Win Win

• Česko Jak vyhrát a nezbláznit se (více)

Pesimistický advokát Mike Flaherty (Paul Giamatti), který dobrovolničí coby trenér wrestlingu na střední škole, narazí díky pochybnému melouchu na mladého nadějného sportovce. Když už to vypadá, že se na něj štěstí usmálo rovnou dvakrát, vloží se do hry chlapcova matka, kterou právě propustili z odvykací léčebny, je úplně švorc a hrozí, že všechno zhatí. McCarthy se velmi zručně chopil tématu balancujího mezi dramatem a komedií a ve svém filmu Win Win se zaobírá tématy jako jsou zlomená srdce a lidskost v tom nejryzejším slova smyslu. (oficiální text distributora)

mouzi

Hezky zaver, ale jinak celou dobu velmi pomaly, okolo jednoho tematu se tocici a plytky dej. Na komedii tam moc humoru nebylo, na drama to nebylo tak hluboke. Vzhledem k opakujicim se situacim mohl mit film klidne pod 90 minut a neztratil by na kvalite, mozna naopak. Problemem tohoto snimku je, ze se tezko szijete s jakoukoliv z postav, nebot za celou stopaz zadnou blize nepoznate. 2,5* ()

Atron

Station Agent byl přece jen o kousek lepší. Ale tohle je pořád lepší než zbytek toho, co zatím v roce 2011 američani vyprodukovali. ()

jopal

Svizna, zabavna a mila drama. Komedia teda urcite nie. A hlavne sa mi videlo cele take realne a bezprostredne. ()

david666

Příjmený a vtipný film, který přes svou poklidnou atmosféru podle mě ukazuje víc emocí než filmy s vyhrocenými scénami. Herecky skvělé. ()

blekekeke

Jako je to takové hřejivě lidsky jemné ..., ale proč mi všichni aktéři připadají jak natvrdla, co čekají na porážku? Takové nic bez děje? I když, hlavní protagonista takový je, a je dobře že je, neb díky němu to je takové jaké je, a v celku se na to dá koukat :o) a vlastně to má i své napětí, když nevíte, co bude ... ()

tomino28

Win Win je lidsky příjemný film, ve kterém jde hlavně o život jako takový, sport je po celou dobu na vedlejší koleji. Fanoušci silných sportovních dramat "podle skutečných událostí" v hollywoodském podání by si měli rychle nechat zajít chuť. Naproti tomu všichni ostatní, kteří mají zájem o portrét civilního života podaný nenuceně a s nadhledem, by měli zbystřit a upřít svou pozornosti k tomuto dílu. ()

rakosabasta

Film na zvednutí nálady. Existují i hodní lidé. Nedá se na to spolehnout, ale je osvěžující to vědět. Není to třeskutá komedie, nejspíš to nebude zdroj "hlášek". Lidský (tj. omylný) Paul Giamatti. ()

koci

Nejvíc mě potěšili dobře zrežírované i zahrané scény zápasů. Představitel Kyla totiž dříve sám závodně provozoval wrestling. ()

Alvin

Geniální film o jednom takovém poctivém americkém chlapíkovi, co se v práci nefláká, stará se o rodinu, po večerech dobrovolničí jako trenér lokálního týmu řeckořímských zápasníků, jenže ať se snaží ze všech sil, věci pořád nejdou tím směrem, jak by chtěl, naopak se ještě víc komplikují. Spíš než komedie je to film o vážných věcech, sem tam odlehčený humornou scénou. Film o tom, že najít v životě win win řešení, třeba mezi „zdravou“ sobeckostí a obětováním se pro druhé, není vůbec jednoduché. Geniální proto, že námět, režie a Paul Giamatti. ()

ragtime

Veľmi civilne pojatý obyčajný príbeh, ktorý si zaslúži vyššie ohodnotenie vďaka hereckým predstaviteľom. ()

Mildik789

Mě hodně blízkej, i když Darth Vaderem jsem se na žíněnce opravdu nikdy nesetkal. Bobby Cannavale byl slušně ujetej. David W. Thompson alias Stemler slušně drsnej. ()

Morin

Win Win, je velice zajímavý a koukatelný filmík. Občas smutné, občas veselé, lehce předvídatelné avšak velice realné. ()

navel

Tragická postava, komická postava a jeden puberťák, co to všechno stmelí, na to mají v Hollywoodu mustr a tady to perfektně funguje. ()

Airon

Win Win - podľa názvu bolo jasne že sa dej bude točiť okolo športu ,avšak ten nehrá v tomto filme až tak rolu ide o úplne prirodzene prerozprávanie príbehu o rodine právnika ,ktorý zastupuje starších ľudí ,keďže práce moc nieje, zoberie si do opatrovníctva jedného zo svojich klientov ,o ktorého sa má starať jeho dcéra, ktorá však je na protialkoholickom . No a zápletka sa môže začať do mestečka prichádza vnuk ktorý uteká od svojej mami ..... Viac prezrádzať nebudem ,herecké výkony ma celkovo prekvapili , je to jedna z lepších vecí čo som v poslednej dobe videl . Príbeh zo života, nič umelo vytvárane dávam 70% . ()