Kyle Miller je obchodník s diamanty, který žije v luxusním sídle, má nádhernou manželku Sarah a pubertální dceru Avery. Jednoho dne se vrátí z práce domů a chvíli poté zazvoní u jeho dveří policie, shánějící majitele sídla. Když otevře dveře, do domu vtrhne banda lupičů. Zatímco on je s ženou spoután, jejich dcera si tajně užívá na školním mejdanu, kam utekla přes zákaz rodičů. Čtyřčlenná parta gangsterů se dožaduje otevření trezoru, jinak manžele zavraždí injekcí jedů. Kyleova manželka pozná v jednom z lupičů muže, s nímž měla před časem milostný románek. Celá situace se zkomplikuje v okamžiku, kdy se Avery rozhodne vrátit z večírku a během okamžiku se stává zajatkyní gangu. Když se teroristům podaří Kylea přesvědčit, aby otevřel domácí trezor, v šoku zjišťují, že je úplně prázdný. Situaci se snaží zachránit Avery, která tvrdí, že ví o místě, kde se skrývá velká spousta peněz. (TV Nova)

Jake.Hoyt

Je prelomena bezpečnosť a tucna policajtka sa ozve či je všetko ok... kravina....zomieral som pri tom filme..nuda do picccc ()

Lukkyn

Jedna feťácká čubka, jeden namakanec - vypatlanec, dva bratříčci jeden mozek operace a druhý totální psycho. Tahle sestava se rozhodne okrást obchodníka s diamanty!A pak to začne!!!!!Takhle dementní chování postav , aby člověk pohledal. Cage je tu stejně nevýraznej jako v posledních x jeho filmech!!Je to nenapínavý a smrt budete přát skoro všem. Nakonec se to tak nějak samo mezi sebou vyvraždí a dojde to ke šťastnému happyendu. Totální ztráta času!!!!!!!Schumacher svůj kdysi zajímavý režisérký um někde totálně promrdal fakt hrůza!!! ()

perteus

Film se v první půlce držel na hodnocení 3 hvězdičky a dokonce jsem uvažoval, že dám hvězdičky 4. Postupné budování napětí toho, co je vlastně v sejfu zavřené a pro co si ve skutečnosti bandité přišli. Jenže pak se to zvrtne. Zhruba od druhé půlky se nejdřív zjistí, že sejf je prázdný, pak manžílek přizná, že nemá ani cent, do toho se dozvíme, že hlavnímu padouchovi někdo ukradl drogy v hodnotě 180 000 $ a zřejmě paní domů si ráda užívala s mladým bráškou hlavního bandity. Jenže to není vše, od půlky druhé půlky zjišťujeme, že panička je věrná manželka, že banditovi ukradl drogy jeho bráška a v samém závěru zjistíme, že manžílek je skrblík domácí, který strká peníze ne do banky, ale do stěny baráku (neustále opakuje, jak to dělá pro rodinu, protože je krize). A aby toho nebylo málo, nakonec peníze spálí a celý krásný baráček napěchovaný nejmodernější zabezpečovací technikou spálí. Upřímně, uvažuji, že tomu nakonec dám jednu hvězdičku, protože jsem u sledování filmu stihl ještě brouzdat na internetu pomocí svého mobilu..... ()

Aresko123

Kolko už bolo natočených takýchto filmov ! všetko na jedno kopyto.... Ale tento film je iný aspoň v jednej veci , taký sprostý a tupý zlodeji čo sa sami pozabíjajú tu ešte nebolo............. Jedine Nicole to zachraňovala od uplneho prepadaku. ()

crebs

Joela uznávám, stejně tak jako Nicolase, který patří k mým nejoblíbenějším hercům, ale tento počin bych hodnotil opravdu jen třemi hvězdami a to je vše co k tomu chci říct. ()

Phoenixus

Tak teraz ma normálne naplo... pochopím rene russo a gibsona vo výkupnom pochopím mnoho párov čo to spolu piekli,ale toto mi hlava nebere... Cage a Kidman ? čo to má ako byť? Absolútne nehodiaci sa k sebe ani slepý by neuveril,že sú manželia... no nesadlo mi to čo už ()

Montmorency

Chápu, že všichni musíme platit účty, ale že by měl Nicolas s Nicole až takovou nouzi, že vzali tohle hrozný B-čko, se mi ani nechce věřit :-( ()

semsemidivej

Je mnoho příběhů na podobné téma, kdy je zámožná rodinka v jejich domě terorizována skupinou lupičů, kteří chtějí co nejrychleji získat co největší bohatství a pak vypadnout, což by byl nejpravděpodobnější reálný průběh dané situace. Výsledkem by pak byl krátkometrážní film, zde však musí tvůrci předvést něco výživnějšího a tak se během hodiny a půl stáváme svědky nelítostného boje, kde vyplouvá na povrch pozadí příběhu a někdy i nevyřešené otázky mezi hlavními protagonisty. Tak je tomu i tentokrát, přičemž je to hodně zamotané a jednání postav programově nevyzpytatelné, abys se divák nenudil. Pokud ovšem skousne nereálnost jednání jednotlivých postav. ()

