Třicetiletá Annie (Kristen Wiig) má za sebou těžké období, ale život se jí nečekaně obrátí naruby ve chvíli, kdy jí nejlepší kamarádka Lillian (Maya Rudolph) pověří přípravami na její svatbu. Starostí je s tím až nad hlavu, Annie se přesto s odhodláním ujímá skupiny nedočkavých družiček (Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey a Ellie Kemper) a společně se vrhají do svatebních příprav, během kterých ale nic nevychází podle plánu. (Magic Box)

Axident

Mnoho jsem nečekal a na film natrefil vlastně jen kvůli Chris O´Dowdovi. O to milejším překvapením bylo vydatné chechtání v nemálo scénách, což není stav, kterého bych dosahoval u filmů často! Navzdory humoru, který je právě v oněch scénách za hranou "fekálnosti" a normálně jsem na něj alergický - tady ovšem fungoval skvěle a člověk se nemohl nesmát (blicí scéna na toaletě luxusního svatebniho salonu :o) Příjemné výkony všech zúčastněných, včetně překvapivě umravněného až civilního O´Dowda a třešničkou na dortu je skvělá tlusťoška Melissa McCarthy, ženská variace na Galifianakise. ()

Mortishka

Príjemná komédia, veľmi dobrý výber herečiek obvzlášť ma potešila herečka Rose Byrne ktorá mi bola sympatická už vo filme Troy. Zaujímavé scénky s humorom, síce sem tam vulgárnejšie , hlavne scénka "srania" na záchode nemala chybu...Hlavná hrdinka mi riadne liezla na nervy, hlavne tou svojou sebeckosťou a hlúposťou nemám rada ženy ktoré sa ľutujú.. ale má to dobré tempo, je to taká oddychovka na víkend . Hodnotím 4* :) ()

RakeW

Nechutně afektovaná předlouhá vypláchnutá hromada sraček s celkem kvalitním obsazením. Chris O'Down ale jasně všechny převyšuje už jen tím, že jednoduše nesere (ve všech možných smyslech toho slova) jako všichni/všechny ostatní, ale naopak dodává svým scénám až nepatřičně poklidnou a nekřečovitou atmosféru. Jasně, je tam pár slušných momentů, nápadů a vtipů, ale ty se ztrácí ve všem tom nevyváženém bizarním balastu, který mě otravoval natolik, že nemůžu jít s hodnocením výš. "Completely over-the-top, ridiculous and stupid." ()

Rockerman

Lillian a Ann jsou kamarádky od dětství. Hrají si na svém písečku a nikoho k sobě nepustí. Jenže se objevuje Helen, která má hezčí a dražší formičky a tak se Lillian začne kamarádit i sní. To se ale nelíbí Annie a dělá všechno proto, aby získala zdánlivě ztracenou přízeň u Lillian a odstavila tak Helen od své přítelkyně. Chová se přitom, jako malé děcko, uražené, že si s ní nikdo nechce hrát. Zhruba o tomto je tahle užvaněná komedie. To plácání o ničem mezi všemi těmi babami (dámy prominou) bylo nesnesitelné. Pár vtipných scén tu je, ale většinou je to blbost!!! Je to podobný druh "humoru", jako od Sandlera, ikdyž přece jen to až tak trapné není. Za sympatického policajta "Ajťáka" Chrise O´Dowda a pár drobných fórků dávám dvě hvězdy a rychle pryč od toho!!! ()

rekkky

Jen opravdu pár scén stojí za podívanou (zkrat Annie při shower, neúspěšný let do Las Vegas nebo v závěru přesvědčovací metody Annie) jinak je to v celku neúspěšný pokus o romantickou komedii, která by se měla nějak výrazněji zapsat do paměti. ()

Ben Nevis

Pobavila jsem se, to ano, ale hodnocení sráží fekální fórky, nevhodně vybraná hlavní role a vůbec se tvůrci mohli domluvit, jestli budou natáčet ztřeštěný film pro puberťáky anebo úsměvný film o problémech žen blížících se čtyřicítce. Většina hrdinek se po celý film tváří, že by raději stály frontu na úřadě práce než hrály v tomto skvostu. Kvůli vtipnosti za každou cenu byla zabita realističnost. Chris O'Dowd ukázal v "Crimson petal and White", že je schopen vyklouznout ze škatulky bavičů, tady hraje zase Roye z IT crowd. Akademici, vážně tenhle film stojí za nominace na Oscara? 50% ()

Gedes

Nechutné, zdlouhavé... občas pár úsměvných momentů, bohužel většinou spíše hodně trapných.... Nechápu, proč film trvá 2 hodiny..ouplně by stačilo 90 min. ()

Hapretor

Jako totálně blbé mi to nepřišlo. Ovšem dost vtipné také ne. Ta scéna s umyvadlem je vážně fekál a trapná. Ta na ulici už je směšnější. Zachraňuje to hlavní postava filmu, která je, pro mě zcela neznámou herečkou, ztvárněna velmi dobře a sympaticky. Ty její fóry ty bych asi ani po deseti pivech nevymyslel. A to soupeření s tou bohatou pipkou je taky vtipné. Film celkově mi nepřišel jako dobrá komedie k popukání, ale má chvilky, kdy to stojí za to - všichni můžou děkovat Kristen Wiig. Jo, a taky mě zde potěšil Chris O´Dowd. Jen škoda, že měl "vážnou" roli. ()

Ydrosten odpad!

