• Francie

Drama / Erotický

USA / Nizozemsko / Francie, 2002, 96 min

• swamp

"No, I'm not hungry. I'm working, and when you come here without knocking, it means that you're acting like a fucking bitch!" Tak tohle je asi jediná hláška, které jsem se ve filmu zasmál. Ovšem úsměv na tváři by mi nevyloudila, kdybych věděl, že onu "fucking bitch" potom ten stejný člověk zabije jenom proto, aby si mohl vyhonit. Nějaké výmluvy, že každý nějak zažíval svůj teen-sex jsou naprosto nesmyslné..nebo se snad někdo z vás probudil v tu chvíli, kdy vám zrovna otec kouřil?! Snad ne..(2.9.2006)

• FlyBoy

Priškrtený trubicou od vysavača a za vzdychania tenisovej hráčky sa nám pošahaný maní(a)k Clark snaží podstrčiť, že jeho chabá verzia amatérskeho "skoro porna" reflektuje závažnú sociálnu nespôsobilosť. Omyl. Až moc prvoplánovo šokujúce a predovšetkým čo sa výpovednej hodnoty týka, totálne plonkové.(3.3.2009)

• 2Pac

Sadal som k tomu s tym, ze to bude nieco podobne a aj tak dobre ako Kids.Mylil som sa.Tiez sa to sice zaobera American teenage life, ale je to strasne povrchne.Snazi sa to zabrat siroky zaber osudov.Vsetko je nacate a nedopovedane.Tvorcovia namiesto kvalitnej filmarskej prace pouzivaju neucelne "sokujuce' vyjavy...(20.4.2004)

• Ivoshek

Pokud jste viděli Kids, je tohle celkem ztráta času. Je to jeden z mála filmů, které jsem nedokoukal. Ne, že by mi vadilo násilí, sex nebo vulgarita (chraň pánbůh, normálně filmy s těmito atributy spíš vyhledávám!), ale tady mne to nějako nebavilo.(30.11.2007)

• Pilda17

Až na pár scén tragédie.. 2/10 = 20%(6.9.2009)