Reality show, ve které celebrity vaří, pečou či smaží a celkově připravují pro své hosty příjemný večer. Tyto hvězdy soutěží o to, kdo nejlépe zaujme své obecenstvo, a to nejen jídlem, ale také celkovou atmosférou večera či pěkným bydlením. (oficiální text distributora)

DrahciiiRe

Vážení, tak toto byla sada. Nezapomenutelný projekt v československém televizním světě :D Přiznejme si to narovinu, kdyby tato show nebyla tvořena přesně tímto střeštěným mixem celebrit, asi by z toho bylo něco úplně jiného. Možná seriózní pořad o vaření, možná šílená nuda. Ale tak se jedná o něco, na co člověk ještě dlouho vzpomíná, protože jakou zábavnou show nám celebritky připravily, to je těžko s něčím srovnat... Zajímavé komentáře: movie, woody ()

Kinderr odpad!

Opět trápná show s celebritama,která se opravdu silně nevyvedla. Sázeli na trapnou Iveu Bartošovou, která opět perlila, ale spíš je to k pláči než k pobavení... ()

D1705

Tie 2 hviezdičky dávam len prvému týždňu. Na tie celebrity sa dalo pozerať. Len tá Hanychová a Bartošová mi boli nesympatické. V tom druhom týždni sa predviedli pseudocelebrity, ktoré sa opäť chceli pre peniaze zvýrazniť. ()

Calibos! odpad!

Mentální výlet do Jurského parku ... snad jen ta Agáta a Belohorcová můžou dělat průvodce. První díl u paní milionářky jsem opravdu nezvládal. Saň je proti ní ještěrka z terárka. 5% ()

psycholog odpad!

Co se nám tu pořád snaží naznačit? Dnešní pojem celebrita je hodně subjektivní paskvil, vymodelovaný z palic komerčních televiz. Proč se nám pořád snaží vsugerovat, ať už pomocí reklam či bulváru, že celebrity jsou něco víc a kdo nejde v jejich vodách, tak ten je "obyčejný". Asi mentalita národa k tomu spěje. Tahle sestava, to je fakt doména-jedna blbší než druhá, ale všichni si říkají, co si myslí, to je přece základ Ne!.......5%. ()

botswana

Blbec k večeři live. Blbcem, rozuměj hlasem lidu, byla zvolena Lída – paketa, která patří do zlatého fondu pořadu prostřeno, primitivní osoba, jejíž čtený projev je asi o 5% lepší než ten mluvený a která se bojí výtahů, letadel, krevet (v její vlastní řeči kravat), ohňostrojů, ale pobaví a navrch nabídne pohled na nové růžové prádelko (jen na vlastní nebezpečí). Přestože se Lída snažila, co jí síly stačily, aby si zasloužila honorář a mohla se podívat na „Podhajsků“, tak jí byla role blbce sprostě ukradena ostatními účastníky a že bylo se na co dívat. Kulinářský team ve složení klimakterický diblík-exemplař z muzea madam Tusod-odborník na šlehání mascarpone (ale už ne tak na lanýže)-rebelka v zástěře. Přestože byl asi tento celý cirkus myšlený vážně a seriózně, tak jsem se u ničeho už tak dlouho nepobavila! Úsměv na rtech mi ale zmrznul při sledování tragikomika Ivety Bartošové – evidentně nesvéprávné osoby, trpící absolutní ztrátou soudnosti, která se sice momentálně nachází ve fázi mánie (ovšem s dvojkou v krvi), ale bohužel ji už nespasí ani andělé a ani kdyby poobjímala všechny stromy v České republice… ()

Astu.

Ultimátní! Naprosto ultimátní bžunda! Panoptikum falešných dementních zrůd! Konec světa přichází! ()

ammina odpad!

Číčovina na entou, která vejde do dějin všech čičovin, jen se nedokažu rozhodnout kdo tam byl za největší číču, jestli Norika, paní s baketou, Ivetká nabo ten posh frikulín... Ale proč jsem na primastreamu čučela na všechny díly, to nechapu. Možná to je masochismus vyhledávat takovehle guilty pleasures a nasledně se stydět za cizí lidi. ()

JARDAHONDA

Komické a falešné chování těchto rádoby " celebrit ", které si hráli na gurmány... Kdo tento pořad držel nad vodou byla paní Lída, neboli (žena lidu) Nemám k tomu co víc napsat... druhá řada tohoto pořadu nebyla ani dokončena,,,,,,,, takže pouze za 1 * ()