Slabsi prumer, prilis casto pateticke, nic noveho pod sluncem. Pri dlouhe chvili neurazi...(3.10.2011)

• Jazzzz

Možná jsem viděl zatím málo a proto jsem nestihl pochopit onu vtipnost, ale tloušťka sama o sobě mi k smíchu nepříjde. I když jsou lidé, kteří přes nadměrnou váhu dokážou žít kvalitní život, tak obezita opravdu není legrační.(19.1.2013)

• Wiikii

Ničím originální a opravdu vtipné jen místy. .... HODNOCENÍ: 40% (2*)(19.3.2014)

• peiton

Mike & Molly sú zlatí a sympatickí párik,podobne ako kedysi Dan a Roseanne v rovnomennom sitcome Roseanne.A možno alebo práve preto,že majú nejaké to kilečko navyše,ale toto sa bohužiaľ vôbec nedá povedať o vedľajších postavách z ich okolia.Tak napr.Mollyna sprostá matka vychudnutá až na kosť + jej sestra-alkoholička,to je s prepáčením hnus.Nad takouto nevydarenou kombináciou sa mi smiať nedá.(22.5.2014)

Hubení lidé už dneska neletí, jak je vidět stačí obsadit dva pořádné Američany, kteří si určitě nedopřáli hamburger a přidat vtipný inteligentní humor a pohodový seriál je na světě. / Viděné epizody z 1-5 série *114.dílů / Očekávám 6.sérii ( Hodnocení: 8/10 )(6.3.2013)

• Reno Wilson, Billy Gardell