• Segrestor

Mít tak mezonetový byt v New Yorku a spát s nějakou pizzou v hubě, jistě bych se stal fanouškem sračkomu Mike i Molly, ale takhle od stolu mě to ani nějak moc nebere. Co vlastně? Postavy hláškují v jednom kuse a umělý smích je ve smyčce puštěn po celou dobu. To už se mám asi i smát tomu, jak dva tlušťoši jedou taxíkem, nebo žerou v restauraci. Ne, to fakt ne.(16.2.2013)

• Marek1991

Málo amerických sitkomov ma zaujme, musia byť naozaj dobré, lebo veľa z nich sa podobá ako vajce vajcu a majú rovnaký štýl humoru. Toto je jeden z tých zlých prípadov. Možno pre obéznych ľudí je to povzbudzujúci seriál, ale pre mňa len ďalšia komédia, ktorá zabíja čas. Pár gagov je fajn, ale inak nič viac.(20.1.2012)

• Koryntos

Milé děti, nejhorší průser který se u sitcomu může stát je to, že není vtipný a to Mike a Molly opravdu není.Snažila, plakala, nezvládla. Viděla jsem do teď 4 díly, jezdím u toho na rotopedu a holt po ránu tu v Tv nic lepšího neběží, nesympatická vyžraná dvojice, mě nutí na tom rotopedu opravdu máknout, protože do rozměrů průměrné almary opravdu nikdy dorůst nechci, no ono v kontrastu s tou anorektickou matkou, mám chuť k tomu přikusovat hambáče ve velkém, k tomu bych se taky nerada propracovala. Bohužel už 4 díl čekám, kdy přijde něco vtipného a pořád nic nepřichází.(10.4.2014)

Není to žádnej zázrak, ale taky to není úplnej průser. Je to o dvou špekounech - policajtovi a nevim co dělá ona. V podstatě mě bavil jen Reno Wilson v roli kolegy-policajta a možná ještě Katy Mixon v roli sexy sestry. Naopak ožralecká matka se nemůže např. Evelyn z Dva a půl chlapa ani náznakem rovnat...(15.2.2016)

• Wiikii

Ničím originální a opravdu vtipné jen místy. .... HODNOCENÍ: 40% (2*)(19.3.2014)

• Reno Wilson, Billy Gardell

• - Herečka Cleo King, která hraje babičku Carla (Reno Wilson), je jen o 8 let starší než-li on. (..Lucas..)

• - Billy Gardell a Reno Wilson ztvárnili policejní parťnery již dříve, a to v seriálu Heist (od r. 2006). Billy Gardell pak ztvárnil roli policisty také v seriálu Jmenuju se Earl (od r. 2005). (..Lucas..)