? Jen a jen kvůli $$$$? To na mě neplatí, radši se podívám na 2D srandovní klasiku, než ultragiga3D trapárnu bez špetky zábavy. ()

Timak

Nebyl jsem fanoušek kresleného Médi Bédi a nejsem fanouškem ani po této hrané verzi, která je opravdu špatná. Opravdu moc špatná. Ani moje malé děti to nebavilo. Animace je velmi dobrá. ()

R1CH1E

Infantilní filmek, kde jsou všechny postavy tupé až to bolí. I přesto to není díky krátké stopáži a vtípkům, které rozesmějí děti do 10 let zase tak hrozné. P.s. Ta animace mohla být opravdu lepší.. ()

jefff

Velekruté znásilnění klasické animované pohádky bez špatky humoru. Díky velekrátké stopáži je to alespoň koukatelné, ale nevtipnost a debilita hlavních představitelů je až zarážející. ()

standsiller

Jedna hviezdička len kvôli tomu, že mám v úcte jeho animovaného predchodcu. Toto je len typický americký rodinný "oooo" film". Deťom sa sem tam navlhčia oči a pár krát sa možno i zasmejú, ale určite si medveďa Yogiho neobľúbia. Neoriginálna hudba ( až na príjemné prekvapenie Journey - don´t stop believing ) a humor postavený na "fackách" ( od konárov...) a medveď babrák - nudný babrák . Mňa to nebavilo. ()

tommy187

Medveď Yogi je zaujímavým filmom, ktorý prišiel do kín. Človeka príjemne pobaví, možno sa aj pousmeje, uvoľní sa. "Herecké" výkony boli výborné, námet bol originálny, réžia bola v podstate výborná ... No zároveň film človeka neuspokojí natoľko, aby mohol vravieť o umeleckom diele. Niektoré veci v tomto filme mi pripadali ako nejaké sci-fi, niektoré scénky boli zbytočne prehnané ... No mňa film nesklamal, celkom slušne som sa bavil a preto ***. Myslím, že presne to si tento film zaslúži. ()