poster

Knights of Badassdom

Fantasy / Horor / Komedie

USA, 2013, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  **

  Má to pár sympatických sekvencí/nápadů, ale celek je příliš zabit tím, že většina humorů je opakovaně stavěna zásadně na idee "LARP je trochu trapná, ale současně docela roztomilá zábava". Což časem začne nudit. Bitka s gumovým paňácou v závěru je navíc naneštěstí pouze trapná. Roztomilá ani omylem.(22.2.2014)

 • milka
  **

  Rádoby zábavná geekovina, která však nemá kromě sympatického seriálového obsazení a fajn nápadu vůbec co nabídnout. Většina nápadů a povedených fórků totiž zřejmě zůstala na papíře a diváci dostanou jen utrápenou metalovou křeč, v níž Peter Dinklage párkrát zahláškuje, Danny Pudi hraje dašího Abeda a Summer Glau je hot. To je ale na potenciál celého projektu docela málo.(22.2.2014)

 • JJ.Gibson
  ***

  Knights of Badassdom je klasická "guilty pleasure" Byl jsem na to naladěnej a chtěl jsem to vidět. Tudíž se mi to líbilo! Pár vtipných momentek dal film dohromady, příšery mi připomenuly staré dobré časy Power Rangers ;) Tak proč si to neužít, i když je to děsná ptákovina. Dal bych druhej díl...(1.3.2014)

 • HAL
  **

  Že jde o švihlou komedii je jen marné zdání, ve skutečnosti je to amatérsky natočená gore vyvražďovačka s výpravou na úrovni seriálů devadesátých let, zasazená do jakože-parodie na LARP prostředí... a ve které se nějakým strašným omylem ocitli Peter Dinklage, Danny Pudi a nepříjemně zestárlá Summer Glau. Nezajímavá nuda s celkem fajn hudbou. 4/10(12.2.2014)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Docela slušná blbinka z larpového prostředí. To tedy pouze v případě, že pominu závěr. Jinak je tam spousta nápadů a zajímavých momentů ale celý ten všudypřítomný nádech amatérského filmu tomu moc neprospívá.(21.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace