Vytí vlkodlaků: Znovuzrození

• USA The Howling: Reborn (více)
všechny plakáty

Will Kidman ve svých osmnácti letech zjišťuje, že jeho matka byla při porodu pokousána vlkodlakem a zemřela. Přesto ho ještě stačila porodit a Will je tedy napůl člověkem a napůl vlkodlakem. Nyní na prahu dospělosti si ale musí vybrat, na čí stranu se vlastně přikloní... (Nova Cinema)

Patroxi

Opravdu špatná grafika ... jak kdybychom se vrátili do roku 2000 s grafikou ... možná ještě míň ... 1 za snahu ()

antragus

OK, ukřižujte si mě. Původní Howling jsem neviděl (nebo na to úspěšně zapomněl), zato jsem viděl dost jiných vlkodlačích rádobyhororů (dost na to, aby mi stačily). Na začátku tohohle jsem vůbec netušil, že to má být nějaký pokus o remake (jak tu někteří uváděli) a moje očekávání by asi bylo o to horší, poněvadž remakey fakt nemusím. Takhle jsem jen protáhl ksicht nad rokem a zemí výroby a řekl si, že to bude další nudná tuctovka o vlkodlacích natočená hlavně proto, aby se americké dětičky mohly v kinech nerušeně muchlovat. Bleeeee. Podotýkám, že nejsem ani teenage fanynka nadržená na nekonečné odvary Stmívání, Upířích deníků a dalších podobností. Takže proč? Protože jsem těch 90 minut strávil civěním na (pro mě) po dlouhé době koukatelný film na téma vlkodlaci. Ruku na srdce, v tomhle ranku už vznikly podstatně horší sra***. Ano, byly tam i schematičnosti, nelogičnosti a hlavní hrdina by svou oživovací terpií ve výtahu tu chuděru spíše oddělal, ale i tak, nebo občas právě proto, jsem se celkem bavil. ()

Fallstock

Když uhodí vlna veder, přijdou vlkodlaci. Nevím, kde jsem na tohle blbé rčení přišla, a co hůř, film je na tom ještě blběji. Nic v něm nefunguje. O pořádný nápad se ani nezavadilo. Herecká sestava bída s nouzí. Možná jen soundtrack je ucházející. Vlkodlakům vedro nesvědčí. Jestli se vlkodlaci potí, to se mně zjistit nepodařilo. Jiné díly související s tímhle počinem neznám, a ani nijak zvláště netoužím poznat. Hororový fanoušek si v tom možná něco najde. Já si horory dávám jen zřídka, pro zpestření, a tentokrát se divácký zážitek paradoxně, vůči okolním teplotám, rovnal bodu mrazu. Sáhla jsem naprosto vedle. ()

Vlkodlak13

Tento film nebudu nějak zdlouhavě popisovat, jen si to prostě nemůžu odpustit. Ze zvědavosti jsem se na to koukl a opět jsem toto "veledílo" nepobral. V jednu chvíli mi to připomělo i "povedený" film Stmívání, ale trošku ho to překonalo (za jedinou pěknou herečku v podobě Ivana Milicevic), proto ta jedna hvězda. Ovšem je tu opět klasická filmová myšlenka, která to ubila: vlkodlak=nemyslící, nehezká obluda. Nemluvě o tom klišé alfa vlka nebo kdy se vlkodlaka zbaví stříbrem či ohněm.. Ke konci filmu nastal opět další kiks, normální zdravý člověk by v pozici syna nešel proti své matce ať by to bylo cokoliv, tak nějak nechápu tu celou zápletku.. V již výše zmíněném filmu tentokrát nebyly přiteplené násosky, ale ti tři poskoci + ulízaný kdosi v hlavní roli, takže to vlastně vyšlo nastejno. Tady se ani nedá říct, že láska zvítězila, to kvůli té matce.. Je to jen další amatérsky vyplýtvaný materiál na ohraném klišé bez kousku originality, s nekvalitní hudbou, nepovedenými maskami/převleky a co víc, v titulkách jen utvrzují to filmové pravidlo poslední záběry: vlkodlak=zlo, řešení→zabití.. PS.: doufám, že se někdy dostane vlkodlakům omluvy v podobě pořádného filmu, kdy tam nebudou za opelichaný idioty, ale za ty, kteří dělají pořádek...ale to je asi jen zbožné, nesplnitelné přání. ()

PORTER44

Mizerný pokus o horor po vizuální stránce katastrofa,příběh je o vlkodlacích a není žádný vidět a když příjde na napínavou scénu tak je střih na vyděšeného studenta a kdo po něm jde není vidět.Slabota jak příběhem tak režií i hereckými výkony. ()

freddy_k odpad!

No... Po dlouhé době jsem se odhodlal si tenhle film pustit, i když, pravda, nic světoborného jsem od něj nečekal. Ovšem, tohle překonalo i ty nejhorší předtuchy. Tenhle snímek prakticky nemá se sérii Howling nic společného! Je to brak, jenž se snaží pouze parazitovat na slavné značce. Koukal jsem na to hodinu a poté to vzdal, protože už mě z toho tlučení hlavou o zeď pořádně rozbolela hlava. "New Moon Rising" byl v porovnání s tímto škvárem oscarový majstrštyk. Všechna klišé, které znáte z filmů pro mládež (školní prostředí, hlavní hrdina otloukánek, dívka jeho snů běhna, rodinné tajemství, metrosexuální vlkodlaci, zpomalovačky) jsou zde dávkována svinskou kadencí. Taky si myslím, že dobré horrory skončily nástupem 21. století. Odteď pouze klasiku. Na všechny ty sequely, prequely a rebooty ať sere pes! ()

Pollini

Kdyby to nebylo v přihrádce horor, je to film pro jedenáctileté holky ve stylu Tweilight. Děj nemá hloubku, nezaujme, je tam všechno, co se už stokrát vidělo, staré otřepané fráze a naprosto otřesné masky vlkodlaků s pokročilou paradontózou. ()

Babu_unni odpad!

Zcela nerozumím faktu, jak je možné, že film dosáhl celých 30%. Možná "hvězdy útěchy" za pobavení? Zajímalo by mě, zda tvůrci filmu věřili, že půjde o dobrý snímek a jestlipak herce nadrogovali, aby jim kývli na natáčení. Nic víc asi není třeba dodat. ()

drkaldj

Hned na úvod je nám představen klasický stereotyp snad ze všech úhlů (kluk na střední vyčleněný z kolektivu, co se mu líbí holka která chodí s grázlem a tak dále). Ten šedivý filtr je hrozný, moc to připomíná Stmívaní. Romantická linka moc nefunguje a spíš to kazí. Vlkodlaci nevypadají nejhůř (nejlépe taky ne), ale závěrečný souboj má opravdu moc špatný zběsilý střih. ()