Středoškolák Nathan Harper trpí návaly zlosti a sám sobě připadá cizí. Nevychází příliš ani s rodiči, kteří jsou na něj přísní, a navštěvuje psycholožku Bennettovou. Když se spolužačkou Karen pracují na školním referátu o pohřešovaných dětech, najdou na internetu fotografii malého chlapce. Na stránce simulující jeho dnešní podobu objeví Nathan sám sebe. Zjistí, že se jmenuje Steven a jeho rodiči jsou Lorna a Martin Priceovi. Spojí se on-line s adresou, ale netuší, že je odposloucháván muži kolem bývalého agenta srbské tajné služby Nikoly Kozlova. Ti záhy přijdou k nim domů, zabijí matku i otce a vyhodí dům po povětří. Nathanovi s Karen se ale podaří uniknout... Nathan volá policii, ale na lince se mu ozve agent CIA Frank Burton. Nathan je nedůvěřivý. Nakonec Nathanovi i Karen pomůže psycholožka Bennettová, která pracuje pro CIA. Harperovi byli také agenti. Nathanův pravý otec Martin Price je nezávislým tajným agentem a podařilo se mu ukrást Kozlovovi seznam pětadvaceti politiků a důstojníků CIA, kteří někdy prodali státní tajemství. Kozlov chce Nathana dostat, aby mohl Pricea vydírat a získat seznam zpátky... Nathan s Karen dostanou od Bennettové adresu, kde se mají zatím ukrýt. V bytě, který patří Martinu Priceovi, sebere Nathan pistoli a mobil. Když oba zjistí, že jsou jim CIA i Kozlov v patách, prchají odtud... Nathanovi se podaří několikrát odrazit útok Kozlovových mužů, pak ho najde Burton se svými muži. Nathan mezitím zjistí, že na mobilu z bytu je otcův seznam. Dojde mu, že je na něm i Burton, který se ho snaží dostat dřív, aby své jméno vymazal. Když je pak napadne Kozlov, Nathan s Karen znovu utíkají. Kozlov Nathana kontaktuje a vyhrožuje mu zabitím jeho přátel. Nathan mu řekne, že mu seznam vrátí, a dá si s ním sraz na stadionu během baseballového utkání... (TV Prima)

insignis

Jediný důvod pro dvě hvězdičky je scénář, u kterého se člověk nenudí celý film, ale asi jen půlku. I přes můj věk (jak někteří naznačili, kvůli mládí bych měla hysterický křičet při každé scéně kde je Lautner) mě film nenadchl. Ani jako takový ten pohodový, typicky nudný nedělní film bych si ho nezvolila. Další malé plus je pro Lily Collins, která se zrovna pro tuto roli hodila a to že, když je s Taylorem, člověk tu chemii alespoň trochu vidí. ()

zero_zelo

já to dokoukala!! a není mi 13!! bude to asi tím, že se v 1:05:32 rozhodli pro jídlo namísto sexu, to mi dalo naději. luxusní teenage action movie, i sigurney to dostalo a v návalu mateřských pudů po přečtení scénáře podepsala smlouvu. a ta jedna hvězda je za obal a odvahu. moji odvahu... žel bohu nemám věk na objektivní posouzení kvality filmu. nejsem cílovka, je mi přes 17... ()

JimWalker007

Ideálna vzorka určená pre študentov réžie, ako má vyzerať ukážkový akčný výplach pre amerických teendementov. Skoro všetko bolo na smiech, ľutoval som iba Mariu Bello a Sigourney Weaver, že strácajú úroveň. Ripleyová mala ešte v priebehu natáčania ponaháňať scénaristu a režiséra plameňometom a Lautnera vyhodiť rovno do vesmíru. A nikdy by som nechcel mať taký hlad, ako hlavní hrdinovia pri kvázi erotickej scéne vo vlaku... ()

sona.1990

Dobrý film, dobrý nápad, i dobré obsazení. Vcelku nic nechybělo, ale tak nějak to nebyl trhák večera. Přestože se na Taytora Lautnera opravdu dobře kouká, nevím za co bych vyštrachala 4*. Škoda! ()

valinka

Spíš 3 a půl*.Viděla jsem tento film zcela náhodně v telaevizi a vůbec jsem nevěděla o co půjde.Napřed mi to připadlo jako,že to bude nějaké drama se střední,ale obrat tedy dost nečekaný.Odlepit jsem se nemohla A jen na okraj ten chlap co je honí ve vlaku mi připomíná Kalouska ()

