Tento akcí nabitý animovaný Batman staví proti hlavnímu superhrdinovi zvláštního nového nepřítele, postavu zvanou Red Hood, která terorizuje Gotham City. Tento zlý chlapík řídí organizovanou kriminální scénu ve městě a stává se postrachem ulic, ale Batman brzy zjistí, že Red Hood chce něco víc, než jen peníze... Každou noc vychází Batman z příšeří a chrání obyvatele Gotham City před fantomy. Ale poslední dobou se jiný samozvaný ochránce veřejného blaha plíží ulicemi a jeho nemilosrdné metody spíše nahánějí hrůzu, než aby přinášely uklidnění. Ďábelský padouch, který jakoby znal každý Batmanův krok, si klade za cíl vyčistit ulice Gotham City jednou provždy a současně chce zničit i samotného netopýřího ochránce pořádku. Teď, když Red Hood započal velmi selektivně likvidovat gothamské podsvětí, objeví se znovu Joker, aby se vysmál odvěkému nepříteli tím, že vykope nějaké kostlivce, kteří měli raději zůstat pohřbeni. (HBO Europe)

wesi96

11/10. Vynikající ve všech směrech! Příběh, animace, vztahy.. prostě vše. Taky chci vychválit český dabing, který konečně přeložil postavy správně (až na Black Maska). Doporučuji zhlédnout všem, jeden z nejlepších DC animáků s Batmanem! ()

Mr.Roman

Vysoko pokročilý kybernetický android (ehm..) pohlcujúci schopnosti superhrdinov, banda zločincov vo futuristických oblekoch s lasermi a svetelnými katanami, Joker s širokou bradou, magické jazero mladosti - to sú všetko veci, ktoré Batmanovi nepasujú a je veľká škoda, že sú pre príbeh využité práve tieto prostriedky. Film je totiž natočený veľmi kvalitne a pútavo a tieto "prešľapy" ho zbytočne degradujú. ()

HarveyDent

Batman a Robin....a Nightwing. Ti parťáci jsou už zdětinštělost, která patří fakt jen do toho seriálu pro děti. Dospělýmu to připadne jednoduše teplý :-D. Ale jinak animák kvalitní, hudba dobrá a Jokerovy vtipy kameňácké. Slušná zábava pro fanoušky Temného rytíře 75% ()

Crupier

Jak všichni tvrdí jde opravdu o nejvydařenější verzi animovaného Batmana. Jedna akce stíhá druhou. Skvělá animace i linie příběhu. ()

L3G1ON4R

Další pěkná práce a podívaná na dva bývalé partnery v rozpeři. Bývalej parťák Batmana to trošku odnes a né náhodou skřížil opět cestu se svým partnerem. ()

ratpile

Superman:Doomsday pobavil víc. Batman vs. Red Hood se drží moc při zemi. Pro fandy určitě super už kvůli přítomnosti mnoha postaviček ala Joker, Ridller, Black Mask... Pro mě kvalitní, avšak ničím zapamatováníhodný animák. ()

pekas

Hodně povedený animák, hlavně atmosféra se mi líbila. Na druhou stranu hodně akční a to na mě není. Z Batmanů asi ten nejlepší, aspoň animovaných. Krásné 4 hvězdy - 80%. ()

darthvader77

Temný a krvavý animovaný Batman, kterého jsem měl možnost vidět na HBO. Dobrý příběh s naprostým šíleným a sadistických Jokerem. Všem doporučuji. ()

subic

Můj snad úplně první batmanovský animák, co jsem kdy viděl. Na scéně je opět Joker, potom pro mě nový padouch šedá Maska a nově Red Hood. Ale kdo to je? Děj postupně rozpitvává příběh Robina, kde se vzal a jak to s ním bylo dál. Až se z něj stal Red Hood. Poslední třetina má dost rázný děj, mě se to líbilo, slušných 75% ()

JosefTomas

Jeden z mála animovaných filmů, který má i zápletku i způsob vyprávění pro dospělé, což chválím, že to nejsou nějaké ty blbosti pro děti. Fajn film o Batmanovi. 90% ()

savatage

Drsný příběh ze světa Batmana, řadím někde k lepším kouskům. Příběh je nabitý akcí, nabručeným Batmanem, šíleným Jokerem, a pomstychtivým Red Hoodem. ()

spawnxp

Vzducholodě nad Gothamem, Arkhamskej blázinec, jakoby i zápletka, nadupaný akce - fakt perfektně udělanej Batman (včetně titulků). Paráda! ()