Tento akcí nabitý animovaný Batman staví proti hlavnímu superhrdinovi zvláštního nového nepřítele, postavu zvanou Red Hood, která terorizuje Gotham City. Tento zlý chlapík řídí organizovanou kriminální scénu ve městě a stává se postrachem ulic, ale Batman brzy zjistí, že Red Hood chce něco víc, než jen peníze... Každou noc vychází Batman z příšeří a chrání obyvatele Gotham City před fantomy. Ale poslední dobou se jiný samozvaný ochránce veřejného blaha plíží ulicemi a jeho nemilosrdné metody spíše nahánějí hrůzu, než aby přinášely uklidnění. Ďábelský padouch, který jakoby znal každý Batmanův krok, si klade za cíl vyčistit ulice Gotham City jednou provždy a současně chce zničit i samotného netopýřího ochránce pořádku. Teď, když Red Hood započal velmi selektivně likvidovat gothamské podsvětí, objeví se znovu Joker, aby se vysmál odvěkému nepříteli tím, že vykope nějaké kostlivce, kteří měli raději zůstat pohřbeni. (HBO Europe)

Savel

Akčňí scény jsou v DC animáčích stejně nudné jako v Muži z ocele...mnoho efektů pro nic. Nicméně pokud má nějaký Robin smysl a zaslouží si zfilmování pak právě anakinovský Jason. ()

TwoFace

Jeden z nejlepších Batmanovských animáků co jsem viděl. Hlavně díky příběhu, který je naprosto skvělý. Dospělý film, který se nebojí krve ani brutality. Zkrátka Batman jak má být. Jelikož jde o adaptaci dvou z nejslavnějších a nejdůležitějších batmanovských příběhů, neodpustím si srovnání s předlohou. A překvapivě vítězí filmová adaptace. Jak Robinova smrt, tak jeho vzkříšení jsou mnohem lépe, efektivněji a jednodušeji zobrazeny právě ve filmové verzi. ()

Piri

Neviem prečo, ale skoro všetky klasické animované verzie Batmana sú ďaleko lepšie, napínavejšie a klasicky temnejšie ako akékoľvek hrané filmy preplnené CGI efektmi. Super akcia a dobre reprodukovaný príbeh. Ako keby animáky nemali čas na zbytočné a zdĺhavé scény ako hrané filmy. Doslova vynucujú prúd dialógov jeden za druhým. Je to dráma v plnom význame a to po celý čas filmu. Žolík ako vždy strieľa trefné, satirické až smrteľne vtipné poznámky. Veľmi dobrá hudba, ktorá verne odzrkadľuje samotný dej. ()

betyn

Jelikož jsem se nemohl dočkat The Dark Knight Rises,hledal jsem nějaký film ve kterém opět uvidím Jokera :-).Naštěstí jsem narazil na tento parádní animovaný film,ke kterému nemám žádné výtky.Především mě uchvátil příběh.Před projekcí jsem byl zaujatý a myslel jsem si,že se jedná o animovaný film pro děti.Ale jak jsem se mýlil.Film s výbornou gothamskou atmosférou,šíleným a na všechny strany usmívajícím se Jokerem,tajemným,novým zabijákem a famózní finishem.Jeden z nejlepších animovaný filmů, co jsem kdy viděl. ()

JK-Stinger

Další podařený komiksový Batman. Red Hood je super (i když jako zastánce Marvelu v něm vidím značnou podobnost s Deadpoolem) a příběh je zamotaný velmi povedeně. Vizuál se povedl, tenhle druh animace mám prostě rád a líbí se mi, že se pořád rozvíjí s každým kouskem o něco dál. Překvapilo i docela známe dabingové obsazení. ()

Cartmof

Tohle by měl vidět každý fanoušek Red Hooda aby pochopil o čem ta postava doopravdy je. Stál jsem si, stojím si a budu si stát za tím, že tento animák obsahuje jedinou správnou adaptaci Jasona Todda jako postavy. Povinost pro jakékoliv komiksové fanoušky. ()

MAJkLSON

Vubec by mi nevadilo, kdyby byl tento pribeh preveden do hrane podoby v tak ctvrtem nebo patem dilu novodobe batmanovske sagy. Napeti, pribeh, vina, emoce... vsechno tu je. ()