Z naprostým úžasem , jsem si přečetl 5ti hvězný komentáře. jSem asi úplně divnej , ale jestli tohle někdo ohodnotil 5 hvězdama , tak má divný smysl pro humor. Shlédl jsem tendle film , když jsem cca před půl rokem opět podlehl nátlaku ze strany mojí přítelkyně , která mi zdělila že tento film je nutné vidět. vydržel jsem přesně 18 minut a šel sem spravovat rozbitou lavičku ( venku bylo asi 20 cm sněhu a tak mínus 10 stupňů - ale nelituju ) Shlédnutí této kategorie filmů , považuju za velice podivné ( a přítelkyně mi řekla že to nebylo špatný - prostě čirý údiv ) ()

BOURQUE

Musím povedať, že táto „dámska jazda“ je pre mňa príjemným prekvapením. Samozrejme, táto komédia je hlavne určená pre slečny a dámy. Na druhej strane, veci a problémy, ktoré sa objavia vo filme, sú adresované všetkým (hlavne v súčasnosti). Vyzdvihol by som dve zaujímavé (dôležité) myšlienky (nepriamo citované): 1. „Buď rád, keď si dole, pretože odtiaľ vedie cesta len nahor.“ (Jill Clayburgh). 2. „Keď sa ti zdá, že Svet je zlý, tak potom sa podívaj najprv na seba.“ (Melissa McCarthy) . Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

dave14

Po prvnich dvaceti minutach jsem mel chut si vystrelit mozek z hlavy. Ale nakonec (hlavne diky Melisse McCarthy a Chrisovi O'Dowdovi) z toho vylezla takova normalni prumerna komedie. Ale nemuzu si pomoct, tenhle zanr zkratka lepe sedi panum. Srovnani s Parbou ve Vegas se da jen od srdce zasmat. :) ()

Hermez

Mé obavy ze sladce trapného názvu se naštěstí rozplynuly hned po pár scénách. Komedie, která se s ničím moc nese*e, ale přitom není o hovn*ě. Víc takových! ()

Wargoo odpad!

Opäť a znova som nepochopil Akadémiu za neopodstatnené oscarové nominácie !!! Melissa McCarthy a nominovaná za vedľajšiu herečku ? A za čo ? Za tie trapné "gegy" ?! Alebo scenár - trapné preafektované američanky, ktorých najväčší problém je, že sú jebnuté na hlavu ??? What a waste of time !!! Film som videl len pár dní predtým, ako toto píšem, ale priznám sa, už si nič nepamätám... Odpad !!! ()

Olík

Apatow pro ženy…………….no, dejme tomu, ale „ něžnější“ pohlaví nemůže mít Apatowské koule, „něžnější“ pohlaví může tak maximálně mít Apatowskou vagínu. Vagínu, která o co lépe má upravené ochlupení, o to více útočí emocemi a bohužel také o to více šetří vtipem. Ženy sobě zkrátka nemočí ve stoje, Ženy sobě močí vsedě. ()

michellerih

Naivitu, klišé, romantiku i komedii mám ráda, KDYŽ se s tím umí pracovat. Tvůrci očividně taky. Akorát to neumí. Podání bylo namísto vtipného akorát trapné a pokud byste hledali alespoň jednu sympatickou postavu v davu šílenců, tak se ani nenamáhejte. Romantiku už vůbec ne. Dvě hvězdy za to, že do toho herci vůbec šli a snažili se scénář nějak povýšit alespoň svými výkony a že pár momentů mělo skutečně potenciál. Ale celkově už to vidět znovu nemusím. ()

MickeyStuma

Jako chlap nemohu znát ženské pocity, ale jak dokážou řádit a připravovat se na svatbu své kamarádky nám ukazuje tento snímek. A od chlapů, o kterých se říká, že to jsou prasata, nemají vůbec daleko. Výborná komedie o tom, jak se ženské dokážou odvázat. A já se bavil. V jisté smyslu je to vulgární, ale kde jinde uvidíte ženu vykonávat velkou potřebu uprostřed rušné silnice a to ještě ve svatebních šatech. Snědla špatné jídlo a prostě to nevydržela. Lidské. Ale o fekální humor rozhodně nejde. Tuto hranici se to snaží nepřekročit a vskutku zdařile. Tato komedie s kapkou romantismu nemusí každému sednout, ale určité se dá považovat za povedenou. ()

Rathalos

Necakane dobra komedia s prevazne zenskym obsadenim,bolo tam par dobrych hlasok a scen,hlavne ta v kupelni bola super,sympaticky film na prijemny vecer...:-) ()

Pat_rick_fan

Trpkosladká Apatowka v ženskom vydaní, ktorá na mňa fungovala dokonca ešte viac ako iné počiny z jeho produkčnej dielne. Vtipný "triedny" konflikt o najlepšiu kamarátku, ktorý je vopred prehratý, ak vám to v hlave celkom neklape, čo je prípad postavy Kristen Wiig. A mne to "neklapanie" bolo veru náramné sympatické a sem tam aj povedomé. Put your hands together, for WILSON PHILLIPS! ()

Harts

rozhodně se mi tato komedie líbila více než sex ve městě, mělo to jiný šmrnc a jiný humor a hlavně hlavní hrdinky byly úžasné:-) ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni