Méďa Béďa je legendárním obyvatelem Želéstonského národního parku. Statný medvěd se celé dny baví tím, že okrádá turisty o svačiny, a nyní si stanovil nový úkol. Svého mladšího kamaráda Boo Booa se rozhodl naučit, jak se zmocnit piknikových košů plných lahůdek. Na Béďovo úřadování nezabírá ani neustálé přesvědčování správce parku Smithe, aby se populární medvídek choval k návštěvníkům slušně. Jednoho dne přijíždí do parku milovnice přírody Rachel, která chce o Béďovi, jeho vynalézavosti i schopnosti mluvit natočit dokument. Nikdo ale netuší, že místní starosta Brown má s parkem zcela jiné plány - hodlá ho totiž zavřít, vykácet a pozemky draze prodat. Vydělané peníze chce využít k zaplacení své kampaně a neúspěch akce na záchranu parku chce svést právě na Méďu Béďu... (TV Nova)

J. T. Kirk

Nic jsem nečekal a nic jsem nedostal. Tom Cavanagh si touto rolí u mě vysloužil označení debil. Aby byl někdo takový herecký antitalent to se jen tak nevidí, ale možná to bylo i hrozně napsanou rolí. No vlastně všichni NEhráli. Škoda, že herce obsadili jenom do role dabérů animovaných medvědů. Pár sénám jsem se zasmál, ale pokaždé to byly jenom scény s medvědama, tak je škoda, že se ve filmu neoběvili víckrát. Animace byla solidní, aspoň něco... ()

*Colorado

Je to blbost, kreslenému seriálu to nesahá ani po kotníky. Jediné, co se mi líbilo, byl samotný Béďa. Příběh a herci? To byl příliš silný šálek čaje :) ()

Olík

Tohle se nemělo stát – udělat z klasika s velkým K spatně vypreparovanou vycpaninu a jako partnera mu dát antiherce Toma Cavanagha, to se pánové Hanna a Berbera párkrát pěkně otočili v hrobě. Infantilně dětský humor ve popkornovém rodinném balení – všemi deseti hlasují pro starého dobrého kresleného Yogiho. ()

Luk Skywalker

Ten dabing je strašný po třech minutách jsem to vypnul a pustil si to v originále s titulkami (nemohl jsem vydýchat dabing Médi Bédi). Teď k vlastnímu snímku: Dobře jsem se bavil a první polovina filmu je super, pak se začíná tlačit na pilu a akčnost scén nabírá směr, který ubírá vtipu. Hodnotit neoriginálnost příběhu nebudu. Film je důstojný nástupcem seriálu, který ještě někde na VHS je doma. ()

Brody01

Herecké výkony boli slabé, príbeh bol dosť predvídateľný a očakával som, že aspoň Yogi bude nejak výraznejšie vtipnejší. Deti, pre ktoré je to určené by to ale určite zaujalo. Snáď bude dvojka lepšia. ()

MickeyStuma

Filmová verze slavného kresleného TV seriálu studia Hanna-Barbera dopadla poněkud rozpačitě. Já osobně jsem očekával příjemný rodinný film, ale, a nakonec proč ne, vznikla crazy komedie. Jenomže to slovo crazy je hodně mírné. Mnohé ztřeštěnosti jsou značně přehnané a nesrozumitelné. A to hlavně pro dětského diváka, pro kterého je snímek určen především. Mnozí tu značně přehrávají a nemálo vtípků hraničí až s trapností. Ještěže je stopáž tak nezvykle krátká. Více by se to snad ani nedalo vydržet. Škoda. Dával jsem tomu šanci. Takhle mi nezbývá, než zavzpomínat třeba na Dr. Dolittlea. ()

helloween93

Převedení Yogi Beara na stříbrné plátno je sice trochu infantilní, ale myslím si, že dospělého diváka neurazí. Naposledy jsem původní seriál sledoval ve zlatých dobách Cartoon Network a hraný film byl určitý remind téhle klasiky od Hanna & Barbera. ()