Erinien

Vážně nevím čím to je, ale mé hodnocení se rozchází s místním. možná jsem viděla málo animáků a jsem zmlsaná filmy. Možná jsem zmlsaná komixy. A nejspíš nemám ráda akci a tenhle film je jedna akce za druhou. ()

TaanStari

Přítelkyně mě donutila koukat na to s dabingem. Věřím, že kdybych to viděl v originále, dal bych vyšší hodnocení. A vůbec, tohle je stejně asi nejlepší animáček, co kdy DC nebo Marvel vypotili. ()

solid

WOW tak tomuhle říkám konečně animák. Tak temné, tak vtipné, tak pravdivé. Krásně zvýrazněna hranice mezi hrdinou a padouchem. A přitom ten rozdíl je tak malinký. ()

Hapretor

Horší tři hvězdy. Přišlo mi to na poli dobrých animáků spíše nudné, nenápadité. Bitky suché. Děj tak nějak do "filmu" - jako rádoby detektivka. Animák má být animák. Tohle na mě působilo skoro jako hraný film a to ne dobrý - navíc je to animované, tak kurňa, to se prostě musí zákonitě mezi sebou třískat - to takhle nefunguje. Buď vtipný, nereálný, hláškami protkaný animák - tedy zábavný, nebo rádoby vtipný, dějově bohatý a nereálný hraný film - tedy např. "Dark Knight". ()

vojo

Na pomedzí medzi Nolanovou a Burtonovou víziou Gothamu a jeho temného ochrancu sa nachádza tento animák. Má v sebe niečo z "reality" i gotickej hravosti hraných predchodcov. Je len na divákovi či dokáže tieto žánrové úskoky vstrebať. Mňa ako celok film úplne neuspokojil, ale jednotlivé scény boli miestami úchvatné. ()

Andronikos

Film pre mladšie deti to teda podľa môjho názoru rozhodne byť nemôže. Ako komixová akcia pre vybraný segment odrastenejších fanúšikov to síce ušlo, ale možno je tento môj názor daný iba malou skúsenosťou s takýmto typom filmu. Všetkých tých Batmanov a Robinov čulo skákajúcich po výškových budovách mesta si asi dlho v pamäti neudržím a nevidím na to ani dôvod. Keď tu nielen nejaká neurotická čierna makovica či vyšinutý klaun s páčidlom, ale aj hrdina č. 1 mláti každého, koho stretne, jediným výsledkom prípadného zbožňovania tohto filmu by asi bol vzrast mojej agresivity. ()

Puol

Poctivý DC comics animovaný príbeh, ktorý ctí temnú Gothamovskú náladu. Predlohu som zatiaľ nečítal, ale "spoiler": Jasona Todda už mohli nechať na pokoji. Prekvapilo ma aj drsné vyznenie, nie veľmi vhodné pre deti. Potešia i "cameá" slávnych DC postáv. ()

Mary19

Tak takhle si představuji ideální komiksovou adaptaci se všemi prvky a pravidly, které k ní neodmyslitelně patří. Výborně vystavěný příběh s pochmurnou atmosférou, která k Batmanovi sedla vždy nejlépe. Že pane Schumacher? Pět hvězd s poznámkou, že si přeji další chod... 90% ()

J. T. Kirk

Takhle by měli vypadat všechny komiksové animáky. Pěkná akce, silný záporák, dobrý příběh. To všechno dělá z tohoto animáku něco víc. U tohoto bych vydržel sedět klidně i 2 hodiny, ale hodina a čtvrt je ideální čas. Jen tak dál... ()

Luk Skywalker

Nejlepší animák, který jsem v poslední době viděl. Příběh by se klidně hodil na celovečerní batman film, hudba v pozadí je také dobrá. Velice se mi zamlouvá, že má batman i v animovaném podání temnou atmosféru. Jen mi vadí jedna věc, je opravdu nutné, aby všude vystupoval Joker? Mám ho jako záporáka rád (záporných magorů a bláznů je mnoho, ale Joker je geniální unikum), ale tady mohl chybět, to je jen malá výtka k jinak vynikajícímu filmu. ()

sgt.paper

Výborný DC animák. Skvělý příběh a postavy. Podle mě dost nevyužitý potenciál Nightwinga, ale co stejně to bylo hustý. ()