Osmnáctiletý Zack Siler je oblíbeným studentem střední školy v Los Angeles. Po jarních prázdninách se s ním rozejde přítelkyně Taylor. Seznámila se totiž s hercem Brockem Hudsonem, který je hvězdou úspěšného sitcomu Skutečný svět. Naštvaný Zack tvrdí, že se Taylor stala královnou školy jen díky němu, a kdyby chtěl, dokázal by královnu plesu udělat z kohokoliv. Jeho kamarád Dean využije situace, vyprovokuje ho k sázce a sám mu vybere dívku, ze které má během šesti týdnů udělat novou královnu. Tou by měla být neatraktivní, nepraktická a uzavřená Laney. Zackovy první pokusy ji zaujmout končí fiaskem. Mladík se však nemíní vzdát, a když neuspěl přímo, rozhodne se na to jít oklikou. Seznámí se s jejím otcem a také s mladším bratrem Simonem, kterého ve škole zachrání před spolužáky. Tehdy u Laney zaznamená první známky zájmu. Že by mohla být vážnou konkurencí v boji o korunku královny plesu, to si uvědomí i Taylor poté, co jí Zackova sestra pomůže radikálně změnit vzhled. Okouzlen je i Zack, kterého přemýšlivá dívka začíná zajímat nad rámec uzavřené sázky. Nečekaně se s Laney sblíží, když ji navštíví v ateliéru, kde pracuje na obrazu matky, která zemřela na leukémii. Uvědomí si, že se do Laney zamiloval. Jenže právě v tu chvíli jí zákeřný Dean prozradí pravdu o jejich sázce a důvodech, pro které se o ni Zack začal zajímat. (TV Nova)

gibbon

Když podobné řeči slyším od ostatních, tak bych jim nejradši jednu vrazil, ale: Je to sice děsná pí*ovina, scénář se napsal a celý štáb dal dohromady někdy o polední pauze po předchozím schroustání několika harlekýnek, ale Rachael Leigh Cook je děsně roztomilá a film ve své hluposti taktéž. ()

Makky

Blbosť, ale príjemná blbosť. Romantická teenagerská komédia typu Prci, prci... Lenže She´s All That nie je nechutná a trápna. Zo začiatku som umieral od typických rečičiek amerických stredoškoláčiek, ale postupne sa táto jednoduchá a prostučká komédia zvrtla do celkom slušnej oddychovky. Nič, ale absolútne nič tento film človeku nedá, no tú hodinku a pol sa na Rachael Leigh Cook celkom dobre pozerá. ()

Bat55 odpad!

Pre mňa film, ktorý ma nudil od začiatku až do konca. Typická americká komédia so špatnými hercami a nezáživným nápadom, ktorý bol milionkrát použitý.......... ()

01Zuzana10

ked som mala 9 rokov, tak sa mi to ohromne pacilo. z nostalgie a aby som si pripomenula vobec zapletku deja, pozrela som si to znovu. haluz, jak sa za tie roky menia vlastne nazory a zaluby :) ()

runner85

Asi som sa pomiatol, ale ja som to dokázal dopozerať ! Ale to len vďaka tej roztomilej tváričke akou je Rachael Leigh Cook ... mne sa teda určite páčila viacej ako tá nána kráľovna plesu :( ... a inak ničím tento film nevybočoval, mať Tv v kuchyni tak by som to pozeral tam a zatiaľ by som navaril a podobne ... ()

MartinNDL

Má to smysl? Jediné objektivní pozitivum podobných filmů je, že v roli záporačky najdete vždycky pořádnou kost. Ovšem přípustnost, která je podmínkou, aby snímek vydělal aspoň pár dolarů, Vám zase sebere možnost erekce, která by zpříjemnila zážitek z filmu. Maximálně se dočkáte pár vtipných hlášek a nahé hrudi Freddieho Prinze Jr., kterou si mohou 12-ti leté holčičky nechat v peněžence, protože já o ní rozhodně nestojím a ani mi z ní nebude stát. She's All That má jeden slušný bonus oproti svým stejně zaostalým kolegům, totiž hudbu od Fatboye Slima. ()

