Nastala chyba při přehrávání videa.
 • katuska138
  ***

  První díl ve mě vzbudil obrovskou zvědavost a napětí, všechno začínalo moc hezky gradovat, druhý díl už byl nudnější a po třetím dílu jsem nad tím celkem zlomila hůl. Postavy mi nijak k srdci nepřirostly, nemám chuť jejich osudy sledovat dál ani jim držet palce, Stephena Kinga miluju, ale tohle bohužel moc nevyšlo.(28.7.2013)

 • Politik
  **

  A dost! U tohodle seriálu jsem snad 10x měnil hodnocení, protože jsem vydržel celý 2 série a občas se dost těšil co bude dál, tak když se podíváte na poslední díl s trochou nadhledu, tak si uvědomíte, že je to hloupost pro 15 leté děti. Ne že bych byl o tolik starší, ale dopadlo to dost mizerně. Z námětu by se dalo vytřískat pořádný mysteriozní drama a místo toho máme lehce převídatelné teen béčko. Herce mám opravdu moc rád, ale ti to nezachrání. Selhání vidím v režii a samotném scénáři. Jeden celovečerňák by byl určitě lepší než tohle.(12.8.2014)

 • MM_Ramone
  **

  Román amerického spisovateľa Stephena Kinga "Pod kupolou" má takmer deväťsto strán a vystupuje v ňom veľké množstvo postáv. Preto som sa potešil, keď bola pre jeho filmové spracovanie zvolená forma trinásť dielneho seriálu. Hovorím si, že to bude dostatočný priestor na to aby sa rozvinuli charaktery a rozvetvili dejové línie. Lenže tomu tak nebolo. Naopak. Mnohé postavy sú úplne vynechané a tie ktoré ostali sa správajú úplne inak ako v knihe. Celé je to vymäknuté a spotvorené. Prekvapuje ma, že jedným z producentov bol sám Stephen King. Ako mohol dopustiť takéto zmršenie jeho vlastnej literárnej predlohy? S knihou to má spoločné snáď len tú kupolu a mená niektorých hrdinou. Román som čítal zo zatajeným dychom. Dokonale som sa vžil do neľahkej situácie občanov Chester´s Millu. Televízny seriál som horko ťažko dopozeral do konca. **(28.12.2014)

 • okkac
  ***

  Season 1: 50%. No jak jsem se těšil, tak už bylo jasné, že po pár episodách se z toho stane zbytečně natahovaná fraška. Místo, aby se řešily důležité věci, tak je tu hlavně zpočátku prostě několik výplňových dílů, které to nikam neposouvají. Knižní předlohu jsem četl zatím pouze do třetiny, ale i tak lze vidět, že se tvůrci inspirovali jen velmi volně a uzpůsobují si postavy dle sebe. Třeba, že postava, která je knize zabita v podstatě hned na začátku, tak tady je jednou z hlavních postav, plus postavy, které v knize nebyly a tady jsou trochu do počtu. Kdyby se tohle uzavřelo jako minisérie po 13 dílech, tak by to snad šlo, ale čeká nás bůhví proč druhá sezóna a ještě více zbytečně vaty. Pokud jí seriál neskončí, tak dam odpad čistě pro chamtivost producentů. A to první epizodu další série napíše sám Stephen King. Season 2: 40%. Vzdávám to. Zbytečně natahované a už i blbé.(19.9.2013)

 • Thomick
  ***

  No řeknu to takhle - radši si přečtu Kinga. Zde děj působí hrozně zmanipulovaně a hrdinka Linda neskutečně úsměvně. To by, hádám, mistr hororu nikdy nedopustil.(25.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace