• Marek1991

Málo amerických sitkomov ma zaujme, musia byť naozaj dobré, lebo veľa z nich sa podobá ako vajce vajcu a majú rovnaký štýl humoru. Toto je jeden z tých zlých prípadov. Možno pre obéznych ľudí je to povzbudzujúci seriál, ale pre mňa len ďalšia komédia, ktorá zabíja čas. Pár gagov je fajn, ale inak nič viac.(20.1.2012)

Roseanne indeed. Ze by zablesk casu, kdy uz nebude slanina sprosty slovo?(29.11.2012)

• Momo_desu

Lepšie 2* pozerať sa to dá a občas i zasmiať sa dá celkom dobre na niečom....(22.10.2012)

70/92 Do háje, taková oldschoolová romantika a já se u toho červenám. A koušu se, abych se nesmála nahlas na celou ulici. Inu, má to v sobě to nejlepší z Flintstoneových a něco málo z Roseanne. A usmívám se tak, že si málem můžu roztrhnout pusu. A koho jsem si fakt zamilovala, je Swoosie Kurtz. Tak, a je to venku. 2. série pokračuje v zavedeném duchu, přesto fakt, že hlavní milenci už mají před svatbou, obírá diváky o základní pocit štěstí, že se vůbec našli. A okouzlení také pomalu pomíjí... Ale naštěstí 3. série se zdá, že navazuje tam, kde to ještě bylo vtipné a okouzlující. Ačkoli celosezónní zápletka se snahou zbouchnout Molly taky není úplně to nejlepší, co může televize nabídnout. 3.23(3.11.2011)

Roztomilé, tlusťoučké a vtipné seriálové postřehy jako ze života.(1.2.2013)

• - Billy Gardell a Reno Wilson ztvárnili policejní parťnery již dříve, a to v seriálu Heist (od r. 2006). Billy Gardell pak ztvárnil roli policisty také v seriálu Jmenuju se Earl (od r. 2005). (..Lucas..)

• - Herečka Cleo King, která hraje babičku Carla (Reno Wilson), je jen o 8 let starší než-li on. (..Lucas..)