Mladá Alex přichází na kolej, kde má strávit příštích několik let svého života. Dojde ale k malému nedorozumění. Školní počítač považuje díky jejímu jménu Alex za muže a přidělí jí společný pokoj se dvěma studenty. Počítač se nikdy nemýlí a Alex je proti jeho rozhodnutí bezmocná. Smíří se se svým osudem a zakrátko začnou mezi třemi spolubydlícími vznikat složité vztahy. Stuart totiž touží po Alex, Alex touží po Eddym a Eddy... Eddy si zatím není jistý, jaká je vlastně jeho sexuální orientace... (oficiální text distributora)

marien1039

Většina lidí, kteří jen slyší název, si řeknou, že to bude nějaká zvrácená sexuální nechutnost. Ve skutečnosti je to o vzathu tří skvělých kamarádů, kteří jen velmi ostýchavým způsobem hledají vlastní sexuální místo ve světě. Rozhodně to není erotický film ani nic poddobného, jak by se dalo čekat. Řekla bych, že i když je ten to film už poměrně starý, tak jeho příběh je velmi nadčasový, neboť mnoho lidí zažilo hledání své sexuality. Ne zrovna každý, jasně...Celkově pojednává o ze začátku mladých nezodpovědných lidech hledající a nacházející znova a znova vlastní styl, vkus a zárověň si užívají svého mladí. Film není ani na chvíli nechutný nebo něco podobného. Snad jen scéna, kdy ti tři leží ve svém pokoji plném odpadků, zahnívající pizzy, rozmazané holící pěny a alkoholu :-D ()

SkeeveTulp

Zajímavé téma, ale zpracování podivné, nekompaktní. Erotično takřa nulové, minimum vtipu, poselství... těžko nalezitelné. Asi to bylo i obsazením. L.F. Boyle pro mě furt zůstane tou hloupoučkou naivkou z Twin Peaks, a Baldwin je tak slizce odporný, že bych s ním nechtěl sdílet ani stejný vůz tramvaje, natož kus života. Za celou dobu jsem jaksi nedokázal naskočit do děje. Škoda. ()

P@\/EL

Vynikající komedie, která zaujme svoji upřímností, sexuální otevřeností a důvtipem. Děj jsem zkrátka od začátku hltal plnými doušky a hádal kdo s kým nakonec skončí v posteli. Kromě zajimávého děje navíc film srší parádním humorem, který mě prostě bavil. Už dlouho jsem neviděl film, který by tak vtáhl do děje jako Švédská trojka. ()

ragtime

Skoro presne si pamätám, čo vo mne zanechal tento film, keď som ho videl dávno večer v televízii. Laru Flynn Boyle som v tej dobe vďaka Twim Peaks mal rád a sexuálny drive to malo neskutočný. A ani po rokoch sa na to nepozeralo zle. ()

BigBen87CZ

Bože, když jsem viděl poprvé ... hlasitě jsem se smál do němého úžasu ... když podruhé ... řehtal jsem se jako kůň ... dnes to považuji za naprostou klasiku ... v mé osobní filmotéce určitě film v TOP15 ... ()

splaty

Těžké téma a osobně si myslím že vztah hlavních hrdinů mohl skončit mnohem, mnohem hůř. Oba hlavní hrdinové skvěle hrají svoje charaktery ale Baldwin ve své roli jednoduchého prasáka jasně vede. Na to všechno jsem se několikrát nahlas rozesmála, což se mi často nestává. ()

viax

Jakoby na vysoké škole šlo jen a jen o zábavu, přednášky ani cvičení neexistují a jen se přemýšlí a plánuje, s kým se vyspat/nevyspat. Film je velmi slabou výpovědí o životě na koleji, omezuje se jen na poznávání vlastní sexuality a je vlastně docela nudný. Jsou tam tři hlavní postavy a zbytek je zapomenutelné křoví. Celou dobu se řeší, jestli on je gay nebo není gay. Kdyby tak netlačili na pilu, mohl klidně pár let počkat a vyjasnilo by se to samo. Někdo holt dozrává později... ()

Sejkorka

K filmu mě dovedla Lara Flynn Boyle a její filmografie. Hraje krásnou Alex, která bydlí na koleji díky omylu se dvěma studenty. Jejich soužití provází řada veselých historek, dá se na to koukat, dobrá oddechovka. Svého času to mohlo být docela lákadlo pro puberťáky. Podruhé 11/2022. Pořád 3 *, ale už jen tak tak. Nakonec by člověk čekal lepší rozuzlení. ()