AltairAhad

Dvakrát shlédnuto = ani jednou nedodíváno. Prvních 25 minut mne vždy drželo nějak v provozu, ale pak se z toho vyklubala strašná sračka. Jako by se vzal absolutně průměrný akční film a spojil se s kouzelnou školkou, která je proti tomu furt zajímavá! ()

shinlove

Úplná katastrofa to nebyla, ale filmy Johna Singletona nejsou prostě v mých očích natolik kvalitními, aby si zasloužili nejméně tři hvězdy. Prostě se snaží, zřejmě až moc a výsledek je potom nedotažený a hodnocení podprůměrné. 2* ()

judy

Celkem uvěřitelný špionážně akční film pro mladé publikum. Ač jsem ze začátku nechápala, co je to za otce, který syna boxuje do obličeje a nutí ho do bitky, důvod vyšel brzy najevo. Hrdina neoplýval nadpozemskými schopnostmi, jeho přítelkyně byla sympatická nenápadná kráska a padouchem nejen nájemný mezinárodní specialista, ale jak to tak bývá, i někdo uvnitř státní bezpečnostní organizace. Body navíc i za to, že si tvůrci odpustili očekávání happy end ve formě padnutí si do náruče biologického otce a odloženého syna po 15 letech, namísto toho zůstal otec dál mužem beze tváře. ()

rodan21

Koľko "top" ľudí tu dáva že odpad??? .... sa spamätajte už! Lautner je aj podla mna nanič herec, uznavam, ale zato odpad? Zhodnotím- pár múch to má, herec mi totálne nesedí ako "akčný hrdina", hodil sa akurát tak do twilight ako indiánske dieťa, ale dávam 4 hviezdy, lebo toto bol istotne dobrý film a úprimne, odporučím ho aj mojim známim. Ale inak kop z otočky mal dobrý :D Verbal? ... tvoje hodnotenia a komentáre nám už lezú na nervy :) ()

Mukade

Lautner je sympaťák, Lily mám rád (prekrásna je tu :), dobre to je natočené, hlúposti tam sú ľahko znesiteľné. Nečakal som (vďaka tunajšiemu hodnoteniu) taký dobrý zážitok. (Ale ja som zbožňoval aj tu "vysoko oceňovaný" Long kiss good night... LOL ) ()

Naby

Po dlouhe době muzu i jako nenáročný divák říct, ze jsem zase narazil na film, kterej byl ztrátou času. Spatnej scénář, nereálný pribeh, převážně špatné herecké výkony. Jediný co nebylo uplne mimo mísu bylo zajímavé prostředí ve vlaku. Nicméně nedoporucuju se na to vubec koukat. Celkem 1,1*. Dokážu si představit 11-13ti leteho kluka, kterej takovej film ocení. ()

flouny8

Na to, že tam hraje Lautner, tak je to celkem slušná podívaná. Dobré obsazení (až na homodlaka), svižný děj a Lily to neuvěřitelně sekne. ()

chytri

To, že film od půlky ztrácí veškerou logiku bych ještě bral, ale herecké umění Taylora je nulové. Ano je to akrobatický sportovec, ale to je asi tak všechno. Jeho ksicht mi za 10 minut filmu lezl na nervy. Jestli má někdo rád špatné herecké výkony, hloupý scénář a klasický americký Happyend tak se mu to bude líbit. ()

teseth odpad!

Ještě blbější než jsem čekal. Infantilní příběh bez jakýchkoliv skrupulí vykrádá kdeco a snaží se z toho poskládat "super cool" příběh při kterém bude banda 12 hromadně páchat sebevraždu, protože jejich miláčka právě někdo škrábl. Někteří lidi by měli mít zakázáno hrát a někteří psát scénář!!! ()

chosan

Lidi nechápu, že tomuto filmu dáváte tak mizerné hodnocení. Určitě si zaslouží více pozornosti, v současné době kdy se točí pouze komiksovky je toto na klasický akční film dobrá podívaná za mě určitě dávám 70%. ()

Svadbos

Z filmu vám v pamäti neuviazne zrejme nič, avšak tempo to má celkom dobré. Film sa nesnaží byť nič viac než uspokojením fanúšikov Taylora Lautnera. Vo filme sa objaví aj Dermot Mulroney. ()

Katzi odpad!

Co k tomu dodat - jedny z mých nejhůře investovaných 169,- Kč... Zklamání od základu... Ale už podle ukázek jsem nic světoborného čekat nemohla - jen jsem chtěla okouknout mladýho Lautnera, abych zjistila, že vlastně moc hrát neumí :-P... ()

ope01

Jedna hviezdicka len za Sigourney , i ked sa jej cudujem , ze sa dala na nieco take nahovorit. Zaber na flasu mineralky (Knjaz Milos) mi dal hned od zaciatku vediet , ze vo co go. Bezduchy pribeh o zlych srboch - rusi uz asi vysli z mody alebo sa uz jednoducho nenosia. Film , ktory bude vhodny o niekolko mesiacov do prime timu bozskych komercnych televizii. ()

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka