Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Luqi

Ak chceli preniesť to utrpenie bitej ženy na divákov, tak sa to podarilo dokonale. Pre diváka je sledovanie tohto paškvilu jedno veľké utrpenie.................... Je vôbec ťažké zhodnotiť, čo na tomto filme je to najhoršie: či ten stupidný príbeh, prihlúpli scenár alebo "herečka" Lopézová. Za tento film by si jednu poriadnu bitku aj zaslúžila. ()

croxika

Aj napriek tomu, že som to videla vždy len v telke s otrasným dabingom, tento príbeh ma upútal, pretože je zo života a je až alarmujúco realistický..od začiatku po koniec som súcitila s hlavnou hrdinkou a prežívala som s ňou jej strach, sklamanie, aj príchuť zaslúženého víťazstva nad psychopatickým manželom... ()

Lyžař

Na jednu stranu nic sloziteho. Jednoduchy model, kde hezka holka pred kamerou jde standardni zivotni cestou. Ublizovani, trenink, navrat k vazeni si sama sebe atd atd. Zadne extra herecke vykony ani zadne myslenkove pochody v pozadi. Na druhou stranu prave to jednoduche a jasne zpracovani muze nejakeho cloveka (vetsinou zenu) vratit zpet do zivota. No a o to vic si tohohle tematu a zpracovani vazim, kdyz nekoho v tehle situaci znam. A drzim mu palce. ()

Skleni

Choré si myslieť, že Jennifer dokáže byť herečkou. A ona je chorá keď si to myslí a vyberá si takéto filmy. 16% ()

Torgal

Jennifer Lopez nie je dobrá herečka ani dnes a v roku 2002 na tom bola ešte mnoho horšie. Hrá tu týranú ženu na úteku pred manželom, čo sa na konci vzoprie a postaví sa mu čelom. Ani jednu z týchto polôh ale nedokáže predať, pričom mizerný scenár jej to vôbec neuľahčuje. Film tak kvôli nej väčšinou pôsobí rozpačito úsmevne a nie ako vypätý psychothriller. Finálne zúčtovanie tej tragikomédii nasadzuje korunu. Na jednu hviezdu to ale zas nevidím, treba oceniť aspoň snahu a tej tu bolo nemálo. 4-/10 ()

waska

Inteligentní servírka, které se zamiluje do náhodného kolemdoucího. A z něj se vyklube násilník. Ale až po pár letech. Dřív na něm samozřejmě nebylo nic poznat. Takže se nechá mlátit, ale tajně se učí kun-fu, aikido, kendo a co já vím ještě a nakonec nehodnému manžílkovi zmaluje pusinku pěkně do ruda. Jennifer Lopez je sice pěknej kus ženský, ale herečka je naprosto mizerná. ()

10Domik10

Dobre scenáristicky vystavaný príbeh, na ktorom je lepšia prvá polovica filmu (možno trištvrte), než záver akejsi muai- tai boxerky, ktorá príde zbiť svojho manžela. Takže ten koniec naozaj NIE a Jennifer tu opäť ukazuje len svoju hereckú priemernosť. ()

ZnalecH

Tenhle film jsem chtěl strašnou dobu vidět... Teď jsem ho viděl a nemůžu říci, že by byl takový, jaký jsem si ho představoval. Čekal jsem více akce, lepší příběh a to co jsem dostal byla asi 5 minutová bitka, která byla stejně tak falešná, jako zuby mojí babičky. ()

Tythan

Je to dobrý film. Takovej americkej. Jsou tam samozřejmě všechny ty pravidla, který musí mít každej americkej film a to je honička, v tomto případě je automobilová, jako většinou bejvá, pak že je tam nějaká blbost a tady je jich sice jenom opravdu pár, ale jsou tam a třetí zásada, bez které by to američani nepřežili a to, že to má happy end :-). Ale ten film se mi fakt líbil, až na to, že po různých intervalech je tam vždy nějaký komentář, třeba "můžeš utéct" a to mi přijde, že se to tam vůbec nehodí, akorát to kazí překvapení z následující scény, ale jinak dobrý. ()

Hexa odpad!

Abych dokázala vystihnout naivitu hl. hrdinky a vůbec celého filmu, dovolím si popsat část děje. Mladá žena s malou dcerou utíká do neznáma, nemůže platit kreditkama a nemá ani floka (ačkoliv jí byly peníze a ubytování nabízeni od známých). Najde tedy svého otce, kterého v životě neviděla a o jeho existnci věděla jen z úst své mrtvé matky. Shodou okolností je její otec bohatý, velmi bohatý. Jde za ním, řekne mu "jsem tvoje dcera, toto je tvoje vnučka. Potřebuju peníze". Její naštvaný obličej poté, co je odmítnuta vystihuje celý film. Bleh. ()

ardno5

Říkal jsem si, že docela průměrné drama. Pak ale přišlo velkolepé finále, které film posunulo na podprůměrné drama.. 45% ()

Prejza odpad!

Kvůli týhle dramaticky naprosto zprasený sračce jsem musel ukrutně ztřískat svou starou - prej ji to dojalo. To tak, až ji dojme Frajer Luke, může něco žvatlat. ()