Reality show, ve které celebrity vaří, pečou či smaží a celkově připravují pro své hosty příjemný večer. Tyto hvězdy soutěží o to, kdo nejlépe zaujme své obecenstvo, a to nejen jídlem, ale také celkovou atmosférou večera či pěkným bydlením. (oficiální text distributora)

Tejca

Bylo zábavné sledovat tu stupiditu (u některých pseudointelektualitu) českých a slovenských "celebrit" korunovanou "hlasem lidu". ()

1mikeF

Zatím nikdy jsem nedával plné hodnocení něčemu takovému. Na první hodnocení je to jasný odpad, ale jako sociálně-psychologická sonda do charakterů "předního" šoubyznysu je to ultranářez. Vřele doporučuji všem alespoň jeden díl. Spousta lidí trpí touhou být slavný a viděn na televizních obrazovkách. Odpad by to byl i nebýt "hlasu lidu". Prostě je to naprostá bomba. Tato reality show bude jednou součástí materiálů na katedrách psychologie. Producentský bombónek... tvůrci se museli plácat do kolen. ()

unclejack odpad!

Podobné šou už prosím nie. Začínam mať pocit veľmi plytkej televíznej zábavy. To , že tu NEJDE o varenie je jasné už po prvej časti a tým sa vytráca zo šou akýkoľvek zmysel. ()

Angelo987 odpad!

Vysluzila pornoherecka co ide varit, alebo piect pre podobnych ludi ako je ona, je fakt odporne, mozno aj viac ako samotna Dolly Buster a ona je teda riadne odporna, normalne sa z toho pokazil stary TV Orava! Fuuuj, hanba takymto relaciam a vsetkym co sa na to divaju! ()

pavla.o odpad!

První série z babama byla docela fajn. Prostě takové Prostřeno se známými osobnostmi. Za to, co udělali se sérií druhou, prostě musím dát odpad, protože... kdybych se měla rozmluvit, jaké to ve mě vzbuzovalo pocity, byla bych velice sprostá. ()

tetraedr odpad!

Když si představíte, že by to bylo celý vymyšlený jako nějaký super tajný poselství o tom, jak je celej tenhle "celebritovskej" systém tady trapnej a ubohej, tak by to bylo skvělý. Ale bojím se, že tak tomu není a je to jenom další pokus u znepříjemnění večera!!! MEGAŠROT! ()

Ani

Jestli bylo smyslem ukázat pokročilou demenci a neuvěřitelnou odtrženost od reálného světa u pár pseudo-celebrit, tak se to docela povedlo. ()

catr odpad!

Už jsem myslel že mě nic nepřekvapí,ale zástup štětek,kolotočářu a nevkusu je fakt moc.Myslím že to mělo být spíš P.če s mákem. ()

Rejzl

Já si nemůžu pomoct, ale "paní z lidu" mě fakt baví. Zhmotněná tetka z Hoštic šmrnclá Homolkovejma. A taky si díky tomuto pořadu uvědomuji, jak otřesný je úděl celebrit, když se musí stýkat s takovouhle skvadrou arogantních a úplně tupých slepic na kdejakým večírku, nedejbože v práci. Iveta Bartošová taky nezklamala. Je tak sladká, že by všechny programy, ve kterých "Ivetka" vystupuje, měly mít varování: Pozor, způsobuje kritické zvýšení hladiny cukru v krvi a pomalou a bolestivou smrt. ()

schindler

Bulvár nečtu, takže jsem nikdy paní Bartošovou neodsuzoval, ale po shlédnutí dvou dílů výše uvedeného pořadu bych jí doporučoval návštěvu doktora. Jinak složení skupiny odpovídalo úrovni celého pořadu, ale obávám se, že autorům šlo o něco úplně jiného než samotné vaření. Už jen ten zajíček co tam poskakoval okolo Dolly Buster UFFF. ()

Cecilia Ann

Dlouho jsem se tak nezasmála jako když Iveta objímala stromy!! Bude se Vám chtít přehodit si tričko přes hlavu - tak Vám bude trapně. ()