BStone

Pane Schumacher,buď jste měl opravdu slabou chvíli,nebo je čas na důchod.Tohle je totiž brak nejvyššího kalibru a každé třetí "béčko" je lepší. Neuvěřitelný krok vedle....15% ()

PORTER44

No to byl otřes,nejhorší film jaký jsem s N.Cagem viděl a bylo to hlavně zásluhou režiséra.Herecké výkony katastrofa,lupiči byli příšerný a ty baby jak pořád hystericky ječeli nedalo se na to vůbec dívat,někteří herci vypadali jako když hrají poprvé.Tohle dělá hanbu žánru thriller. ()

+sfinx+

Šedý průměr, který nevyčnívá ani na jednu stranu. Kidmanová je svůdná, Cage je zase dosti podprůměrný, dcera je nevýrazná. Záporáci jsou zvláštní (myslím tím nezamilovaného z bratrů a tu ženu), ale opět platí, že se nad průměr nedostanou. Akce je, slušně řečeno, velmi nepravděpodobná a dialogy kolabují právě ve chvílích, kdy o něco jde. Škoda, Nicole mám rád. ()

andy60

Čekal jsem víc. Známí herci, režisér, který dokázal natočit opravdu dobré filmy. Tento se mezi ně bohužel nezařadí. Námět sice otřepaný, ale dal se na něm vystavět napínavý a zábavný příběh a ne jen klišovité opakování něčeho, co jsme viděli již mockrát a v lepším provedení. Navíc ti lupiči se fakt chovají jako magoři, takže místo aby z nich čišel strach a respekt, jsou spíš k smíchu. ()

starman

Pridavam sem komentare velmi zriedka, ale teraz musim. Ked som videl, ze to tocil Joel Schumacher, a pritom to ma 50%, povedal som si, ze to snad nemoze byt take spatne... Ale ono to bolo este horsie... Zaujalo ma hlavne, ze tu hrala aj krasna Liana Liberato, ale to bolo asi tak vsetko, co ma na tomto filme zaujalo... Tento film je fakt totalna "sracka". A to sa takto o filmoch vyjadrujem malokedy... :-( ()

Anubiska

Skutečně tentýž režisér natočil Telefonní budku a nyní House of cards? Pak tedy musel být při tvoření tohoto veledíla v kómatu. Děsivá sračka,hvězda jen za obsazení. ()

Pollini

Tak ráda jsem se podívala. Nebyly žádné velké prostoje, střílení jsem si přála už dřív, než začalo, byla jsem překvapená, že se nikdo nechtěl dopustit sexuálního násilí. U takových filmů mi vadí ten konec. Idylka, všichni přežili usmívají se, nebo dokonce smějou, ačkoli by měli být v šoku, brečet a do konce života chodit na terapii. No já bych se po takovém zážitku určitě zbláznila. ()

stanslon

On už ten Cage i Kidman jdou do kopru, protože fungovat v takových výkalech je pod úroveň i spousty našich herců. Oceňovat řemeslnost podobného filmu, jako jsem tu četl v jednom z příspěvků, je skoro směšné. Autor je asi oddechově sadista. No nic. Tarantino, do filmu aspoň nastrká morbidní vtip, tady chybí cokoli, dokonce i napětí. Ale samozřejmě tu máme pravou americkou teenagerku, která se napětí a správnou stopáž snaží tím, že sice vstoupí do finále s pistolí, ale třesoucíma rukama nedokáže postřílet teroristy a tak je zachráněných dalších 7 minut. Takovou tamější mladici si představuji spíš jako krutou mstitelku, co do nich z té pistole napumpuje minimálně 36 kulek, jako ve správné gangsterce a postupně je obchází a do každého si kopne, jestli mu to stačilo. ()

JerryPilsen

Veskrze hloupý scénář,který zachraňuje jen vystupňované napětí.To Schumacherovi ještě jde.Jinak se přes infantilní dialogy prokoušeme přes pár překvapivých i pár směšných zvratů ke zdárnému konci. ()

Ways odpad!

Naprostá katastrofa. Viděno omylem s kamarádem. A podle mého jinak než omylem se k tomuto filmu ani nedá dostat. Cage je škoda. Býval to výborný herec. Měl by se vrátit do Las Vegas :) ()