Roseanne indeed. Ze by zablesk casu, kdy uz nebude slanina sprosty slovo?(29.11.2012)

Nazvu-li Mika a Molly parafrází Roseanne, nebudu daleko od pravdy, zvláště když, čím víc v popředí tím otravnější, Melissa McCarthy platí coby hlavní postava sitcomu zároveň za jeho nejslabší - Byť paradoxně zároveň nejsilnější..;) -článek podobně jako Roseanne Barr.. A ačkoli sympaťák Billy Gardell bezpochyby není John Goodman, právě on spolu s výborně napsanými a nezřídka i odehranými vedlejšími postav(ičk)ami celý seriál, mimochodem výborně vypointovaný, táhne na svých bedrech.. I když podobný macek by na nich nejspíš utáhl i větší křižník než tragickou příšeru Melissu McCarthy..(12.5.2016)

• cariada

Průměrný sitcom, který mě nezaujal natolik, abych na něj pravidelně koukal.(12.2.2013)

• geklon

"Rouzíen" vrací po dvaceti letech úder, jenže John Goodman zrovna nebyl k mání.......po dvou epizodách vzdávám snahu o pochopení typu těhle idotských sitcomů. Cejcha trapnosti dva a půl chlapa a komediální obezita tvůrců jim nedovolí překročit svůj vlastní stín, nestačí jim dech.(6.3.2013)

• Tom Riddle

Nepřikrášlená romance dvou tlouštíků od A do Z, aneb How I Met Your Fat Mother. Jednodušší a neoriginální vtipy (ať už všeljaké variace narážek na obezitu, či oplzlé joky pánského osazenstva) dlouhou dobu vynahrazuje ohromně sympatický cast, boubelkou Sookie z Gilmorek (Molly - Melissa McCarthy) počínaje, trhlou tetičkou Lily z Pushing Daisies (Joyce - Swoosie Kurtz) konče. Postavy jsou bohužel všechny do poslední ploché karikatury, čili už po pár dílech nemají moc čím překvapit, moje oblíbenkyně, věčně zhulená zpívající rozkošná ségra hlavní hrdinky Victorie (Katy Mixon) má s časem čím dál menší prostor, a vůbec největší průšvih nastává počátkem čtvrté sezóny s odchodem showrunnera Marka Robertse, kdy Chuck Lorre převzal otěže a od základů překopal charakter Molly, která svojí otočkou o 180 stupňů z nejnormálnějšího člověka do totálního magora učinila seriál takřka nesledovatelným. Škoda, protože první dvě série jsou bez problémů příjemná oddychovka na 65%.(9.2.2014)

• Reno Wilson, Billy Gardell