Alvin a Chipmunkové 3

• USA Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked (více)

Dave, Chipmunkové Alvin, Simon, Theodore a Chipettky Brittany, Jeanette a Eleanor se rozhodnou dopřát si dovolenou na obrovské zaoceánské lodi. Dave na palubě objeví svého bývalého šéfa, který tu pracuje jako bezpečnostní agent v plyšovém převleku za ptáka. Chipmunkové a Chipettky vyrazí pozorovat dění na lodi a přitom předvádějí pořádné vylomeniny. Brzy jsou přistiženi posádkou a kapitán Dava varuje, že pokud se to bude opakovat, mohou počítat s tím, že je vysadí na nejbližším možném místě. Dave se o novou informaci podělí s ostatními, ale ti si z varování nic nedělají. Už za chvíli vymýšlí další vylomeniny a rozhodnou se pohrát si s dračím rogalem. To brzy i s veverkami odletí z paluby na volné moře a o průšvih je rázem postaráno. Dave s Ianem se vrhnou do mořských vln, aby je zachránili. Chipmunkové přistanou na ostrově, k němuž brzy doplavou i oba zachránci. Netuší, že je čeká velké dobrodružství, které by na lodi nezažili. (TV Nova)

Alpha69 odpad!

Zřejmě mi chybí souvislosti z prvního a druhého dílu, opravdu to má být takhle hrozné? Vždyť jsou to jen chlupatí šmoulové! A šmoulové, byť tragédie, tak byli aspoň klasika! A co to vůbec je, chipmunkové a chipettky? A předělávky písniček od Lady Gaga? Cože?! Ne, ne a znovu ne. ()

Metalcore odpad!

Byl jsem na tom v kině, ale jen proto, že to moje sestřenička chtěla vidět. Lituji toho. Tento film vážně nedoporučuji, naprostá hrůza! Sice jsem si jednu nebo druhou písničku i trochu užil, ale víc jsem si užil konec. ()

tejda

Po patnácti minutách jsem měla pocit, že na mě tenhle film zanechá trvalé psychické následky ... co teprve na těch dětech, kterým je zřejmě určen. ... ()

2060 odpad!

No tohle snad je vtip. vetší blbost jsem snad ještě neviděl. Tenhle film je akorát ztráta času. ()

Lenka.31

Alvin a chipmunkovia 3- Absolútne letný odvar roka. Typicky odfláknutá práca od chipmunkov. Je veľmi náročné natočiť tretie pokračovanie filmu, aby zaujal. Tvorcovia urobili presne to, čo nemali. Príbeh, kde chipmunkovia stroskotajú na ostrove, kde je ďalšia katastrofa menom Amy Poehler (vo filme hrála Zooey, aspoň si myslím, že sa tak volala) Tá sa tam vôbec nehodí a jej príbeh nestojí za nič. Najskôr sa hrá na dobrú, ale aj tak jej ide iba o poklad. Katastrofa. A aj tak to skončilo ako si každý myslel. Zooey sa zmenila a poklad nechala tak. Chipettky mi nesedeli už od druhého dielu, kedy sa objavili. Jedinú hviezdu som dala Simonovi, pretože dostal viac priestoru vo filme, ale aj pre to, lebo jeho postavu z nich mám najradšej. ------------------------------------------------------------------------------ Námet: 10% Scenár: 10% Zvuk: 10% (zmenené hlasy ako keby sme vdýchli dusík je už dosť staromódny) Herecké obsadenie:10% Dabing (český aj slovenský): 10% Celkový dojem: 5% ------------------------------------------------------------------------------- ()

danatr odpad!

Jestliže první dva díly se daly se zaťatými zuby vydržet, tohle bylo skutečné utrpení, už ani ti chipmunkové nejsou tak roztomilí a snad už ani těm nejmenším dětem se to nelíbí. A s hrůzou jsem si všimla, že snad plánují natočit č.4, to by se snad mělo soudně zakázat. ()

Rider@

Naprosto nezábavná zbytečnost, které nebavila ani děti. Proč ty malé zrůdičky mluví tak, že jim není rozumět (ENG originál, ani dabing a slovenštinou holek to není ;-) ), jsem nepochopil, ale ono je to jedno, nic podstatného stejně neříkají. Pokusy o narážky na slavné filmy a umělce vyznívají do prázdna, úděsné... vyhozených 75 mega $!!! ()

Diamonts odpad!

Člověk by řekl, že po 2. dílu už nic horšího nebude a ejhle! Na tenhle film jsem se podívala jednou a došla jsem k názoru, že už ho ani vidět nechci. Prostředí lodě a ostrova je až moc nereálné a to nemluvím o ukrytém pokladu a chlapovi, který je celou dobu v kostýmu kuřete. ()

Petra.Dusbab

Moc se mi tento film líbil, nepřišel mi tak špatný, jako o všichni hodnotí. Je sice horší než 1 a 2. Není však tak špatný, proto dávám 7/10. ()

SNCIS

"Není místo, musí to do zavazadel." - "Budu muset platit pětadvacet babek za kufr?" - "Jistěže ne, pane. Dvacet pět dolarů je za první kufr, za každý další kufr čtyřicet." - 50%. ()