Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

lekr

Jennifer Lopez se tady moc nepředvedla. Hraje dobře ale ve špatném filmu. Film se jejímu životu než ji začně manžel týrat věnuje jen velmi málo a snaží se navíc děj členit do kapitol které po tom co jí manžel ublíží zničehonic zmizí.....to sem teda nepochopil....ta zápletka možná není špatná ale ne moc dobře zpracovaná a film by se mohl klidně o pár zkrátit.....prostě dle mě je tohle propadák.... ()

Hexa odpad!

Abych dokázala vystihnout naivitu hl. hrdinky a vůbec celého filmu, dovolím si popsat část děje. Mladá žena s malou dcerou utíká do neznáma, nemůže platit kreditkama a nemá ani floka (ačkoliv jí byly peníze a ubytování nabízeni od známých). Najde tedy svého otce, kterého v životě neviděla a o jeho existnci věděla jen z úst své mrtvé matky. Shodou okolností je její otec bohatý, velmi bohatý. Jde za ním, řekne mu "jsem tvoje dcera, toto je tvoje vnučka. Potřebuju peníze". Její naštvaný obličej poté, co je odmítnuta vystihuje celý film. Bleh. ()

Pitryx

Banálně anální příběh zfilmovaný snad už stokrát. Stále jsem měl stejně dojem, že jsem to už viděl. Nebyl to remake?? V každém případě je to omílání téhož, bez něčeho nového, snad jen to malilinké překvapeníčko tam je. Herci se nějak nesnažili, ono vlastně nebylo co hrát. Budiž dáno něco málo za snahu všeobecně. A druhé plus za tu melu na konci. 201402200/0 ()

lenuse

Prostě jsem včas nevypnula televizi.... Ale protože nejsem příliš častý divák thrillerů, tak neumím úplně posoudit originalitu. Film si udržel mou pozornost až do jedné hodiny v noci. A to už něco znamená, takže dávám možná o trochu více, než by si děj zasloužil. Docela mě pobavilo, jak se hlavní hrdinka pohybovala beztrestně po domě, kde před tím její manžel zaktivoval alarm... A při příchodu ho vypínal. Trochu marná investice. Do takového alarmu. :-) ()

KevSpa

Tak tohle fakt ne. Zdá se, že J.Lo se rozhodla točit jeden strašnější film za druhým, prezentovat se jako žena, schopná být krasavicí i nekompromisní ženou, která se vyrovná i Rambovi. Tenhle film je tak průhledný, nudný, nenápaditý, že se z toho dělá divákovi špatně. Jestli Angel Eyes byl nesnesitelný film, tak tohle je hotový očistec. Bojím se, v čem bude hrát Lopez příště. ()

• Neskôr po natáčaní Jennifer Lopez priznala, že natáčanie filmu považovala za veľmi traumatické a čiastočne mu pripisovala svoje nervové zrútenie. (Arsenal83)
  • Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (skinny9)

Časové pásmo bylo změněno