Kyle Miller je obchodník s diamanty, který žije v luxusním sídle, má nádhernou manželku Sarah a pubertální dceru Avery. Jednoho dne se vrátí z práce domů a chvíli poté zazvoní u jeho dveří policie, shánějící majitele sídla. Když otevře dveře, do domu vtrhne banda lupičů. Zatímco on je s ženou spoután, jejich dcera si tajně užívá na školním mejdanu, kam utekla přes zákaz rodičů. Čtyřčlenná parta gangsterů se dožaduje otevření trezoru, jinak manžele zavraždí injekcí jedů. Kyleova manželka pozná v jednom z lupičů muže, s nímž měla před časem milostný románek. Celá situace se zkomplikuje v okamžiku, kdy se Avery rozhodne vrátit z večírku a během okamžiku se stává zajatkyní gangu. Když se teroristům podaří Kylea přesvědčit, aby otevřel domácí trezor, v šoku zjišťují, že je úplně prázdný. Situaci se snaží zachránit Avery, která tvrdí, že ví o místě, kde se skrývá velká spousta peněz. (TV Nova)

johnsnow

Ja som si to stiahol kvôli Lianke, a tá je tu fakt super, len má málo priestoru. Noro Klietka na počudovanie výborný, Kidman v pohode, zaporák Gigandet skvelý, aj ten veľký hromotlk, ten fuzkatý a tá žena úplne blbý. Akcia toež nič moc, napätie tiež slabšieho rangu, takže 2* a tretiu za Lianku. Schumacher vie točiť aj lepšie. ()

DonBraso

Taková Telefonní budka ve vilce,kde se točí jenom o tom jednom a tou je diamant(prachy).Joel už moc nestíhá,scenář mu asi taky moc nepomohl,tak jsi aspoň zavelel,že přijde Nicolas Cage,který už hraje taky z donucení.Tady je těžko co říkat,každý určitě viděl scény s lupičema ve spoustě filmech a tady je to stejný,kde Joel vzází na napětí,který šperkuje nic moc dobrýma flashbackama,který jakoby měli stavit kostru filmu k nějakýmu vyvrcholení,bohužel to se moc nekoná,tak člověk jenom tak zlehka si odpočine u tohohle filmu se špetkou napětí.60% ()

Sennhie

Film je tak špatný, že Nicolas Cage se u něj ani nezapotil a to ani v těch nejtěžších životních situacích. Film je tak špatný, že Nicolas Cage ani neuronil slzu, když jeho rodině hrozila smrt. Film je tak špatný, že Nicolas Cage ani nepohnul svou mimikou za celou dobu snímku, nač taky?! Po celou dobu je v záběru jeho obličej a film tak padá na jeho dřevěném hereckém výkonu. Teď už jen zbývá odpověď na otázku, proč Nicole? ()

lulu37

Pán Schumacher vie vytvoriť pekné napätie, ale bohužiaľ to jediné nestačí a ani nestačilo. Po každé ako pozerám nejaký jeho nový film, som zvedavá, či ma dokáže konečne po 10 rokoch zaujať, ale nestalo sa...od Telefónnej búdky z roku 2002 pre mňa nenatočil nič zaujímavé. ()

PamelaJJK

Řekl bych, že je zde tento snímek dost podhodnocený. Ano, má svoje chyby a mouchy (třeba to nabourání kabrioletu Porsche), ale na druhou stranu je uvěřitelný a dvojka Kidman a Cage byla dokonalá. Má to atmosféru, napětí, spád... Pro mě naprosto ideální film... ()

Dixieboy

Nicolas Cage je poslední dobou vidět na každém rohu a jak se říká... všeho moc škodí. Troufnu si dokonce říci, že to škodí Hollywoodu, protože Nicolas na nás valí jednu hrůzu za druhou. Jistě to nebude celé jeho vina, ale měl by po těch letech u filmu zvažovat, k čemu se upíše a k čemu ne. Tady se to opět moc nepovedlo. Nicole mu byla kvalitní partnerkou a přiznám se, že jsem jí to i věřil (narozdíl od jejích kolagenem napumpovaných rtů). To co hodně kulhá je přemýšlení hlavních postav a tak jsem si zase říkal, proč ta neudělá to a ten neudělá tohle... Ale ve výsledku... napětí tam bylo, dá se na to koukat a Nicole byla konečně zase za zrzku :) ()

lobo87

Cage nasadil šialené tempo, toto je jeho piaty film za rok 2011. Bohužiaľ, na kvalite je to vidieť. Miestami vyslovene debilný scenár a otrasné herecké výkony kompenzuje slušné napätie a prekvapujúce zvraty. Paradoxne herecky najviac zaujala Liana Liberato, tej som postavu celkom veril. Hostage s Willisom a Fosterom boli podobní, ale lepší...55% ()

rolly

amaterizmus najhrubšieho zrna... v hlavnej úlohe vyhorený Nicky, na úroveň ktorého sa zúfalo snaží padnúť Nicolka, scenár dodaný perspektívnym Karlom Gajdusekom, ktorý tu očividne cibril techniku na neskoršie úspešné projkety a to celé pod taktovkou ostrieľaného mohykána Schumachera - na papiery to vyzerá celkom sľubne, až sa človek zamýšľa nad tým, kde sa stala chyba... Ukrutná nelogickosť správania sa postáv zabalená v lacnom televíznom spracovaní nám prináša celkom slušnú frašku. ()

veverysiak

Po celkom slušnom začiatku to už ide plynule dole kopcom, v polovici dojdú patróny a tak sa to snaží scenár zahustiť ďalšími a ďalšími odhaleniami, ktoré veľmi rýchlo začínajú pripadať nepravdepodobne a ku koncu až smiešne a keďže toho už mal asi každý dosť, koniec zbúchali bohove narýchlo, aby si už konečne vydýchli a zabudli na celé trápenie, aj keď nejde o žiadny svetoborný námet, slušné mená tomu mohli dať inú fazónu, o to väčšia škoda premrhanej výzve, takže 35%. ()

Vala

No originál neznám,ale tohle bylo super!Perfektní herecké výkony všech zúčastněných podpořily vznik super-napínavého thrilleru,ketrý mě ani na chvilku nepustil.Pokud chcete prožít pořádné napětí,dejte si tenhle film. ()

Venceslao90

Dobrá atmosféra je na tomhle filmu asi to nejlepší. Příběhová linie, která se zčásti odkazovala na minulé dění mě příliš nenadchla. Celé to pak uzavírá hodně klišovitý a z hlediska proveditelnosti jen těžko uvěřitelný závěr. Spíše bych doporučil tomuto velmi podobný film "Úkryt" s Jodie Foster, který je ale o třídu lepší. Slabší tři hvězdy. ()

Kusic

Poměrně vysoký hodnocení dávám, navzdory tomu, že se většina postav chovali jako uplní blbci. Lupiči, co nechají své rukojmí/oběti běhat mezi sebou a pořád dokola vyhrožují a přitom nic pořádného neudělají jsou dle mně amatéři, i když se snaží tvářit profesionálně. Děj je jednoduchý, skupina lupičů přepadne luxusní dům boháče a prodejce diamantů Kylea Millera a chtějí po něm peníze, resp. vědět, kde jsou schovány. Ale i v tak prostém ději se dá udělat několik zvratů a i tahle jednoduchost a stupidita postav mě dokázala udržet celý film na židli v napětí a ani jsem se u toho nenudil - film svůj úkol tedy splnil. ()

B3njamin

Možná že když jsem tady viděl hodnocení 50% tak jsem od toho nic nečekal. Ale nakonec se mi to líbilo. Napínavé plné zvratů až do konce.Váhal jsem jestli 4 a nebo 3..viděl bych to tak na 3,5 ()

Ondrew

Je mi fuk, ci sa v tomto pripade tvorcovia nechali inspirovat u europskych kolegov. Nicolas Cage, Nicole Kidman, ako i partia lupicov posobia dostatocne vierohodne, pri filme som sa nenudil a atmosfera nie je vobec odveci. Na druhej strane cely pocin vnimam len ako beznu "jednohubku", t.j. stacilo vidiet raz a viackrat uz zrejme podobnu potrebu mat nebudem. 65%. ()