Cars Toon: Burákovy povídačky

• Česko Autogrotesky (více)

Cars Toon: Burákovy povídačky "Mater's Tall Tales"  Roztúrujte motory a sledujte nezapomenutelnou sbírku Autogrotesek, ve kterých hlavní roli hraje Burák, milý a bláznivý odtahový vůz z filmového hitu Auta. Tvůrčí tým společnosti Disney Pixar přináší devět zábavných Povídaček, ve kterých nebudou chybět býčí zápasy, závody odtahovek, rockové koncerty, obří bouráky, a dokonce ani úplně fantastické odhalení.

Navíc máte příležitost spatřit nové, dosud neviděné Autogrotesky Soukromé očko Burák a Burák na Měsíci. (oficiální text distributora)

Rannveig

Neuvěřitelně nenápadité... každý minipříběh má přesně shodnou linii s jakýmkoli jiným... ždáný vtip, překvapení, ani nápad... jediná (snad i za tři hvězdičky) epizoda která za něco stojí je detektivní parodie na klasické filmy. Jinak hrůza! (nechápu jak může mít tohle takové ohodnocení ve srovnání s podhodnocenou dvojkou Aut, která má alespoň příběh!) ()

josieaddms

Někdo to může považovat za dětskou blbinu, ale skrývá se v tom daleko víc, než by se na první pohled zdálo. Perfektní zábava, stojí za to vidět. ()

danny_21

Devět doplňujích minipříběhů Burákových a McQueenovských eskapád. Pixarovská klasika o rezounově ukecaném předkusu - párkrát jsem se pobavil - Lajtnant Beduín, WC DR a lamač srdcí. driftování - "Nekecám, Fakt ! " 70 % ()

Likan7

Celkem úderné, tak akorát krátké. Jen druhá sezóna (tady jako samostatný seriál - Povídačky z Kardanovy lhoty) je prostě moc krátká, respektive jednotlivé díly mají sotva 3 minuty a nemají takový šmrnc a drajv jako první díly. ()

sima275

Tak, jelikož jsem fanouškem obou dvou dílů Aut, tak jsem si tenhle krátký film nemohl ujít. Některé povídky se mi líbily více a některé méně. Asi nejvíc se mi líbila poslední povídka a to burák v Tokiu a nejméně asi úplně první a to Burák kaskadérem. Jinak se mi líbil Blesk McQueen v podání Buráka. Vždycky tam hrál nějakého nešiku, až na poslední 2 příběhy. Jinak nechyběly dobré vtipy. Cars Toon je doopravdy dobrý filmeček a když jsem ho viděl po prvé tak jsem si ho po skončení pustil ještě jednou. 80% ()

Renie42

No teda, ten Burák válí. Jedna skvělá historka za druhou. Všechny byly super, nejvíc se mi líbila s ufem a metalista, ten hit kurňa kurňa, to je teda píseň. Mohli být malinko delší příběhy, ale stálo to za kouknutí. I kdo neviděl film Auta, tohle ho vůbec nemůže nějak mrzet, protože se na ten film po tomhle určitě koukne. ()

maoc

Viděl jsem oboje Auta a jsou fajn, ale tohle je teprve ten pořádný nářez. Do malé stopáže nabušené rozmarné příběhy, jejichž vtip a narážky sice ocení asi spíše dospělí, ale děti se u nich baví také královsky. Vymazlené. ()

kubilov

Asi budu jeden z mála, ale z filmu Auta a jeho doprovodných kraťasů mi snad nejvíce vadila postava právě Buráka. Jeho fekální humor a plechová demence mě ale nejvíc nebavila právě při jeho vyprávěních v tomto miniseriálu, aspoň má ale hodně velkou fantazii. ()

JosefTomas

Na Burákovy povídačky si docela živě vzpomínám a v dětských letech, kdy jsem na DVD sjížděl (mrk, mrk) Auta téměř neustále, mi Burákovy povídačky přišly jako adekvátní náhrada, kterou jsem chtěl vyplnit čekání na Auta 2. Malé epizodky rychle odsýpají, některé mají i fajn nápady a hlavně jsou totálně střelené, že mé malé já jásalo nadšením. Dnes už ale smířlivějších 70% dávám hlavně spíš nostalgicky, neboť ne všechny epizody strefují terč tak dobře, jako jiné. ()

onlyK2

Kdo má rád původní film, tak toto možná shlédne ale jinak není co očekávat. Pár příběhů je lepších pár horších, sem tam sem se pousmál a navnadilo mě to na druhý díl, na který se moc těším. ()

blondboss

Táto miniséria o Burákovi mi príde na jednej strane dosť zbytočná, ale na strane druhej to musí byť pre deti nesmierna zábava, hlavne keď sú fanúšikmi The Cars. Mne sa páčili epizódy na mesiaci, súkromné očko a UFO. Animácie ako vždy na vysokej úrovni. 60 % ()