poster

Knights of Badassdom

Fantasy / Horor / Komedie

USA, 2013, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnCZ
  **

  Těšil jsem se na komedii ze světa LARPu a trochu se dostavilo zklamání, že se v druhé polovině stala z filmu krvavá vyvražďovačka. Je to totiž celé dost amatérsky natočené a kdyby to byla jenom komedie, tak by to ani moc nevadilo, ale ty příšerné efekty a nenápaditý děj to zabíjí. Humoru totiž zas tolik není a v momentech, kdy se film snaží tvářit alespoň trochu vážně, působí spíše trapně a to je konečná. Škoda, přitom začátek byl hodně fajn.(5.1.2015)

 • Falconica
  ****

  Achjo, proč v našich končinách, kde lišky dávaly dobrou noc, nikdy nebylo nic jako LARP? Na vejšce už člověk nemá moc čas s tim začínat:-D Jakože nasmála jsem se dost:-D(15.2.2014)

 • Adrian
  ***

  Zábavná blbinková jendohubka, s viacerými veľmi slušne pointovanými vtipmi. Body navyše pôjdu určite u fanúšikov Summer ako aj LARP-u. (videné na EFM)(9.2.2014)

 • Rex Mundi
  ****

  Dám 4, lebo... lebo :-) Aj som sa smiala, aj som sa bála. Tvorcovia si vymaznali aj detaily a počas celého filmu bolo vidieť, ako si to všetci užívali a spravili si túto milú spomienku na mladosť - ale aj hororové komédie 80. rokov - pre radosť a na pamiatku, sebe i fanúšikom. Ešte aj tá sukuba bola v retro duchu, hoci som pôvodne čakala najmodernejšie počítačové triky. Obludka mi skôr pripomenula Polymorfa z Červeného trpaslíka :-) Ale tak to má byť a toto je jedna milá žánrovka, ktorá by sa rozhodne mala premietať na conoch ako "treat" :-) Naj hláška, výkrik Petra Dinklagea: "AND THERE BE MONSTERS IN NEED OF PUMMELIN'!" :-D(4.5.2014)

 • MartinezZ
  **

  Bože to byla volovina :D Málem jsem přemýšlel i o třetí hvězdě (+3 ke Zpomalení času). Nápad byl dobrý, epický LARP sraz se dílem magie a náhody zvrhne v boj s démony a boj o přežití. Bohužel se to zvrhává jen v béčkovou vyvražďovačku s pár lidmi v hlavních rolích. Čekal jsem od toho skutečně něco, jako že všichni budou přeneseni někam, kde se jejich vymyšlené zkušenosti a schopnosti stanou skutečnými a ty rozkmotřené strany bitevního pole budou muset spojit síly ve snaze zničit a zahnat zlo. Prostě něco ve stylu "Fatntasy LARP skutečností". Ze začátku to tak i vypadalo, skupina mimoňů se sejde na parkovišti u lesa a žijí svými rolemi, ale pak to bohužel upadalo někam, kde to končit nemělo a začalo se to brát... vážně.A to vážně nebylo dobře. (SPOILER!) Alespoň jsem čekal, že zlem zabití povstanou nebo že čaroděj, do té doby 26. úrovně, skutečně použije uzdravujících lektvarů a kouzel. A ono prd. (/SPOILER) Prostě škoda, mohla to být zajímavá fantasy-dobrodrůžo-nejen-komedie, u které by se případná lacinost dala oželet a možná i zakecat právě LARPem. Prostě škoda, no. A ten konec byl už fakt jako ehm, no.(23.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace