• Francie

Drama / Erotický

USA / Nizozemsko / Francie, 2002, 96 min

• Flipper

Jediné, čo si s Ken parku pametám je obesenie sa na kľučke, ktorá je vážne šokujúca, ostatné scény nemajú extra nijaký hlbší zmysel, len aby vás šokovali. Viac mi boli po chuti Kids.(5.1.2009)

• Chrustyn

No, je vidět, že se nás opět režisér pokouší šokovat tím jak se chová dnešní mládež. Avšak narozdíl od jeho starších \"Kids\" mi tohle přišlo o ničem a režisér nás akorát šokuje zbytečnými detaily (detailně natočená masturbace od začátku do konce, záběr na močícího chlapa, kde nám režisér s chutí ukáže jak ho bůh obdařil apod.) a nic nedává smysl.(20.3.2007)

• Trellíno

No to už si radši půjčit nějaký regulérní porno, tam vám to aspon nebude rušit děj. Kids byly ve své době překvapivý a poměrně šokující, ted už musel Clark přijít s něčím novým a tak do toho pořádně praštil a výsledek je průměrný film s opravdovými pornografickými scénami. Nic co by stálo za vícenásobné vidění. I když na druhou stranu, kdy se vám poštěstí vidět porno na velkém plátně. 2,5*(17.3.2003)

Celkem drsný až naturalistický pohled na různé úchylky viditelné u lidí menšího města. Řekl bych, že postavy jsou uvedeny celkem dobře, jejich výstřednost je opravdu názorně ukázána. Bohužel představovačka postav není spojená nějakým příběhem a film pak vyznívá dosti bez poselství a žádného většího smyslu. Rozhodně bych ho však neodsuzoval za jeho hrubost - hold každý ukazuje úchylnost jiným způsobem. Doporučuji lidem, kteří mají rádi úchylky jako pan Šmucmucler...(8.4.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,054,000/0%/(4.6.2010)