Knights of Badassdom

Fantasy / Horor / Komedie

USA, 2013, 86 min

Achjo, proč v našich končinách, kde lišky dávaly dobrou noc, nikdy nebylo nic jako LARP? Na vejšce už člověk nemá moc čas s tim začínat:-D Jakože nasmála jsem se dost:-D(15.2.2014)

Je to dost ujeté, ale ne až tolik, aby to bylo trapné. O své místo na výsluní musí takový film tvrdě bojovat, ovšem podařilo se trefit sympatické herecké obsazení bez superhvězd, ale s nejednou známou tváří a stopáž je na tento druh snímku také optimálně zvolena. A to nejlepší nakonec- jeden aspekt musím zmínit zvlášť a to hudbu. Protože ta je špičková a táhne hodnocení vzhůru. 60 % Oblíbená část- "Tys ji proměnil!" "Sorry..."(17.5.2014)

Knights of Badassdom je klasická "guilty pleasure" Byl jsem na to naladěnej a chtěl jsem to vidět. Tudíž se mi to líbilo! Pár vtipných momentek dal film dohromady, příšery mi připomenuly staré dobré časy Power Rangers ;) Tak proč si to neužít, i když je to děsná ptákovina. Dal bych druhej díl...(1.3.2014)

• LIVINGDEAD

Prvních 40 minut naprostá nuda a zbytek filmu je to jen pohádka pro malé děti. Navíc démon vypadal jako postavička z JŮ a HELE. Zbytečný film!(23.2.2014)

Docela slušná blbinka z larpového prostředí. To tedy pouze v případě, že pominu závěr. Jinak je tam spousta nápadů a zajímavých momentů ale celý ten všudypřítomný nádech amatérského filmu tomu moc neprospívá.(21.2.2014)

• - Herci hlavních rolí před natáčením absolvovali sezení o LARPu, přičemž nejúspěšnější byl Peter Dinklage. (Amarria)

• - Režisér Joe Lynch se od filmu distancoval poté, co studio IndieVest film odložilo a přestříhalo. (Hal_Moore)

• - Natáčelo se v červenci 2010 v okolí Spokane, druhého nejlidnatějšího města státu Washington. (Hal_Moore)