Rathalos

Animovanu verziu milujem,ako dieta som to vzdy pozeral v telke,medvedi Yogi a Bubu su mojou srdcovou zalezitostou,vzdy bola sranda ich sledovat a ani tuto filmovu verziu nezavrhnem,nebude to za pat hviezdiciek,ale styri urcite dam,lebo ma to pobavilo aj napriek tomu,ze je to skor urcene pre deti,ale vratit sa obcas do tych cias je uzasne...:-) ()

radaza

Měďa Béďa- oblíbená postavička, která asi měla v klasické animaci, jejíž půvab včetně charakteristických rychlých přesunů se zde vytrácí. Film do televize na sobotní dopoledne. Nenadchla mě ani místní oblíbenkyně Anna Faris, která pro mě má nulový sex appeal a podezřívám ji, že zápasí s knírkem. ()

mutace

Děj je velmi jednoduchý a přímočarý, což považiji za velké plus, neboť zaujme věkovou skupinu, které je tento film určen. Mé 3.5leté dceři se film velmi líbil. Kombinace reálných scén a animovaných postav je také velmi zdařilá a za zmínku stojí i malebné přírodní scenérie. ()

darkreider

Film je určený mladému publiku a týmto smerom je vedený. Je príjemné vidieť nevtieravý animák po dlhej dobe. No napriek tomu má veľa chýb. Hlavnou je Cavanagh v hlavnej roli. Väčšie drevo tam ani dať nemohli. Nechcem škatuľkovať Toma ako neherca, ale to, čo ukázal tu, je na malinu. Druhá vec je triková. Raz za čas sa to podarí pekne, ale hromadné scény sú lacné, že to bije do očí. Hlavne scéna na vode... Tam mohli to modré pozadie rovno nechať. Pred 20timi rokmi by ma takáto grafika neprekvapila, ale na túto dobu je to proste nedostatok. No a do tretice je to réžia, ktorá má veľmi často zbytočné lapsy. Je to škoda, pretože v istých častiach je to príjemná zábava, ktorá ma vrátila o pár rokov dozadu. ()

Nail

Méďa Béďa byl dobrý, ale to je tak vše. Spojení animace s reálem se mi nelíbilo a děj byl celkově nic moc. ()

Mukunda

Film mě přesvědčil o několika věcech: 3D formát ve filmu pořád má zásadní nedostatky, Méďa je (alespoň v tomto případě) otrava a tvůrce by si měl uvědomit, co chce vlastně natočit. Schovat se do kolonky "rodinný" není řešením. ()

pepa3rd

Na tenhle film jsem se těšil, protože jeho téměř 50 let starého bratříčka jsem (nejen) jako děcko zbožňoval. Nemůžu říci, že bych byl zklamaný, ale spíš to bude tím, že jsem toho příliš neočekával. Jednoduchý příběh, několik povedených gagů a známé prostředí, ale vše tak vzdálené nádhernému rozmanitému dobrodružství, které si pamatuji z dětských let. 55 % ()

Kingjiri

Nevim, co mě má znepokojovat víc - jestli to, že jsem se na tuhle mědvědí taškařici ze Želéstonského parku vůbec díval a nebo to, že se mi to nakonec docela líbilo:) Samozřejmě nejde o žádný zázrak, ale jako nenáročná podivaná to funguje docela dobře, dokonce jsem se párkrát i zasmál. Je tu dost věcí, které by se daly zlepšovat, jenomže těma se v tomto případě nemá moc cenu zabývat, když jsou cílovou skupinou děti a ty nějak film řešit nebudou. Prostě se podivaji na mluvící medvědy (který byli mimochodem po vizuální stránce slušně provedeni) a budou spokojený. Moje menší guilty pleasure za dvě silnější hvězdy. ()

frype

Možno by tomuto filmu prospelo keby bol cely animovaný. Takto mi to prišlo celé prinajmenšom divné a neokresané. Ale napriek tomu tam štipka vtipu bola...ale vážne len štipka. ()

Torgal

Animovaný Medveď Yogi nebol žiadna moja srdcovka, tento film si ale nezaslúžil. Za celých mrzkých 70 minút filmu si nevybavujem žiadnu vtipnú scénu, a aj trápnych pokusov o humor tu bolo menej než by sa patrilo. Mal som dojem, ako by ani netočili podľa scenára, ale proste len zapli kamery a čakali čo z toho nakoniec bude. Tak vznikla generická kravina so stokrát omletným dejom, ktorá uráža intelekt každého diváka staršieho 8 rokov. 3-/10 ()

Ozzy2

Když jsem byl dítě, běžel v kinech a později i v TV celovečerák Méďa Béďa.Ten byl o 3 třídy kvalitnější, než tahle slátanina.Tohle je vyloženě produkt pro 3D kina, kde jde jen o vizuální efekty a ne o nějaký děj. ()

marko66

Tento film by dopadol oveľa lepšie keby bol celý animovaný,dneska miešať hraný film s animovaným je dosť risk navyše s dosť nepodareným dejom aj keď myšlienka je pekná, ináč som sa dosť pobavil. V slovenskom znení Marián Slovák (Yogi) a Miro Noga (Boo Boo) sú geniálny. ()