Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marek1991
  *

  Málo amerických sitkomov ma zaujme, musia byť naozaj dobré, lebo veľa z nich sa podobá ako vajce vajcu a majú rovnaký štýl humoru. Toto je jeden z tých zlých prípadov. Možno pre obéznych ľudí je to povzbudzujúci seriál, ale pre mňa len ďalšia komédia, ktorá zabíja čas. Pár gagov je fajn, ale inak nič viac.(20.1.2012)

 • Dannysek4U
  ****

  Roseanne indeed. Ze by zablesk casu, kdy uz nebude slanina sprosty slovo?(29.11.2012)

 • Momo_desu
  **

  Lepšie 2* pozerať sa to dá a občas i zasmiať sa dá celkom dobre na niečom....(22.10.2012)

 • NinadeL
  ****

  70/92 Do háje, taková oldschoolová romantika a já se u toho červenám. A koušu se, abych se nesmála nahlas na celou ulici. Inu, má to v sobě to nejlepší z Flintstoneových a něco málo z Roseanne. A usmívám se tak, že si málem můžu roztrhnout pusu. A koho jsem si fakt zamilovala, je Swoosie Kurtz. Tak, a je to venku. 2. série pokračuje v zavedeném duchu, přesto fakt, že hlavní milenci už mají před svatbou, obírá diváky o základní pocit štěstí, že se vůbec našli. A okouzlení také pomalu pomíjí... Ale naštěstí 3. série se zdá, že navazuje tam, kde to ještě bylo vtipné a okouzlující. Ačkoli celosezónní zápletka se snahou zbouchnout Molly taky není úplně to nejlepší, co může televize nabídnout. 3.23(3.11.2011)

 • biomaniac
  ****

  Roztomilé, tlusťoučké a vtipné seriálové postřehy jako ze života.(1.2.2013)

 • - Billy Gardell a Reno Wilson ztvárnili policejní parťnery již dříve, a to v seriálu Heist (od r. 2006). Billy Gardell pak ztvárnil roli policisty také v seriálu Jmenuju se Earl (od r. 2005). (..Lucas..)

 • - Herečka Cleo King, která hraje babičku Carla (Reno Wilson), je jen o 8 let starší než-li on. (..Lucas..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace