Hanna (Saoirse Ronanová) je dospívající dívka. Je výjimečná tím, že má zásluhou svého otce (Eric Bana), bývalého pracovníka CIA, který ji vychovává ve finské divočině, sílu, vytrvalost a znalosti zkušeného vojáka. V jejím životě, který se nepodobá životu žádného jiného teenagera, spolu splývají výchova i výcvik s cílem udělat z ní dokonalého zabijáka. Její cesta k dospělosti dospěje k přelomovému momentu ve chvíli, kdy je svým otcem vyslána na samostatnou misi. Hanna tajně cestuje po Evropě a přitom je na útěku před agenty, které za ní vyslala nemilosrdná špiónka (Cate Blanchettová), ukrývající před světem vlastní tajemství. Jak se Hanna blíží ke svému hlavnímu cíli, je nucena čelit znepokojivým odhalením o vlastní existenci a nečekaným otázkám o svém lidství. (HBO GO)

Taron

Hodně zabitej potenciál. Víceméně se jedná jen o zběsilou akci, sice povedenou, ale na dobrej film to zdaleka nestačí. ()

Dejf4

Akčňák bez pointy, plný příběhových blbostí a nesmyslů. Ale scény kde se to mydlí mají vcelku grády. A především kamera zaslouží pochvalu. Akce je skvěle nasnímaná a nápaditá. Zkrátka průměrný akční výplach. 5/10 ()

honzic

Docela zajímavý film, který však nemá úplně doladěný scénář, místy je tam dost zmatek. Hodnocení: 60 % ()

Vito_LePour

Slušná akčně laděná oddechovka, ve které je poměrně neokoukané, za to ale výborné obsazení. Příběh je na akční film vyprávěn poměrně pomalu, což ale vůbec ničemu nevadí, spíš jsem si to pomalejší tempo užil. Ocenit je třeba ještě kameru, která je naprosto perfektní. A Jessica Barden v mini roli dodává filmu jiný rozměr pro ni na míru ušitými dialogy. ()

Killik

Hanna... v urcitych scenach naprosto postrada logiku a casem v podstate i cely pribeh. Nevim, o co se Joe snazil, ale rozhodne to nedopadlo tak, jak by mohlo. Musim ale pochvalit za urcite sceny (flamenco napr.). ()

ToxicAli

Při zpětném přemítání nad příběhem tohoto snímku, se nějak nemůžu ubránit dojmu, že to celé vlastně už od scény s tím, jak Hanna zapnula vypínač a přivolala tak komando, to vůbec nedávalo smysl. Respektive dávalo i nedávalo, jsem poněkud zmaten. Jinak však odevšud dýchá atmosféra agenta Bourna, jen s jakousi více artouvou vizáží japonských filmů, čímž mám namysli i dostatek krve, která tu vůbec nevadí a necelé dvě hodiny utečou velmi příjemně. ()

barikhartlik

Zas po dlouhé době povedená akčňárna. Děj má spád a nezačne nudit. Záporňačka Cate Blanchett super a výkon hlavní hrdinky Saoirse Ronan perfektní. Konečně film bez očekávaného happy-endu (jenom aby to pánové nepokazili nějakým pokračováním ve stylu dospělá Hanna neví co se životem). Super hudba od The Chemical Brothers, která každého fanouška této skupiny nadchne. ()

hanazu

Olysalá blondýnečka pronásledována východoněmeckým tělocvikářem na strastiplné cestě za kopečkovou jahodovou. Dva body za technické provedení trojitého salta vzad dopředu. ()

mouzi

Tak tohle teda ne. Prvni dve tretiny - budiz. Ta posledni to cele spolehlive pohrbila. Velmi povedena kamera zabita spatnym strihem (rezii). Obrovske nelogicnosti a dejove trhliny tento kazdopadne napadity snimek, na ktery jsem se dost tesil, pohrbivaji do archivu s nalepkou "Stacilo videt jednou". Zabava tam byla, o tom neni sporu, ale predpokladam, ze pro beckovy film se daji zvolit jini herci, nez jsou Saoirse Ronan, Eric Bana a Cate Blanchett. Ano, ve vysledku se opravdu jedna o beckovy film, at se vam to libi nebo ne. Slabe 3*, a to predevsim zasluhou Saoirse Ronan, ktera zahrala fantasticky. Doufam, ze jeji kariera bude postupovat smerem ke zdarilejsim snimkum. EDIT: Ta chemicka hudba byla zajimavym zpestrenim, nicmene v mnoha momentech byla nevhodna az uplne mimo, skoda. ()

luke86

První půlka je slušně odpočinkově shlédnutelná..bohužel v půlce jsem se začal vrtět, později dívat na hodinky kdy už bude konec..ke konci již nadával...hroznej balast toto. ()

saillor

Úvod mě bavil velmi, a i když se Hana dostala z divočiny a prchala skrz Evropu, tak jsem se bavila. Ale závěr, kdy už jen pořád někdo někam a za někým běžel se mi zdál neúnosně dlouhý a byla jsem vděčná za každého dalšího padnuvšího mrtvého, jen aby se děj posunul, škoda. Saoirse je okouzlující zabiják s andělskou tváří, Eric Bana prostě sexy a Cate ani trochu nesluší rezavá paruka. ()

veverysiak

Veľmi dobre nadupaná akcia, netreba sa veľmi zamýšľať nad tým, ako jedna žubrienka, navyše celý svoj život odrezaná od civilizácie, dokáže znemožniť plné tatrovky cvičených moderných bojovníkov, takéto filmy sú nie na siahodlhé analýzy, ale na jeden dúšok, pravdepodobne sa k nim už nikdy nevrátite, ale to nie je vôbec podstatné, slúžia na momentálne vsiaknutie atmosféry a rýchlosti príbehu, takže 75%. ()

Hrus

Film je tak na půl cesty mezi naprostým béčkovým (spíš déčkovým) průserem a velmi slušným thrillerem. Tvůrci se nebojí s 10* provařeným námětem hitgirl mstící se za smrt matky proti bandě záporáků (organizované skvělou Cate Blanchett) nakládat hodně volně a netradičně. Ať už dějovou odbočkou hledání přátelství a štěstí hlavní hrdinky, když se připojí k náhodné rodince turistů, což hodně zpomalí spád filmu, říznou chemo-přebassovanou hudbou, úchylnýma záporákama i různými režijně - kamerovýma vychytávkama. Bohužel však ne všechny tyto netradiční prvky fungují a bez nich je to opravdu jen to déčko. Přesto chválím za pokus vymanit se z žánrových kolejí. ()

w0rm

Herecke vykony boli sice na urovni, no bohuzial ku dnu to u mna strhol Bckovy scenar. Stale je to velmi pozeratelne a relativne zabavne, ale nema to hlbku. Vobec nie su zdovodnene motivacie hl. hrdinov, Hanna dokaze pracovat s pocitacom po 5 minutach hoci nevie ani narabat s rychlovarnou kanvicou a elektrina ako taka je pre nu novinka. Ach jaj... ()

popo666

Davam filmu 70%. Hudba mnamka, kamera a rezia tiez, herci nicim nehnevali. Skor cely film vyznel nevyvazene, chybalo mu kuzlo Bourneoviek, ked uz sa na tento styl hral. ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013

Blanchett a Theron: Kruté blondýnky

Blanchett a Theron: Kruté blondýnky

30.11.2012

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Eric Bana: Krimi nebo akční horor?

Eric Bana: Krimi nebo akční horor?

27.12.2010

Díky traileru na Hannu víme, že sympatický Australan se v dubnu objeví ve Wrightově akčním špionážním thrilleru, ale co dál? Chtělo by to konečně hlavní roli v nějakém zábavném hitu. Naděje se skýtá… (více)