Nastala chyba při přehrávání videa.
 • peiton
  **

  Mike & Molly sú zlatí a sympatickí párik,podobne ako kedysi Dan a Roseanne v rovnomennom sitcome Roseanne.A možno alebo práve preto,že majú nejaké to kilečko navyše,ale toto sa bohužiaľ vôbec nedá povedať o vedľajších postavách z ich okolia.Tak napr.Mollyna sprostá matka vychudnutá až na kosť + jej sestra-alkoholička,to je s prepáčením hnus.Nad takouto nevydarenou kombináciou sa mi smiať nedá.(22.5.2014)

 • Momo_desu
  **

  Lepšie 2* pozerať sa to dá a občas i zasmiať sa dá celkom dobre na niečom....(22.10.2012)

 • biomaniac
  ****

  Roztomilé, tlusťoučké a vtipné seriálové postřehy jako ze života.(1.2.2013)

 • Segrestor
  *

  Mít tak mezonetový byt v New Yorku a spát s nějakou pizzou v hubě, jistě bych se stal fanouškem sračkomu Mike i Molly, ale takhle od stolu mě to ani nějak moc nebere. Co vlastně? Postavy hláškují v jednom kuse a umělý smích je ve smyčce puštěn po celou dobu. To už se mám asi i smát tomu, jak dva tlušťoši jedou taxíkem, nebo žerou v restauraci. Ne, to fakt ne.(16.2.2013)

 • OG_Swifty
  ***

  Není to žádnej zázrak, ale taky to není úplnej průser. Je to o dvou špekounech - policajtovi a nevim co dělá ona. V podstatě mě bavil jen Reno Wilson v roli kolegy-policajta a možná ještě Katy Mixon v roli sexy sestry. Naopak ožralecká matka se nemůže např. Evelyn z Dva a půl chlapa ani náznakem rovnat...(15.2.2016)

 • - Billy Gardell a Reno Wilson ztvárnili policejní parťnery již dříve, a to v seriálu Heist (od r. 2006). Billy Gardell pak ztvárnil roli policisty také v seriálu Jmenuju se Earl (od r. 2005). (..Lucas..)

 • - Herečka Cleo King, která hraje babičku Carla (Reno Wilson), je jen o 8 let starší než-li on. (..Lucas..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace