Chosef76

Skvělý a neotřelý rozjezd, svižná jízda, ale před koncem opět kýbl sentimentu. Nicméně za překvapivě herecky dobrého Justina Timberlaka a opravdu sexy Milu Kunis hodnotím jako jednu z nejlepších komedií roku. ()

Sign

doslova omráčen a to jsem se na to díval snad celé odpoledne se samýma přestávkama a službu udělalo, nejprve se tato romantická komedie tvářila jako film který nemá nic společného s romantikou a postupem času se laťka měnila a komedie se stala romantikou velice příjemnou, mně se libila na sto procent :-) ()

AspireHD

Zřejmě jsem do téhle doby nevěděl, jak by měla vypadat asi má ideální partnerka. Jakmile jsem tento film viděl, tak jsem si neuvěřitelně oblíbil postavu Jamie, která ztvárnila Mila Kunis. Jamie je typická pohodářka, která mě dostala svoji povahou, kterou ani nedokáži popsat. Pokud jste si film pouštěli i v originálnim znění, tak i její hlas vás dostane, tak jako mě. Každopádně ikdyž je Ashton Kutcher můj nejoblíbenější herec, tak musim uznat, že Kamarád taky rád je mnohem lepší než film Hlavně nezávazně. V tomhle filmu je totiž ukázaný humor z normálního běžného života a romantická koncovka, o které víte, že přijde, tak i přesto vás naprosto překvapí a ohromí. Na tomto filmu jsem prostě nemohl šetřit hvězdičkama a musel jsme jich dát 5. Pokud Justin nebo Mila budou hrát podobných filmů více, tak bych byl nadmíru spokojen. ()

terx

Hezoučká oddychovka. Na Milu i Justina se dobře dívá, na Milu možná až moc, krásná ženská. Nedá se nesrovnat s No strings attached. A pro mě tento boj jednoznačně vyhrává Friends with benefits! congratulations! ()

LuckyDuckie

ucházející komedie. po všech těch hardcore romantických vylízanostech Justin pobaví, na Milu se dobře dívá ... scény se zapomínajícím tatíkem jsou slabší, spíš trapný. každopádně dohromady se to dá přežít a vyklube se nám z toho příjemný pokoukání proložený občasnými vtípky. trošičku lepší než průměr. btw - všichni víme, co Justin dělá, když netočí filmy a prd by se stalo, kdyby si to trylkování ve filmu odpustil. ()

Bart16

Justin a Mila hrajou kamarády,kteří se rozhodli mít spolu sex bez závazků.Ano,film nezní,že by měl mít originální zápletku.A taky nemá.Co,ale film má je skvělé herecké obsazení,krom ústřední dvojice značně boduje i můj další oblíbenec Woody Harrelson,kterému se v posledních letech docela daří.Jeho teplej sporťák kolikrát i zastiňuje slavnějšího Timberlaka.Další velké plus je,neuvěřitelná kadence vtipných dialogů(např o čůrání při erekci,nebo jazykové tornádo).Mezi hlavní dvojicí to neuvěřitelně jiskří a vy nemáte problém jim to všechno věřit.Film je daleko záživnější než nedávná konkurence v podobě Asthona a Natalie.Bohužel v poslední cca dvacetiminutovce filmu dochází dech,jinak bych dal plný počet a mohlo by se jednat o kultovní záležitost,takhle nám zůstane ,,pouze,, velmi podařená romantická komedie. ()

marusaj

Velmi vtipné, svěží a dnešní. Justin je totální multitalent a herectví patří k jeho největším přednostem. Premisa je jasná, zápletka také a rozuzlení jakbysmet. Samozřejmě nepřekvapivá romantika, která ale potěší kadencí chytrých a vtipných dialogů, stejně tak inteligentně dojemných scén. Jasný nadprůměr, bohužel pro mne kvalitu táhne dolů slečna Kunis, které absolutně nemůžu přijít na chuť. Kdo jí na chuť přichází - nechť si přidá k hodnocení hvězdu. ()

Martin79

Úsměvná romantická komedie, která má první dvě třetiny velké grády a člověk se skvěle baví. Bohužel poslední třetinu tomu dochází dech, navíc se snímek mění v melodrama. Jinak, ale oceňuji přímý scénář, který není zbytečně překombinovaný (možná není trochu moc, ale mi to nevadí). Jinak herci jsou v pohodě, halvně ústřední dvojice Mila Kunis a Justin Timberlake. Ve výsledu to jsou hodně dobré tři hvězdičky. ()

go2

Nečekal jsem od tohoto filmu mnoho. Snad jen, že si užiju Justinovo příjemný herecký výkon, a že se snad i trochu zasměju. To, co jsem ovšem dostal, nadmíru předčilo mé očekávání. Originální pojetí neoriginálního děje, povedené hlášky, oba herci v hlavních rolích, přecukrovaný konec… Prostě roztomilej, nevinnej Justin z L.A. a zlobivá Mila z New Yorku. Yes! ()

dEst28

Film mě bavil fakt snad od začátku doknce. Opravdu povedená romantická komedie, která se v průměru každejch 20 minut mění v lehký porno, herci se tady vymáčkli na maximum, Justin Timberlake mě překvapuje film od filmu. Všechno to má rychlej spád, scény probíhaj rychle, vtip je základem, nenudil jsem se snad ani sekundu. Výborný, můžu jen doporučit. ()

milhouse333

Tohle snad byla reklama na New York, štastnej bohatej život, dokonalej sex a krasny lidi z katalogu. To vsechno doplněno kecama stylu "mluvim hovna, ale hlavně že mluvim bez přestání" Až na sexi herečku, která se tam napúl svléká, heká a hraje orasmy s kadencí kulometu a pár dobrých vtípkú ten film za moc nestojí. ()

Oonika

Svěží, vtipná komedie, kde to neuvěřitelně jiskří. Rozhovory hlavních hrdinů jsou jedna velká zábavná smršť.... Druhá polovina filmu spadala trochu do různých klišé, ale mně to celkový dojem nenarušilo ani náhodou. ()

E lan

Povedená romantická komedie, od které když člověk nic nečeká dokáže příjemně překvapit. Scénář je sice tisickrát obehraný, ale dialogy jsou docela duchaplné a okolní postavy ústřední dvojice jsou velmi zábavné. ()

Tamten

Začátek vtipný a svižný, ke konci se to bohužel zvrhne v přílišnou romanťárnu. Obsazení je však dobré (obvzláště Mila se do role hodí), takže i přes slabší konec se na to kouká dobře. ()

thoosah

A tak jako jo, šlo to. Až na ty superchytré a rychlé rozhovory mezi hlavními představiteli. Slovenský překlad názvu vcelku vystihuje, o čem film je. A česky by se to mohlo jmenovat "Kamarád (by) pořád rád". Potěšil mě Timberlake, ač ho nemusím, tady zahrál fakt dobře. ()

nwx

Hlavním hrdinou je New York, zbytek stojí za prd. Do poloviny filmu totální nuda, pak trochu lepší. Celkově nic moc. ()

Psycho.R

Chvílema jsem měl chuť dát dvě, chvílema čtyři. Přišlo mi to dost nevyvážené a v dnešní době se zřejmě stalo trendem plno skvělých situací režisérsky nevyužít. V každé scéně jsem čekal dotažení do konce, ale nápad v polovině ukončen a frrr na další ()