Knights of Badassdom

Fantasy / Horor / Komedie

USA, 2013, 86 min

Achjo, proč v našich končinách, kde lišky dávaly dobrou noc, nikdy nebylo nic jako LARP? Na vejšce už člověk nemá moc čas s tim začínat:-D Jakože nasmála jsem se dost:-D(15.2.2014)

Knights of Badassdom je klasická "guilty pleasure" Byl jsem na to naladěnej a chtěl jsem to vidět. Tudíž se mi to líbilo! Pár vtipných momentek dal film dohromady, příšery mi připomenuly staré dobré časy Power Rangers ;) Tak proč si to neužít, i když je to děsná ptákovina. Dal bych druhej díl...(1.3.2014)

• milka

Rádoby zábavná geekovina, která však nemá kromě sympatického seriálového obsazení a fajn nápadu vůbec co nabídnout. Většina nápadů a povedených fórků totiž zřejmě zůstala na papíře a diváci dostanou jen utrápenou metalovou křeč, v níž Peter Dinklage párkrát zahláškuje, Danny Pudi hraje dašího Abeda a Summer Glau je hot. To je ale na potenciál celého projektu docela málo.(22.2.2014)

Zábavná, nízkorozpočtová geekovina, která má vedlejší postavy lepší, než poněkud unylého hlavního hrdinu. Nejradši jsem měl Petera Dinklage a potom Gunthera. Není to nějaká gigasranda, ale bavilo mě to a je to i příjemně brutální. Myslím, že zadání to splnilo na jedničku. 70%(28.10.2014)

Takova jednoducha blbina na jedno skouknuti, ale pobavit to dokaze. Pribeh je samozrejme super stupidni, takze je tak akorat k stupidnim postavam. Vetsina foru sice vychazi z faktu, ze se celej dej toci kolem LARPu, takze obcas se to trochu opakuje, ale nic hroznyho. Trikovy sceny jsou samozrejme laciny a gumovy, ale sem se to tak nejak hodi. Je fajn, ze se nesetri krvi, takze dojde na par fajnovejch masakru. Celkove sice zadny veledilo, ale ja se tech 80 minut docela dobre bavil, herci jsou sympataci a jejich nadseni dokaze strhnout. Lepsi 3*.(5.5.2014)

• - Režisér Joe Lynch se od filmu distancoval poté, co studio IndieVest film odložilo a přestříhalo. (Hal_Moore)

• - Herci hlavních rolí před natáčením absolvovali sezení o LARPu, přičemž nejúspěšnější byl Peter Dinklage. (Amarria)

• - Natáčelo se v červenci 2010 v okolí Spokane, druhého nejlidnatějšího města státu Washington. (Hal_Moore)