Tento akcí nabitý animovaný Batman staví proti hlavnímu superhrdinovi zvláštního nového nepřítele, postavu zvanou Red Hood, která terorizuje Gotham City. Tento zlý chlapík řídí organizovanou kriminální scénu ve městě a stává se postrachem ulic, ale Batman brzy zjistí, že Red Hood chce něco víc, než jen peníze... Každou noc vychází Batman z příšeří a chrání obyvatele Gotham City před fantomy. Ale poslední dobou se jiný samozvaný ochránce veřejného blaha plíží ulicemi a jeho nemilosrdné metody spíše nahánějí hrůzu, než aby přinášely uklidnění. Ďábelský padouch, který jakoby znal každý Batmanův krok, si klade za cíl vyčistit ulice Gotham City jednou provždy a současně chce zničit i samotného netopýřího ochránce pořádku. Teď, když Red Hood započal velmi selektivně likvidovat gothamské podsvětí, objeví se znovu Joker, aby se vysmál odvěkému nepříteli tím, že vykope nějaké kostlivce, kteří měli raději zůstat pohřbeni. (HBO Europe)

MrPierc

Batman je tady a Batman je i tam. Všude je Batman, to vám povídám! Výtvarný vzhled je odpuzující, chování dětinské, zápletka nudná. Koukal jsem na to jen jedním okem a málem jsem propadl Narkolepsii. Tenhle výtvarný styl je tak nudný a strohý až mě to málem nutilo vypnout před koncem. Kdyby udělali ten noir styl, co použili v úvodních titulcích, tak bych tleskal nadšením. Tohle je ale bída. Kromě Jokera a temné hudby, mě nic na filmu nepřitahovalo. Spíše to ke konci bylo jako nějaké levné rodinné drama pro ženy. Spawn je Spawn. ()

bukowski83

Tak to jsem fakt nečekal, že by mě animák dostal takhle do varu! Bylo to setsakra dobrý s parádními hlasy hlavních postav, byl sem napnutý, překvapený, vyvalený a hlavně jsem se parádně bavil! ()

DruidKarel

1067. hodnocený film: Povedený animák, který není jen tak pro děti. Spousta násilí z něj dělá spíše záležitost pro opravdové fanoušky přenesených komiksových hrdinů na plátna kin. V tomhle filmu se utkají kdysi parťáci, nyní soci, kteří si vyřizují účty. Určitě se jedná o zajívamé pojetí komiksového Batmana, ale že by mi zůstal nějak v hlavě i do budoucna, to se říct nedá. Přesto si zaslouží 4* a určitě jej mohu dále doporučit. 4* ()

Morzael

Kurva takhle jsem si to představoval...! Omlouvám se, ale užil jsem si to, jak když jsem jako malej parchant koukal na Batman se vrací. Bejt v podobným stylu natočenej chystanej 3. Batman od Nolana, tak jsem v sedmým nebi. Parádně dělané, super hudba, objevují se konečně ne tolik filmově proslavené postavy jako Black Skull a Nightwing, a tím to zdaleka nekončí, skvělá komixová atmosféra, i akční a bojové scény (na animovaný film). Parádní flashbacky a ukázky z Batmanova komixového příběhu. Jen tak dál!!!!! Jediné co vytknout dle mého vkusu bylo málo krve, ale je to pro děti, takže i za tohle můžu být rád, a já jsem. Každému kdo má rád Batmana nebo komixy a trošku se v nich orientuje, tak na tomhle si pošmákne... :-) ()

Gaaron

Nejlepší bat-animák, co jsem zatím viděl, a zas jednou film, kde musíte prostě nekriticky zbožňovat Jokera. Jen škoda toho silně otevřeného konce, což přestane být, oznámí-li plány na dvojku. ()

Martrix

Výborná animace...nikoliv ve smyslu realistická, ale přiznaně komiksová s propracovaným pozadím. Správně temná atmosféra... . Jediné co mi nevoní, je postava Robina. Přecejen mi víc sedne Batman jakožto asociál, samotář s vnitřními démony, než strejda zaučující týpka v kamaších. Ale v tomto podání je to vcelku snesitelné, takže převažuje spokojenost. Staromilský příběh, solidně zpracovaný. ()

bartias

Svižný film z Batmanova universa vychází z klasického tragického momentu - smrti sidekicka Robina. Solidní příběh sympaticky rozsékávají zábavné akční scény. Objevuje se kladný sympaťák Nightwing a dokonce dojde i na Jokera. V kresleném batmanovském filmu nechybí žádná z typických vlastností Temného rytíře. Batman vs. Red Hood sice nepůsobí tak vyzrálým dojmem jako filmy Christophera Nolana, zato si může dovolit být o něco více provázaný s komiksem. ()

DannyJ

Tady mi dokonce ani Robin nevadil! Perfektní podívaná! Joker, Ras Al Ghul a opravdu i ten Robin - všechno bylo skvělý! ()

Doudis19

Nikdy jsem nebyl zastáncem Robina po Batmanově boku a ani tenhle film na tom nic nezmění, ale díky osobitě vystavěným charakterům mě fakt, že se zde Robinů vyskytne hned několik, alespoň neotravoval. Výborný příběh, slušná animace i komiksově přiměřené tempo, to jsou hlavní klady asi nejlepšího, celovečerního animáče od DC Comiks. ()

