Plivu na váš hrob

• USA I Spit on Your Grave (více)

Kadas97

Takto by mala vyzerať pomsta. Pôvodnú verziu som nevidel, a preto nebol dôvod nedúfať pri remaku. Toto fakt nesklamalo a ja som sa počas celej cesty vo vlaku ani chvíľu nenudil. Navyše som sedel sám pri okne, takže sa nemohla nijaká tretia osoba pohoršovať, že čo to pozerám za úchyláreň. 8 z 10 ()

AxelWers

Revenge is soooo sweet... Jednu z vecí, ktorú neznášam, je násilie páchané na ženách, preto prvú polovicu som musel pretrpieť, aby som si druhú dobre užil. ()

Pekisan

Ono je to vlastne celkom dobre. Zda sa mi, ze film trochu predpoklada, ze poznate origos alebo aspon dej. Tym padom sa prva (pre niekoho nudna) cast stava cakanim v napati kedy sa to konecne stane. A ked to vypukne je to rychle a neprijemne. Paci sa mi hra s tempom. Po znasilneni sa to cele vrati do vidieckej priam rodinnej pohody. Ten pokoj pred burkou. Vzduch voni dazdom a silno elektrizujuci cakam kedy to cele spadne. A ked to zacne "chcat" tak je to masaker. Clovek uvidi naozaj originalne veci. Myslel som, ze to bude len peniaze nahanajuci remake, ono to vsak ten origos v mnohom predcilo. ()

TheSompeque

To, co ve filmu proběhne, nechcete zažít. Mladá spisovatelka se z nějakého random důvodu nastěhuje do osamocené chaty v lese. Cestou potká bandu rednecků, kteří evidentně smočili penis maximálně ve vaně a přítomnost opačného pohlaví v nich vzbuzuje neutuchající touhu po koitusu. Vyvrcholí to přepadením a následným znásilněním, kterého se zúčastní i strážce zákona, šerif. To se děje takovou první hodinu filmu. Nebudu lhát, měl jsem chuť film vypnout, jak nepříjemné to bylo v pozici diváka. Zbytek filmu je věnován pomstě. A to dost brutální. Nutno dodat, že se jedná o remake filmu z roku 1978, který si po tomhle raději nechám ujít. ()

geek.ondra

O hvězdu slabší než originál. Monroe si v béčkové násilnosti není jistý tolik jako Zarchi. Ale stále je to intenzivní 6/10 ()

Vabr

Na tuty horší Poslední dům nalevo. Jo, je zde sice o mnohem více goreu (a to pořádnýho, až jsem se svíjel), ale zase příběhově je na tom film vcelku bídně - je to doslova to, co píše obsah - nic víc, nic míň. Do té doby, než jim Jennifer uteče a přežije, je na tom film velmi dobře a dal bych mu bez problému jasnou čtyřku - nonstop velmi nepříjemný a úzkostlivý pocit ohledně nezáviděníhodné situace - ale co se poté dějově odehrává, je znatelný pokles kvality scénáře a docela velké zjednodušení celého dění. A tak to je až do samého konce. Takže to je vlastně revenge gore film do puntíku bez ničeho navíc. Upřímně nechápu v porovnání s Posledním domem nalevo, proč je toto více a lépe hodnocené, když kvalitativně je na tom bez pochyby lépe Poslední dům nalevo. Vyhodnocení: Ale gore to byl pořádnej, to uznávám ()

Razzor_82

"Byla to sranda dokud to trvalo." Výborný remake s poutavou kamerou a vypiplanějším napětím. Má to dost hororovou atmosféru. Zvrhlá část je odporně realistická. Sarah Butler se blýskne v hodně drsných naturalistických scénách. Krvelačná pomsta je propracovaná a pekelně zvrhlá. Sadistická záležitost, která není pro každého. 7/10 ()

kondor77

Upřímně mi bylo z tohoto filmu zle. Pachuť z brutálního znásilnění částečně kompenzovala neméně brutální pomsta (zahrnující mimojiné kastraci), ale nemohu se zbavit jisté samoúčelnosti filmu zobrazit násilí pro násilí, ale tak asi to patří k tomuto specifickému subžánru (rape and revenge). ()

zberatel

Oproti originalu velky krok vpred. Kym stary ma prakticky jedine plus a tym je nahota a drsne sceny ktore k takemuto zanru patria, remake je na tom ovela lepsie. Je tu doprevadzajuca hudba, obcasna atmosfera a "normalny" scenar z usi netrhajucimi dialogmi a bez velkych "logickych" padov... Aj ked sa tu najde par nezrovnalosti :) oproti originalu pokrok. Dlzka by sice mohla byt kratsia a tie VRANY boli fakt ODFLAKNUTE a mohli ukazat viacej z hlavnej hrdinky... no urcite je to podarene reinkarnovane dielko :)) ()

Nocturno culto

mazec jak blázen....odplaty byly fakt dost hnusný,třeba u Andyho se to ale povedlo hezky...každej dostal podle zásluhy,to co si zasloužil,doslova oko za oko,zub za zub...Sarah Butler je moooooc hezká panička,to jen tak mimochodem :-)Chad Lindberg ať si radši tuní nějaký super káry jako ve Fast and furious,jde mu to líp než znásilňovat.... ()

cinemaboy7

Tématicky totožný s filmem "Poslední dům nalevo" avšak o něco brutálnější pomstou, za kterou by se nemusel stydět ani samotný Jigsaw. Celkem slušně typově obsazený, bez zbytečného protahování a čekání na řežbu, zručně odvedený thriller. Brutalita se dostaví ve dvou etapách a v celkem dostatečném množství. Jen ty krkavci-loutky se moc nepovedly. 70% ()

Kingjiri

Thriller s příměsí hororu, který nemá originální námět, kdy se hlavní hrdina (v tomto případě hrdinka) brutálně mstí lidem, kteří mu ublížili. V tomto případě to ale dopadlo mnohem lépe, než u ostatních podobných filmů. Rozpočet asi nebyl nejmenší a tak je technická stránka filmu velmi povedená. Scénář také není nejhorší a nestaví jenom na brutálních vraždách. Naopak staví na zvláštní atmosféře, kterou v sobě film obsahuje. Objevily se taky poměrně unikátní způsoby vražd, který jsem zatim ještě neviděl a nikdy by mě nenapadly. Docela by mě zajímalo, jaký úchylný lidi pořád takovýhle brutality vymýšlej :) Na vraždách taky bylo "sympatické", že byly provedeny způsobem, který nejvíce odpovídal provinění konkrétní osoby a měly tedy svůj účel. ()

LuckyDuckie

předvídatelné. násilí je ve své obnaženosti nudné a pomsta není můj šálek kávy. jediné, co se té buchtě povedlo, byla práce s víčky jednoho z hrdinů - poradila si s nim "vkusně" a trefně. ()