Martin741

Otrepany klise scenar a zas dalsia zasrana teenagerska komedia ...... Asponze Leigh Cook je sexica, inak bych dal odpad. 10 % ()

DruidKarel

Na jednu stranu milá romantická komedie s neokoukanými tvářemi, ale na druhou stranu je to pořád to samé. Nejprve ošklivá holka - pak krásná - láska - zklamání - happyend. Ta holka byla fakt krásná, ale film byl docela bídnej a neoriginální. 2* jsou asi maximem... ()

carly

čím viac tento film pozerám, tým viac sa mi páči. supporting cast je skvelý a perfektne vybratý. hlavná dvojica je perfektná. hudba akurát. a záver ... nie je to originálne, ale je to príjemné. ()

Juto

Áno, je to predvídateľné, ale aj sladké. Niekedy je to vtipné a keď sledujete romantickú komédiu všetko, čo naozaj chcete je hádam to, že sa hlavní hrdinovia dajú pekne dokopy. Tak sa stáva. Tínedžerovi sa to pravdepodobne bude páčiť. 6/10 ()

c.tucker

Klišé nad klišé, ale neurazí. Vše dopředu jasné, ale cobychom se na to nepodívali zase. Směju se jen těm všem zhůvěřilostem, které se tam vyskytují. Je divné, že všichni jsou tak dobří tanečníci. ()

fars

Tak jsem naivni romantik, no a co? Zaroven ale priznavam ze Bulsit ktery toto proste a sproste kopiruje me bavil jeste vic. ()

angel74

Nemůžu si pomoct, ale dnes jsem nějak naměkko. Tuhle romantickou komedii jsem úplně zbožňovala, když jsem byla školou povinná a i teď se na ni kdykoliv ráda znovu podívám. Děj je sice absolutně předvídatelný, ovšem díky sympatickému hereckému obsazení hlavních rolí a bezva muzice mě Taková normální holka asi jen tak nepřestane bavit. ()

vesper001

Prý existují i horší teen limonády, ale mně tohle celkem stačilo. Příběh se odehrává na střední škole, ale nikdo se/nikoho nic neučí, přestože jde o maturitní ročník. Mezi statujícími přítomnými vyčnívá šampón Zack a jeho divní kamarádi a ošklivka Laney a její divní kamarádi (tedy ošklivka v americkém smyslu slova = 90-60-90 + culík + brýle). Šampón má po celý film stejný výraz, jen asi dvakrát nakrčí obočí, ošklivka se snaží trochu víc, ale na záchranu z kalných vod podprůměru je to málo. ()

sir-dave

Děj prach obyčejný a snadno předvidatelný. Uděláme z ošklivé holky královnu plesu, vsadíme se, holka je ráda, sázka se nečekaně proflákne, holka je smutná, atd.... Jako oddychovka neurazilo a zabavilo. Strašně moc známých herců ze začátku svých kariér. ()

haushinkaa

Slečna, která se nemaluje, snaží se zachránit tento svět, ale sama si žije opuštěná ve svém, nikoho moc nezajímá, má brýle a zanedbané hadry (opravdu hadry), se díky nejúžasnějšímu klukovi na škole, který je jejím pravým opakem, (i když je vlastně ve skrytu duše citlivým umělcem čarujícím s hakisákem a pronášejícím moudra) stane kočkou... Sundají jí brýle, namalují ji a navlečou do sexy šatiček, On se Ní pak zamiluje, i když to byla zprvu jen sázka, och, jak romantické a neokoukané... Kdyby to bylo aspoň něčím oživené a nějakým způsobem originální, ale ne, to by nebyli Američani, aby nevsadili na osvědčené téma... Jako lákadlo (na slečny) byl použit Freddie Prinze Jr., myslím, že nezklamal... Rachel je moc hezká a kvůli brýlím se z ní rozhodně nestává šeredka, tohle nechápu, sundá si brýle a celý svět jí najednou leží u nohou... Fakt nechápu... Jinak je to film, který není nijak dechberoucí ani ničím nový, ale neurazí... Není ho však nutné vidět více než jednou... Soundtrack celkem v pohodě... * za to, že to úplně nezmrvili, mohlo to být horší, a druhá * za Freddieho... ()