Třicetiletá Annie (Kristen Wiig) má za sebou těžké období, ale život se jí nečekaně obrátí naruby ve chvíli, kdy jí nejlepší kamarádka Lillian (Maya Rudolph) pověří přípravami na její svatbu. Starostí je s tím až nad hlavu, Annie se přesto s odhodláním ujímá skupiny nedočkavých družiček (Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey a Ellie Kemper) a společně se vrhají do svatebních příprav, během kterých ale nic nevychází podle plánu. (Magic Box)

leopoldina

Tak tento film se bude líbit pravděpodobně pouze ženám. Je totiž o nich, avšak trochu s nadsázkou. No dámy řekněte, která z nás se ráno neprobudila u svého přítele dříve než vstal a šla se upravit, tak aby až se probudí, nás viděl krásnou jako večer?Určitě je tam pár záběrů, které jsou přitažené za vlasy - viz návštěva svatebního salonu. Ale komedie má především pobavit a to tento film, jak výběrem hereckého obsazení (je nutno zmínit hlavně sympatického Chrise O´Dowda z IT Crowd), tak i tematikou splňuje! Úplně mě dostala scéna Annie v autě, jak se snaží zaujmout Chrise!Tak hezké pokoukáníčko a nervově slabí jedinci přeskočte scénu ve svatebním salonu!:-) ()

misuleee

Ženská Pařba ve Vegas? Ne. Pohled na přípravu svatby a všechny ty zmatky okolo z dámského hlediska. Vůbec to nebylo špatné! Kristen Wiig mi perfektně zapadla do role hlavní družičky a Chris O'Dowd jako roztomilý moula perfekně doplnil a líbil se mi z herců nejvíce. Je pravda, že několik scén bylo "přes limit", ale nic není dokonalé, že? Já jsem se pobavila! ()

Shaman::.. odpad!

Asi nemám úplně právo hodnotit, protože jsem to po 15 minutách musel vypnout. Mám a budu mít vždy odpor proti podobně břitkým, ženským komediím, kde vystupují ne ženy, ale slepice! Konverzace o frndách a sexu těchto "krav" nad Sachrovým dortem opravdu není šálek mého čaje! Jsem zastáncem, že sex patří do postele. Sledovat někoho, jak o tom s IQ vypnuté pračky se šestým smyslem "kafrá" - tomu divákovi asi chybí fantasie nejenom v té posteli. ()

kacudzde odpad!

Film mi doporučila kolegyně z práce - že se prý výborně bavila! Po shlédnutí mám dojem, že si buď spletla název, nebo nikdy neviděla dobrou komedii... Sledovat dvě pipky, jak mezi sebou soupeří o titul "nejlepší kamarádka" s třetí pipkou, pro mě bylo utrpení. A samozřejmě nechyběl i fekální humor... Nechápu tak vysoké hodnocení takové trapárny. ()

lilylove

Konečně nějaký film kde neni hlavní postava zasněná romantička.......skoro celý film jsem se smála a příběh se mi moc líbil....prostě mě ten film nachnul dávám 5* ()

Barcica

Očakávala som,že to bude nič moc ale bolo to horšie ako som si myslela.Hlavná predstaviteľka mi bola absolútne nesympatická a nudná a vôbec nechápem,prečo to pomenovali "bridesmaidS",keď to celé bolo len o nej.A slovenskému prekladu "Dámska jazda" už vôbec nerozumiem,lebo žiadna tam nebola.Koniec radšej ani nespomínam,klasické nudné,otrepané klišé. Jediný,kto to zachránil bola Melissa McCarthy a pár(ale žalostne málo)vtipných momentov. ()

Peenugirl

Tému nebudem rozoberať, pretože nesváry pred svadbou sú otrepané prostredie pre komédiu. Predsa bolo niečo dobré v celom filme, tie dialógi niektoré fakt premakané a ešte jedna korpulentná drobnosť Melissa McCarthy (Ženy z rodu Gilmorovcov). Ona bola naozaj, naozaj skvelá. Bola natoľko suverénna v roli psychopatky, že by som uverila, že žije s takouto osobnosťou. Napriek tomu mohli vyždímať viac z toho filmu. 60% ()

ELDoctorow

Prirovnania k Hangover (prvému) sú viac než prehnané, nebavil som sa ani vzdialene tak ako pri ňom. S thajským dobrodružstvom sú však už sily vyrovnanejšie a veru netuším, kto by z ich vzájomného súboja bez pravidiel vyšiel víťazne. Napriek všetkému sympatické a vcelku zábavné. Kristen Wiig šukanózna (mám slabosť na staršie, takže ešte takých 30 rokov a na svete neexistuje vrátnik domova dôchodcov, ktorý by ma zadržal, keď sa v noci vkradnem do jej izby a lubrikantom jej riadne premažem buchtu). Chris O'Dowd ako vždy priam vyzýva k tomu chcieť si ho adoptovať, spraviť mu doma voliéru a vždy keď je vám zle, pustiť si ho na kolená a hrať sa s ním. No a nakoniec ešte, pre mňa ako kedysi fanúšika seriálu Gilmore girls, zaujímavá a totálne rozdielna herecká poloha Melissy McCarthy, ktorú sa však až zbytočne snažili štylizovať do postavy podobnej Alanovi v podaní Zacha Galifianakisa. ()

bystroocko odpad!

Jak začít? Totálně vyjetá po práci jsem se těšila na nějakou blbou oddychovku, u které se občas zahihňám a na závěrečné titulky budu koukat s laskavým přejícným úsměvem a odpočatá. Co se ovšem v těch DVOU HODINÁCH skrývalo mě jako diváka urazilo. Film o žabomyších válkách nejtěžšího kalibru. Scénář a "humor" mizerný a chování postav nelogické takovým způsobem, že se divím, že to autorkám nikdo ze štábu nehodil do ksichtu a neplivl na ně. Hlavní postava Annie ve skutečnosti není smolařka, ale blbá kráva, která se chová tak debilně, že to nikdo kolem ní nechce trpět. Moje jediný myšlenky: kdo tohle může natočit??? Copak nevidí, jak je to idiotský? Jak se můžou herci vůbec přijít ukázat na premiéru? Celou dobu mi jen pálilo v hlavě, kolik zbytečných peněz se na tom provařilo. Zkrátka otřes. ()

Bodega_Bay

Naprostá perla mezi "ženskými" romantickými komediemi. Konečně film, ve kterém i hezké, normální ženy užívají standardní výrazivo denní potřeby, jako je fuck, fuck a pak taky shit. Vtipy jsou přesné, situace dokonalé, hlavní hrdinka je na skutečném dně, načež spadne na ještě větší dno. Díky bohu za tuhle komedii a díky za roztomilého dopraváka Chrise O´Dowda, protože při pohledu na něj se člověku prostě podlomí kolena....Jo a všimněte si Matta Lucase! Krásná rolička pro great komika z great Little Britain :-) ()

zero_zelo

ač je to asi smutné přiznat, hřebíček na hlavičku... a i když se to zdá placama přitažený za vlasy obavám se, že tomu tak není. o to víc mi to lezlo na nervy a myslím, že po shlédnutí každá příslušnice dámského pohlaví chtěla zavolat svojí kamarádce z dětství :)) ()

Mates Hradecky

To vloni nebyly adaptovány žádné kvalitní scénáře, že byl tento nominován na OSCARa? Kamarádky společně připravují svatbu, aby se pohádaly a nakonec usmířily a čekal nás obvyklý hepáč ve stylu "a už je ruka v nohavici". Proč jsou ti Američané tak posedlí pořádáním svateb a natáčením filmů o nich? Neuplyne rok, aby nějaká ta komedie ze svatebního prostředí nebyla natočena. Nebo máme máme hýkat nadšením nad tím, že autoři scénáře nechají nevěstu ve svatebních šatech posrat na silnici? Doufám, že produkce nenalezne peníze na natočení Bridesmaids II. ()

BaHa

Scény s Melissou byly perfektní a vedlejší linie (výběr šatů, letadlo) stejně tak. Hlavní linie s Kristen Wiig mi ale vůbec nesedla, takže kvůli ní jen za tři. ()

Majeros

Pro mne Film plný ženské hysterie. Ta jedna hvězda je jen za tu vtipnou poznámku na konci, jestli by mohl zalnout i majáky ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni