Středoškolák Nathan Harper trpí návaly zlosti a sám sobě připadá cizí. Nevychází příliš ani s rodiči, kteří jsou na něj přísní, a navštěvuje psycholožku Bennettovou. Když se spolužačkou Karen pracují na školním referátu o pohřešovaných dětech, najdou na internetu fotografii malého chlapce. Na stránce simulující jeho dnešní podobu objeví Nathan sám sebe. Zjistí, že se jmenuje Steven a jeho rodiči jsou Lorna a Martin Priceovi. Spojí se on-line s adresou, ale netuší, že je odposloucháván muži kolem bývalého agenta srbské tajné služby Nikoly Kozlova. Ti záhy přijdou k nim domů, zabijí matku i otce a vyhodí dům po povětří. Nathanovi s Karen se ale podaří uniknout... Nathan volá policii, ale na lince se mu ozve agent CIA Frank Burton. Nathan je nedůvěřivý. Nakonec Nathanovi i Karen pomůže psycholožka Bennettová, která pracuje pro CIA. Harperovi byli také agenti. Nathanův pravý otec Martin Price je nezávislým tajným agentem a podařilo se mu ukrást Kozlovovi seznam pětadvaceti politiků a důstojníků CIA, kteří někdy prodali státní tajemství. Kozlov chce Nathana dostat, aby mohl Pricea vydírat a získat seznam zpátky... Nathan s Karen dostanou od Bennettové adresu, kde se mají zatím ukrýt. V bytě, který patří Martinu Priceovi, sebere Nathan pistoli a mobil. Když oba zjistí, že jsou jim CIA i Kozlov v patách, prchají odtud... Nathanovi se podaří několikrát odrazit útok Kozlovových mužů, pak ho najde Burton se svými muži. Nathan mezitím zjistí, že na mobilu z bytu je otcův seznam. Dojde mu, že je na něm i Burton, který se ho snaží dostat dřív, aby své jméno vymazal. Když je pak napadne Kozlov, Nathan s Karen znovu utíkají. Kozlov Nathana kontaktuje a vyhrožuje mu zabitím jeho přátel. Nathan mu řekne, že mu seznam vrátí, a dá si s ním sraz na stadionu během baseballového utkání... (TV Prima)

Shinnie

Nebyť Taylora tak ten film ani nechcem vidieť, no už som ho videla a jediné na čo sa dalo pozerať bol on. To snáď ani nebolo možné koľko nelogickostí, rádoby akčných scénok a nereálnych infantilností v sebe tento film prináša. Nečakajte ani štipku napätia, drámy a akcie. Ak však potrebujete vypnúť a film ani nebudete vnímať je to vhodná voľba. Alebo ak ste teda nejaké pubertiačky ktoré zbožňujú Taylora tak je to priam ideálne. Plagát však láka na akciu typu Mesto, Všemocný, Počiatok avšak dostanete z toho len nepodarenú epizódku z 90210 s neuveriteľne "uveriteľným" a neskutočne "prepracovaným" "akčným" príbehom. Ruky preč! ()

Hrus

Najednu stranu mě to celkem bavilo ve smyslu, že jsem neměl chuť to vypínat nebo přeskakovat pasáže, na druhou stranu to na mě působilo dojmem naprosté průměrnosti. Příběh sice drží film pohromadě, ale je předvídatelný (což já osobně ani nemyslím jako velkou výtku) a ve scénáři chybí hlášky... Lautnerova postava tak působí docela tuctově a přiznávám, že jeho ksicht mě trochu otravoval. Takže jen kvůli němu dávám 2 hvězdy (průměr je 2,5 hvězdy...) Škoda, že neměli větší roli Maria Bello a Jason Issacs - ty mám oba rád. ()

nolme

Akčňák, který podle mě nepatří k těm nejhorším. Celkem pěkná podívaná. Jinak si myslím, že Lautner není špatný herec - ale chápu, že "alergie" na určité herce je prostě alergie...taky jí na mám /kdo ne?... ale neměla by se míchat do hodnocení filmu jako takovýho... ()

Desmi

Náhodou to není zas tak špatnej film, jak se tu člověk dočítá. Je to docela dobrá oddychovka. Trochu za vlasy přitáhlý příběh to je, uznávám, nicméně ubíhá svižně. Na hlavní herečku je hezkej pohled, na herce asi taky, to neposoudim.. Jednoduše už jsem viděl mnohem větší kraviny a tohle mě neurazilo (sice ani nepotěšilo, ale v dnešní době už je diváka velmi těžké překvapit). ()

Leník

Toto je thriller pro teenagery a pokud do této věkové kategorie nepatříte, radši se ani nedívejte. Scénář je naprosto nesmyslný od začátku do konce, je tam jedna díra za druhou. Kdyby si to ze sebe dělalo legraci ala bondovky, tak to beru, ale bohužel film se zřejmě bere velmi vážně. Ke dvou manekýnům v hlavní roli se ani nebudu vyjadřovat, snad jen, že jsou velmi legrační. Je mi jen záhadou, co tam dělají Weaver, Molina a Nyqvist, asi si potřebovali vydělat na nájem, jak to jednou označil (myslím) Steve Buscemi. Já jsem se na to dívala na služební cestě odpoledne v hotelu, když jsem byla nastydlá a bylo mi špatně... na zaplácnutí času to jde, není to tak příšerné, že by to člověk vypnul, ale jinou hodnotu to opravdu nemá. ()

