Knights of Badassdom

Fantasy / Horor / Komedie

USA, 2013, 86 min

Svižný, vtipný, dobrý efekty (žádná do ksichtu bijící digitální trikařina á la after effects) a s pořádnou muzikou. Knights sice nejsou tak badass jak bych očekával ale i tak ze strany RPG nehráče a nefanouška spokojenost. Ačkoli bez toho hudebního konce bych se obešel. Jinak gut.(12.2.2014)

• LIVINGDEAD

Prvních 40 minut naprostá nuda a zbytek filmu je to jen pohádka pro malé děti. Navíc démon vypadal jako postavička z JŮ a HELE. Zbytečný film!(23.2.2014)

• ..Lucas..

Tak nějak mám rád všechny hlavní představitele, ale to bylo jediný pozitivum! Jinak to byla bída, kterou jsem téměř ani nedokoukal. Větší blbost jsem dlouho neviděl.(16.3.2014)

• HAL

Že jde o švihlou komedii je jen marné zdání, ve skutečnosti je to amatérsky natočená gore vyvražďovačka s výpravou na úrovni seriálů devadesátých let, zasazená do jakože-parodie na LARP prostředí... a ve které se nějakým strašným omylem ocitli Peter Dinklage, Danny Pudi a nepříjemně zestárlá Summer Glau. Nezajímavá nuda s celkem fajn hudbou. 4/10(12.2.2014)

V podstatě přesně taková kravinka jakou jsem očekával a na jakou jsem těšil. Je jasné, že tenhle film, stejně jako například sérii filmů The Gamers, obyčejný člověk nemající zalíbení ve fantasy a rpg nedocení, ale pro člověka jako já je to skvělá zábava na odpoledne prošpikovaná slušnými vtípky a hláškami, odkazy na klasiky (What the frak!), parádní hudbou a herci, kteří si to absolutně užívají.(13.2.2014)