Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Triple H

Tak toto bola naozaj chuťovka. Inštruktážne video pre ženušky, aby si nenechali skákať po hlave a keď príde manžel opitý z krčmy a chce zavináče, majú si dupnúť a nerobiť mu slúžku. Alebo niečo na ten spôsob...Celý film je veľmi silno nezvládnutý už len po režijnej stránke, kedy celý dej oddeľujú dementné názvy kapitol ako z feministického pamfletu. Jennifer Lopez a jej pokusy o charakterné herectvo sa pohybujú v oblasti nechceného komična a pobavia vcelku slušne. Film je aj poriadne dementný a nelogický-- ako príklad slúži scéna nočného úteku z domu. Načo si počkať do rána, kedy tyran manžel (ktorý je mimochodom niečo ako domáci Hitler a samozrejme bezškrupulózny záletník) bude v práci a vtedy s dcérou ujsť? Nie, nie- to je zjavne absurdná idea a preto naša dobrosrdečná čašníčka uteká s dcérou uprostred noci, zatiaľ čo manžel spí a potichu sa snaží v absolútnom tichu odplížiť z domu, pretože vonku ju čakajú v ošúpanej dodávke jej traja kamaráti s baseballkou. Áno, skutočne sa jedná o poriadnu sranicu, ktorá dobre padne len na škodradostné odreagovanie. Alebo ak máte tyrana manžela, tak vám film poradí, aby ste išli za svojím milionárskym otcom s prosbou o pomoc. Ten vám najme súkromného trénera, ktorý z vás za mesiac vykreše smrtonosnú zbraň. A potom čo holými rukami manžela zavraždíte, už budete môcť konečne žiť v pokoji a kúpiť dcérke zmzlinku. ()

Marrianna

Já nevím co všem je, jak čtu komentáře všichni nenávidí J.Lo a její filmy - ale já si nemůžu pomoci, ale dle mého názoru jsou horší herci. Mě se tenhle film líbil, námět byl zajímavý a JLo se svého úkolu určitě nezhostila tak strašně jak říkáte. No ale kdo je bez viny první hoďte kamenem. Já jsem byla prostě spokojená. ()

Jazzzz

Poměrně nizká hodnocení mne nastěstí neodradilo od shlédnutí tohoto filmu. Je pravda, že moje očekávání se zdaleka nenaplnila. Ale i přesto jsem se u filmu nenudil. Začátek mne velmi potěšil rychlým spádem. Dokence možná až moc rychlým. Po poměrně rychlé gradaci totiž následuje poměrně dlouhá nudná pasáž ve které za zmínku stojí pouze opravdu zarážející nelogické chování číšnice Slim. Po této nudné pasáži se film změní v něco co jsem vůbec nečekal. Bližším popisem by se muj komentář mohl stát off topicem, tudíž se nebudu více rozepisovat. Ale co musím dodat je, že ke konci filmu jsem se hodně pobavil a nečekaně si připomenul moje oblíbené filmy o Rockym... ()

choze

"FUNGUJE TO?" "NA TO VSAĎTE ŽIVOT." "VSADÍM." Nic jsem nečekal (to víte, film s Jennifer Lopez) a tak jsem byl příjemně překvapen. Z Jennifeřina násilnického manžela, respektive jeho pohůnků šel docela strach, vzdor klišovitosti to bylo místy i napínavé a potěšil mě výskyt mého oblíbence z pohotovosti Noaha Wyle v záporné roli. Finále je sice hrozná kravina, ale zábavná. Nenáročné spotřební drámo na některý z večerů pracovního týdne. ()

waska

Inteligentní servírka, které se zamiluje do náhodného kolemdoucího. A z něj se vyklube násilník. Ale až po pár letech. Dřív na něm samozřejmě nebylo nic poznat. Takže se nechá mlátit, ale tajně se učí kun-fu, aikido, kendo a co já vím ještě a nakonec nehodnému manžílkovi zmaluje pusinku pěkně do ruda. Jennifer Lopez je sice pěknej kus ženský, ale herečka je naprosto mizerná. ()

• Neskôr po natáčaní Jennifer Lopez priznala, že natáčanie filmu považovala za veľmi traumatické a čiastočne mu pripisovala svoje nervové zrútenie. (Arsenal83)
  • Počas scén natáčaných v Gig Harbor vo Washingtone sa vo filme objavilo niekoľko reálnych lovcov lososov. (Arsenal83)