VenDulin85

Faktem je, že jsem měla v práci těžký den a potřebovala to něčím přebít.. no příště to radši přebiju paličkou na maso.. Dobrá, buďme objektivní.. Nehleďme na to, že se nedá nikterak filozofovat nad logikou, kterou přejali hlavní hrdinové snímku, a sice že vztahy nemají cenu, člověk by si měl užívat nezávazně a ještě k tomu s těmi samými lidmi i kamarádit (ano, taky mě to překvapilo). Když bych měla vyzdvihnout hlavní devízu filmu, byla by to herecká (:-o) dvojice Mila a Džastýn, nemusím je ani jednoho zvlášť, ale dohromady jim to klapalo moc dobře a kdyby tam tvůrci tam násilně nenašroubovali dějovou linku s otcem stihnutým Alzheimrem, šla bych ještě výš, takto průměrné tři*. ()

jojinecko

3,5*/5...Medzi Milou a Justinom to iskrí a v podstate najlepšie z celého filmu sú práve posteľové scény:) Prekvapí nápaditý scenár, ktorý sa síce nevyhne "povinným" klišoidným jazdám (hlavne v záverečnej polhodinke), ale v konečnom dôsledku je plný perfektných nápadov a niektoré dialógy sú fakt poriadne zábavné a vypointované. Priznávam svoje predsudky voči podobným typom komédií, voči Timberlakovi atď, ale tentokrát som ticho a spokojný. Asi starnem...:) ()

Flego

Veru, tu ide len o sex. Obaja aktéri sú o tom presvedčení, než vlezú prvýkrát do postele. Ako to však napokon býva, nič nie je také, ako sa spočiatku zdá. Úvod je nabitý vypointovanými dialógmi, až som si myslel, že pôjde o výnimočnú záležitosť. Pribúdajúcimi minútami stráca na tempe, príbeh sa motá a klišoidne zamotáva, až príde k pochopiteľnému finále. Nič to nemení na skutočnosti, že Kunis - Timberlake sú skvelí a Harrelson vo vedľajšej úlohe úžasný. ()

Roman.Ticka

Svěží dílko, které se vyznačuje bohatým výčtem adjektiv - raketové, spontánní, originální, odvážné, vtipné, invenční, neotřelé, překvapivé, netradiční, poučné...řadou komparativ - chytřejší, otevřenější, zábavnější, poutavější, zajímavější...přehlídkou superlativ - nejzvláštnější, nejtolerantnější, nejrozporuplnější, nejnepřijatelnější pro většinové publikum. Mě osobně posloupnost (Ne)Přátelství→Sex→Láska přijde rozumnější než obvykle fungující postup opačným směrem. Že je v reálu často začátkem konce a krachu mnohých vztahů, už se příliš neřeší. Hlavně žít konvenčně a podle zvyku, tak jak ostatní. Dylan s Jamie předvedli rovnocenný pár hodně povedeně, tatík v závěru pobavil a pošuk Woody pokaždé trefně zaperlil a i nejprekérnější situaci oteplil. Pardon odlehčil.☺ ()

poz3n

Z kategorie filmů, u kterých předem znáte děj i konec příběhu, patří Friends with Benefits určitě k tomu lepšímu. Především první polovina je zcela regulérní screwballkou a pálí dialogy vysokorychlostní frekvencí. Mila Kunis je navíc na podobný typ postavy jako dělaná a rychlopalná přidrzlá Jamie jí tak skvěle sedí. Na večerní oddych naprosto ideální film. 7/10 ()

rikitiki

Kamarád taky rád a kamarádka taky. A všichni víme, jak to skončí. Snímku přičítám k dobru, že není podlézavou limonádou, a taky poměrně uvolněné sexuální scény i uvěřitelné dialogy. /15. 8. 17./ ()

Thomick

Hodně příjemný překvapení. Chemie uvěřitelná, pár originálních nápadů by se taky našlo, humor je svěží. Asi nejvíc hot film za poslední roky, oběma sympatickým protagonistům to neskutečně ladilo. A hádám, že se ještě dlouho nikomu nepovede nasadit romantickýmu dortu tak originální třešničku. Takže si to klidně přecenim, ha! ()

AlfaNumerO

Zajímavé překvapení. Film se nese přesně na vlně humoru co mi je vlastní. Obě hlavní postavy jsou tak nějak šíleně dobře uvěřitelný a člověka baví poslouchat jejich hlášky. Škoda jenom posledních asi 20 minut, které film srážejí do průměrné šedi většiny Holywoodských filmů. 80% ()

eraserhead666

Zábavné, když se to rozjíždí, pak už jen tradičně suché, ale ne úplně nezáživné, když se to začíná lámat a dochází to k závěrečnému nutnému happy endu (protože skoro přesně víte, co se bude, co se musí dít). V té první půlce to funguje takřka dokonale, je to zábavné i humorné a vlastně i mile romantické. Jak se začne drát do popředí čistá romantika, začne to kulhat na obě hezké nahé nohy Mily Kunis. Určitě výhoda trefného obsazení, mezi Milou a Justinem to fakt funguje. A k tomu zabijácká Patricia Clarkson a skvělý Woody Harrelson. ()

ARI50

Užasna podívaná proste tohle bylo dobře napsané, nahrané prostě pecka výborná hudba, atmosféra se na vás valila celý film až do konce proste krása, už jsem par kousku podobných viděl a jak vidím neustále jsou velmi výborné. Justin zahrál tohle velmi skvěle a co se tyče krásné Kunis proste pecka nemam co bych našel za chybu. ()

Necrotongue

Tiše jsem doufal, že by konečně někdo mohl do žánru romantické komedie přinést nějaký nový nápad, ale opět jsem se nedočkal. Tvůrci otrocky přejali zavedenou šablonu a kromě slušného obsazení mě prakticky ničím nepotěšili. Vlastně ano, ještě jsem měl radost z toho, že jsem se v závěru nebrodil po kolena v patosu. Překvapilo mě i to, že jsem nenašel mnoho momentů, u nichž bych se mohl zasmát, u komedie jsem takové scény přece jen očekával. ()

becki_tu

Po Zkus mě rozesmát další svěží vítr do stojatých vod romantických komedií. Hlavní dvojice sype jeden vtipný dialog za druhým, mezi Justinem a Milou funguje ona pověstná chemie a vedlejší postavy v čele s homosexuálním Harrelsonem nebo volnomyšlenkářskou matkou Patricií Clarkson nemají chybu a hlavně neotravují. Těžko se hledají nějaká výraznější negativa. 70% ()

MeanWhile

Timberlake za sebou začíná nechávat stále více dobré odvedené práce. Zde je to hlavně díky tomu, že byl ve společnosti krásné ženy, se kterou si jak vidíme velice dobře rozuměl. Tahle komedie rozhodně neurazí, ta nějakou tu srandu nebo snad i pozdvižení je to to pravé. Příběhově je to klasická romantická americká komedie, ale to nechejme stranou, to už je normální. Skvělá oddychovka na večer, když není co dělat. ()

MáŠa

Nevím. Mně se to líbilo, ale víceméně z toho mam pocit nulové přidané hodnoty. Podobných filmů už bylo víc, ty klišé z toho tady zůstaly, a že by se to snažili trumfnout velkou dávkou nového humoru, to moc ne. Vtipné to bylo, ale být těch fórků víc, byl bych mnohem spokojenější. Takhle z toho mam pocit, že s hlavní hrdinkou bych klidně zašel na kafe, ale film znova vidět nepotřebuju. ()

luka4615

Instantní romantická záležitost se sexy Milou Kunis a sympaťákem Justinem Timberlakem. „Maybe you should care a little bit less about work and a little bit more about the girl you're dating because last time I checked work doesn't reassure you that liking a finger up your ass doesn't make you gay.“ ()

Chickenka

Čekala jsem stejný film jako bylo Hlavně nezávazně, ale byla jsem příjemmně překvapená. Film je narozdíl od Hlavně nezávazně vtipný, zábavný a nechybí zde emoce. Nechybí bohužel ani americké klišé a happyendiing, ale i přesto je film brán s nadhledem a lehkostí. Prostě mě to bavilo! ()

MonaSax

Zklamaní, že tam Emma Stone skoro ani nehraje, ale jinak to šlo, byla to taková lepší komedie, ale čtyři jí nedám, tak 3 a půl, Mila Kunis mi není vůbec sympatická a na tom se vůbec nic nezměnilo, bylo to hrozné jak se drsňácky chovala a Justin Timberlake roztomilý a nafoukaný jako vždy. Will Gluck se lepší, oproti Panně a Orel to bylo o dost zářivější. Hodně kouzelný byl ten skupinový tanec uprostřed New Yorku, ale už jsem to někde viděla, takže ne zas tak originální. ()

Lucasion

Dobrých romantických komedií je málo. Buď to musí být sprosté a vtipné jako Ted (2012), nebo to musí mít herce jako Tohle je válka! (taky 2012), popřípadě originální jako Hitch (2005), a nebo to musí mít Carreyho - Božský Bruce (2003). A hle Kamarád taky rád se může řadit vedle nich. Snoubí totiž hlášky, humor, příběh i herce. Je to jako vždy ve stejném pořadí: Rozchod – nový partner – sex – zamilování – chyba – a následný happyend. Vadí vám tohle? Tak na tento film ani nekoukejte. Pokud hledáte film, který definuje žánr romantická komedie, pak jste tu správně. Situační humor i hlášky fungují a romantická chemie mezi hlavními herci taky. Mila Kunis, kterou jsem si oblíbil v Tedovi, tak je krásná i sympatická tady znovu a Timberlake mi tu zase dokazuje, že je kromě zpěváka i nadaný herec. Slovem sympatický šetřit nebudu a rovnou řeknu, že i Harrelson tu má velmi sympatickou roli. Dlouho jsem hledal dobrou romantickou komedii a Friends with Benefits jí skutečně je. (82 %) ()

Morholt

Prakticky to samé co Hlavně nezávazně. Opět jde o nezávazný kamarádský sex, který časem přeroste v něco víc. Nicméně dvojice Kunis-Timberlake v tomto případě v mnohém převýšila Kutchera s Natálií, kteří mě zklamali, zatímco tady jsem byl příjemně překvapen. 70% ()