Mrkvič

Na hodinu a pár minut nabízí Red Hood celkem zajímavou zápletku. Ale nejsem až tak zažraný fanda, aby mně nebila doočí slabá animace nebo přemíra akce, soubojů a podobných blbinek. Je to prostě jen skákání hadrových panáků, kde gravitace nehraje sebemenší roli. Ale ta hudba společně s příběhem za hodinu života rozhodně stojej. ()

st.jim

Celkem povedený animák...ale ten český dabing byl opravdu příšerný. Na tyhle věci opravdu koukat jenom v originálním znění. ()

Liznic

Tohle je o ligu výš, než ostatní DC animáky co jsem viděl (tzn. cca 6 kousků). Snímek je ukázka faktu, že animované filmy nejsou jen pro děti a u tohoto obzvlášť. S násilím si lamu neláme a o krvi ani nemluvě. Místy překvapivě dost brutální temný film s těžce komiksovou atmosférou. Palec nahoru! ()

filmmovier

Tak tohle byl rozhodně nejlepší animák od DC. Nejepičtější a nejlepší Batman, jakého kdy kdo natočil (promiň, Nolane, ale je to tak). Nehorázně masitá akce, pár překvapení, skvělý scénář a přehlídka těch nejlepších a největších Batmanových soupeřů (Joker - ten je samozřejmě nej, Hádankář) i spojenců a přátel. Opravdu dokonale zfilmovaná historie Batmana a druhého Robina. Linka ze současnosti byla super, flashbacky samozřejmě lepší... A Red Hood byl dost dobrej protivník. Tenhle Batman mě fakt dostal a DCčko s ním fakt krutě zabodovalo. To nejlepší z Batmana v jednom krátkém filmu? Ano a pod hlavičkou epického scénáře, úžasné animace (to jo) a povedeného českého dabingu. Klidně to mohlo být o hodinu delší... 100%, nikdy jinak.... ()

Santa666

Určitě bych tenhle film nesrovnával s Nolanovými snímky. Batman: Under the Red Hood je sice svatým grálem všech příznivců animované produkce DC (neviděl jsem zatím Dark Knight Returns, takže můžu mlít nesmysly), ale na temné kino-Batmany to opravdu nestačí. Říkejte si kdo chcete, co chcete, ale mně ten Robin v barevném trikotu a přiléhavých slipech (podezírám Batmana, že ho používal jen jako vábničku na gothamské pedofily) do světa netopýřího muže nesedí. A i když si Robin kdovíjak velké místo ve filmu pro sebe neutrhl, jeho přítomnost mi jinak seriózní příběh krapet kazil. Asi to, společně s animákoidním množstvím nepřátel, je hlavní důvod, proč tu pátou hvězdičku prostě udělit nemůžu. Ale abych nebyl věčně negativistický - "Batman je supa!" ()

MikeZ

Nejtemnější, nejdrsnější a taky nejlepší animák od DC (a možná i celkově komiksový). Perfektní hlasové obsazení (Greenwood, Harris, Ackles, Di Maggio, Isaacs) a skvělý příběh, který na světlo vytahuje jednu nejbolestivějších proher v celé Batmanově kariéře, se kterou se musí konečně vypořádat.Tenhle film prostě nemůže nikoho zklamat (mě rozhodně nezklamal). ()

McM

Klasická ruční animace rozhodně neurazí. Navíc je to slušně brutální na "animák". Škrcení, ustřelování hlavy, umlácení páčidlem.. a to vše s krví. Soundtrack je snad největší plus. Jde s temnou atmosférou ruku v ruce. A příběh. Bál jsem se jak bude debilní (zatím jsem se k žádnému DC/Marvel animáku nedokopal, takže jsem neměl představu a spíše jsem si myslel, že to bude buď přepsaný komiks bez krve a nebo něco trapně naivního), ale příjemně překvapil. Je to sice pouhé "nový záporák - bitka - problém - finále", ale příjemně okořeněné. prostě super! :) ()

Samuell84

Na kreslení film dosť slušný príbeh aj akcia. Vydarená atmosféra ktorú celkom dobre podkresľuje trosku nevyraz na a nie veľmi častá hudba. Film sice trpy zopár neduhmi animaku ale to sa dá otpustit kedže je dosť značne znižena prístupnosť. Celkovo je to vydarení comicsovy Batman. ()

Brain-D

Batman v animovaném provedení....Akční smrš jedna za druhou, dát tohle na plátno tak to málo, kdo rozdejchá. ()

hroubek

Bombastický otvírák,který navnadí na něco intelegetního a navodí správnou atmosferu známou z Temného rytíře.Máme tu všechny správné igredience skvělého záporáka(pro mě osobně jasný odkaz na Deadpoola),výbornýho Jokera,který je šilenější než kdy dřív a poté malá camea Gordon,Riddler je jen škoda,že se neukazal Tučnák a Catwoman ve flashbackcich.A pak je tu samotný Batman jehož osud je hodně zajímavý a udává tempo příběhu a k tomu ten zajímaví konec.Tak proč jen čtyry hvězdy?Protože,tam byla část příběhu co mi uplně nesedla i přesto výborná podívana pro všechny fanoučky Nolanových Batmanu. ()