Kyle Miller je obchodník s diamanty, který žije v luxusním sídle, má nádhernou manželku Sarah a pubertální dceru Avery. Jednoho dne se vrátí z práce domů a chvíli poté zazvoní u jeho dveří policie, shánějící majitele sídla. Když otevře dveře, do domu vtrhne banda lupičů. Zatímco on je s ženou spoután, jejich dcera si tajně užívá na školním mejdanu, kam utekla přes zákaz rodičů. Čtyřčlenná parta gangsterů se dožaduje otevření trezoru, jinak manžele zavraždí injekcí jedů. Kyleova manželka pozná v jednom z lupičů muže, s nímž měla před časem milostný románek. Celá situace se zkomplikuje v okamžiku, kdy se Avery rozhodne vrátit z večírku a během okamžiku se stává zajatkyní gangu. Když se teroristům podaří Kylea přesvědčit, aby otevřel domácí trezor, v šoku zjišťují, že je úplně prázdný. Situaci se snaží zachránit Avery, která tvrdí, že ví o místě, kde se skrývá velká spousta peněz. (TV Nova)

Saxos

To je težké hodnotit. Jsem vlastně zaškvarkovanej borec, který si najme firmu na provedení zabezpečení domu. Bohužel moje zákonná se spustí s jedním z robotníků. A jede to dál... až do nějakého konce. Jediný co je hezký je to, že když se poprvé otevře sejf je tam prd a blbové čuměj. ()

bonovox

Veľmi slabé. Kombinácia Schumacher a Cage tentoraz nezabrala.Všetky postavy sa filme chovajú ako totálni idioti. Cage len potvrdil stagnáciu z posledných rokov. ()

Eddemi

Namet dobry, prevedenie strasne... Herecke vykony tiez. Viac to bolo vtipne ako vazne, co je dost smutne pri tomto zanri. A to, ze som dvakrat pri pokuse dopozerat film dokonca - pri nom zaspala... Hovori za vsetko. ()

dubacek

Což o to, Cage s Kidman se zhostily rolí, jak jim velí jejich um. Ale co tam předváděli ti "lupiči", byla prezentace jak to nedělat. ()

fabregas1

Režisér Joel Schumacher a herec Nicolas Cage.Oba umí vytvořit stejně tak pamětihodné klasiky, jako šílené hovadiny.Kdysi se tyhle zlobivé hollywoodské děti sešly u drsného thrilleru 8 mm (1999) a byla z toho „téměř klasika“ .Letos mají coby svůj druhý společný projekt TrespassJe to film o partě zlodějů, kteří si vyhlídnou rodinu "na samotně u lesa" a zaměří se na jejich tajný trezor.Jasná šachová partie.Bohužel děj je minutu od minuty hloupější.Postupně se začne lámat v parodii sama sebe, v níž postava A lže o tom, že postava B viděla postavu C, jak s předmětem D myslela na postavu A, která nakonec věděla o tajemství postavy C s postavou B atd.. Nemůžu mluvit o nějak zvlášť nezvládnutém řemeslu ani smrtící nudě.ale jde o dokonale zbytečný a prázdný produkt. ()

TOPmoovie

kto chce videt jeden luxusny dom a pozemok..a k tomu klasicky az banalny krimi lupezny pribeh. tak do toho. dobra kamera. inakl je to za dva. ()

chaosteory

Mám pocit, že tentokrát už tu asi neokecám, jak výborný je to film, protože není. Nick buď bezmezně věří svému agentu nebo je mu naprosto šumák, v jakým vyhoněným filmu bude svoje psí oči ukazovat. Největší průser je, že letmým pohledem film slibuje něco, k čemu se neblíži ani na světelnou délku. Dost se zmiňuje, že Trespass po roce zkopčil nějaký Toreádorský veledílo, to je sice samo o sobě dost smutný, ale nedalo to nikomu právo se mnou takhle vyběhnout. První zklamání režije, nejsem sice žadný Schumacherův hltač, ale byly doby kdy jeho filmy vynikaly - Budka, Batman, 23, Bad Company, bohužel todle točil asi kolega Alzheimer, jiné vysvětlení nemám. Zklamání numeru dvě, Nicoleta "Bush" Kidman, bože jak já ji nemám rád, 80 minut modlení, aby to koupila a stejně to dofluše až do konce. No a úplně na krumpáč je pak spracování. Za celej film jsem neslyšel snad ani notu, která by trochu pomohla tomu obrnkanýmu ději a navodila nějakou atmosféru a kdyby tvůrci použili Handjob kameru mohla být zkáza dokonána úplně. Ve výsledku si z filmu pamatuju akorát solidní snahu Cage, která přeslazeným závěrem vzala za své a Giganteho, jemuž záporáci sedí. ()

zekon odpad!

91 minut nudy. Pár lidí v několika místnostech, stupidní ohraná zápletka, neskutečně dementní zloději, spíš asi všechny postavy, no prostě ztráta času. ()

Kecman

Film vás drží celou dobu v napětí,to nemůžete popřít.A že se tzv.teroristi chovají neorganizovaně a chaoticky,myslím,že v praxi by to nějak tak bylo.Pravda je tam dost nesmyslů např.okamžité vzplanutí na závěr,ale pro napětí a rozkošnou Nikol,které to ve vypjatých scénach moc sluší doporučuji shlédnout. ()

Sedmilhář

docela dobrý příběh, škoda jen, že tam hrála Kidman a Cage, takže bylo jadné, kdo nezemře...být to neznámí či méně známí herci, je to o patro lepší... ()

Pythonator

''Otevři sejf!!!'' ''Neotevřu!!!'' ''Otevři sejf!!!'' ''Neotevřu!!!'' ''Otevři sejf!!!'' ''Neotevřu!!!'' ''Otevři sejf!!!'' ''Neotevřu!!!'' Ale tak nebylo to úplně špatné. Nakonec to otevřel. ()

Xmarc

Ke 2* tomu pomohl mimo jiné i místy opravdu hrozný dabing, ve kterém jsem to, tentokrát bohužel, viděl. A místy se postavy skutečně chovají jak debilové. Jinak by to nemusel být vůbec špatný film. ()

machmej

Srovnání s originálem není na místě, oba filmy se velmi liší. Originál je mnohem surovější a temnější a hlavně příběh je hodně odlišný, jediné co je spojuje je přepadení domu s cílem vyloupení. Největší rozdíl je ovšem ve finále, kdy americká verze končí "happyendem", originál vám naservíruje snad nejhorší možný konec, jaký by jste čekali. ()

Snakefinger

Budu velkorysý a tomuhle vyšumělému filmu s vyšumělým Nicolasem dám dvě hvězdy. Hra na Home Invasion, která se od začátku do smutného a pro film tragického konce vůbec nepovedla. Plytké dialogy, průhledné herecké výkony, primitivní scénář. Trapná past, jedině tak pro diváka. ()