• Francie

Drama / Erotický

USA / Nizozemsko / Francie, 2002, 96 min

• InJo

Nesmyslná a rádoby šokující slátanina, plná velmi otevřených (ale přesto nijak zvlášť zajímavých) sexuálních scén. Larry Clark má jistě plnou hlavu nejrůznějších prasáren, ale určitě by nemusel každou svou "vizi" přetavit ve film (alespoň ne v takovýto). Kids jsou vynikající, ale tohle je ubohost hodně velkého kalibru. 40 % jen za to, že jsem se u toho skoro vůbec nenudil... ;-)(19.3.2007)

• Trellíno

No to už si radši půjčit nějaký regulérní porno, tam vám to aspon nebude rušit děj. Kids byly ve své době překvapivý a poměrně šokující, ted už musel Clark přijít s něčím novým a tak do toho pořádně praštil a výsledek je průměrný film s opravdovými pornografickými scénami. Nic co by stálo za vícenásobné vidění. I když na druhou stranu, kdy se vám poštěstí vidět porno na velkém plátně. 2,5*(17.3.2003)

• POMO

Ak je umením natočiť hovno i s jeho arómou, potom je tento film veľkým umením.(25.3.2003)

Mladí se flákaj, jezdí na skejtech, kouří trávu a píchají. A CO NA TOM, PROBOHA? Nic to NEŘEŠÍ, nemá to HLOUBKU, jen to ZOBRAZUJE pokud to někoho ŠOKUJE, tak asi není z této planety ;-) PRŮMĚR s několika více či méně odhalenými scénami, ale více nic. Americký nezávislý film o maloměstě. Važte na kila a po tisíci kusech.(6.3.2007)

• Boogeyman

Trapná snaha šokovat, nic jiného.(27.5.2006)