MiniRecenze

Ze začátku bude film působit jako puberŤácká komedie,protože celý děj se bude "točit " kolem šestnáctiletého páru.Film kazí hodně přehnaných situací(viz.začátek a scéna ve vlaku).Produkce se snažila zaujmout diváka tím,že do filmu zapojila i známější herce(např.Sigourney Weaver).Jedná se tedy o průměrný film. ()

zodiak217

Absolútne unesený z tohto filmu, dostal som presne to, čo som očakával a možno aj trochu naviac. Kde začať, už upútavky naznačovali, že sa bude jednať o snímku presne podľa môjho gusta so skvelý no neopozeraným hereckým obsadením. Odkedy som videl "Muži, ktorí nenávidia ženy mám slabosť pre Michaela Nyqvista a taktiež ma zaujal aj v Mission Impossible 3. Je skvelé ako sa tvorcom podarilo skĺbiť Nyqvista, Weaver, ktorá mi veľmi pasuje do takýchto napínavých reálnych snímok (sci-fi veľmi nemusím), Molinu, ktorého som si obľúbil v Spidermanovi 2 ako aj vo Fride a taktiež neopozeranú, krásnu dcéru Phila Collinsa k vychádzajúcej hviezde, ktorej podľa mňa patrí budúcnosť v podaní Taylora Lautnera. Naozaj nemám čo by som vytkol, ešte aj hudba sa mi páčila, i keď mohla byť výraznejšia a viac podčiarkovať jednotlivé scény. Presne takýto film zbožňujem, príde mi to napínavo - reálne, skvelo zmáknuté akčné scény. To jednoducho paráda. Určite doporučujem! ()

Tessina

Mě se tento film líbil. Děj byl od začátku napínavý a akční. Nevím, co někteří máte proti tomuto filmu, možná spíše proti hlavnímu herci (Taylor Lautner). Mě tento film upoutal obsahem, zpracováním a nezdá se mi, že herecké výkony byly nějak špatné. ()

Lucccy.N

dle mého názoru je to velice vydářený filmík i když pár chybiček bych určitě vytkla. Taylor Lautner se do hlavní role hodil ,občas byl trochu prkený, ale nikdo není dokonalý takže vcelku tento film ve mě zanechal kladné pocity a to nejsem žadná náctiletá fanynka twilightu . Akční scény se mi líbili nikde se nic nehnalo do extrému a závěr no bylo to lehce průhledné ,ale i přesto mě film potěšil ()

Delmondo odpad!

Mělo se to radši jmenovat bez děje protože je to nuda k uzoufání. Tragický Lautner tomu moc nepomohl, spíš to ještě dorazil. ()

jjjerry

Začátek mně přišel jako z komedie "Prcičky", středoškolák co je nepochopen. Obrovské klišé. Pak náhodou asi jako když si vsadíte nedělní sportku vyhrajete Superjackpot zjistí tajemství. Dále přicházejí podobné překombiinované náhody vedle kterých je sci-fy je skoro realita. Nesmí zase chybět další pubeťácká zamilovaná scéna, jak z té "teen" komedie. Následuje finále s drsnou akcí kde vlkodlak (pardon Taylor Lautner) bude mít šanci ukázat bicáky. Překombinovaná hrůza. Řežisér nevědel co točí, tak to dělal jak Pejsek s kočičkou a zamíchal tam všechno až vznikl tenhle nepoživatelný výsledek. ()

Teron

Přinejlepším scela průměrný generický teen spy snímek držicí se striktně šablony a nenabízející nic zajímavého. ()

Radek273

Těžko chápat, proč se zdejší hodnocení bortí na obsazení Lautnera. Ano, modelové, "umělohmotné" herectví z něj čiší téměř v každém filmu, avšak zrovna tento mu více než sedí. Navíc děj se neustále mění, akce střídá akci, napínavé až do samotného konce. Co jiného čekat od správného akčního snímku?! ()

r.carlos

Čekal jsem to horší, bohudík je to naprostý průměr, na 2* málo na 3* moc, ale dávám 3 za výkon herců, které jsem víceméně neznal a za nevtíravou hudbu. Akorát jsem přemýšlel, co mi vadí na Lily Collins - přišel jsem na to až doma - je to výrazně tmavší barva obočí než barva vlasů. ()

weris

At se dívám na tendle film zleva nebo zprava, Taylorovi více svědčí role Jacoba než Nathana..Ten jeho všudypřítomný úsměv mě moc nepřesvědčil..A vůbec by mi nevadilo, kdyby se film vešel do stopáže traileru, kterej byl akční vic než celej film dohromady :D ()

Fazulina

Mno, nejen, že tam byla tuctová hloupá zápletka, nekvalitní hlavní hrdina (u nějž jsem se ujistila, že opravdu neumí hrát a svaly nejsou všechno a že divně chodí a že má nepřirozeně bilé zuby:-)), ale tak nějak nevím... Že by jenom mě připadalo divné, že chlapec Lautnerova vzezření by mohl být synem Marie Bello a Jasona Isaacse? Mno, celkem nuda, čekala jsem víc, když tam hrajou takové hvězdy. ()

Lucy0011

Film jako takový se mně líbil a klidně bych si ho pustila ještě jednou. Ale čekala jsem od něj víc, mnohem víc. Samozřejmě ve filmu byly skvělé herecké výkony od Taylora Lautnera, známí jako Jacob z Twilight ságy a Jasona Isaaca, který se proslavit sou postavou Malfoye z Harryho Pottera. Film se mně jevil jako lepší průměr, ale prostě nebylo to ono, co jsem od toho očekávala. ()

Teen.AGE.r

Na zabití času v autobuse, kdy to člověk pomalu neslyší, kouká se z okna, počítá kolemjedoucí auta, čte si, jí a při tom tak trošku vnímá film je to tak akorát... Kdybych si to měl pustit doma, buď bych velmi rychle usnul, nebo bych se uhryzal nudou a nechutí... Tenhle film je tak akorát pro ty 12tileté puberťačky, které sledují jen hnusáka Taylora :D :D 1* ...25% ()

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka