Vysrat se na Molly a nechat Mika s tim černochem. Jejich debaty jsou na mnohem zábavnější úrovni než ústřední dvojice.(1.2.2013)

• peiton

Mike & Molly sú zlatí a sympatickí párik,podobne ako kedysi Dan a Roseanne v rovnomennom sitcome Roseanne.A možno alebo práve preto,že majú nejaké to kilečko navyše,ale toto sa bohužiaľ vôbec nedá povedať o vedľajších postavách z ich okolia.Tak napr.Mollyna sprostá matka vychudnutá až na kosť + jej sestra-alkoholička,to je s prepáčením hnus.Nad takouto nevydarenou kombináciou sa mi smiať nedá.(22.5.2014)

• Jazzzz

Možná jsem viděl zatím málo a proto jsem nestihl pochopit onu vtipnost, ale tloušťka sama o sobě mi k smíchu nepříjde. I když jsou lidé, kteří přes nadměrnou váhu dokážou žít kvalitní život, tak obezita opravdu není legrační.(19.1.2013)

70/92 Do háje, taková oldschoolová romantika a já se u toho červenám. A koušu se, abych se nesmála nahlas na celou ulici. Inu, má to v sobě to nejlepší z Flintstoneových a něco málo z Roseanne. A usmívám se tak, že si málem můžu roztrhnout pusu. A koho jsem si fakt zamilovala, je Swoosie Kurtz. Tak, a je to venku. 2. série pokračuje v zavedeném duchu, přesto fakt, že hlavní milenci už mají před svatbou, obírá diváky o základní pocit štěstí, že se vůbec našli. A okouzlení také pomalu pomíjí... Ale naštěstí 3. série se zdá, že navazuje tam, kde to ještě bylo vtipné a okouzlující. Ačkoli celosezónní zápletka se snahou zbouchnout Molly taky není úplně to nejlepší, co může televize nabídnout. 3.23(3.11.2011)

• Segrestor

Mít tak mezonetový byt v New Yorku a spát s nějakou pizzou v hubě, jistě bych se stal fanouškem sračkomu Mike i Molly, ale takhle od stolu mě to ani nějak moc nebere. Co vlastně? Postavy hláškují v jednom kuse a umělý smích je ve smyčce puštěn po celou dobu. To už se mám asi i smát tomu, jak dva tlušťoši jedou taxíkem, nebo žerou v restauraci. Ne, to fakt ne.(16.2.2013)