• Francie

Drama / Erotický

USA / Nizozemsko / Francie, 2002, 96 min

• Chupacabre

Bože, co je to za hrůzu !!!(25.11.2007)

• Jhershaw

Čekal jsem něco opravdu hrozného, a to se nestalo. Jak již bylo řečeno, je to docela komedie, což ale asi nebyl záměr tvůrců. Pokud je vám 15, možná že budete Ken Park považovat za šokující film (problém je, že pokud je vám 15, neměli by vás na něj pustit:). Ale ve mně vyvolala většina scén jen "hm", jsou velmi samoúčelné. Ale kdy jindy uvidíte orální sex na velkém plátně :) **1/2(11.9.2003)

• Boogeyman

Trapná snaha šokovat, nic jiného.(27.5.2006)

• Dadel

Ne matka Kena Parka, ale matka Larryho Clarka možná měla potratit. Nemám apriori nic proti kontroverzním filmům, ale nesmí být směšné. Tento film směšný je, a to tak, že velmi. Pokud měl Clark potřebu točit porno, tak měl natočit porno, a nedělat ze sebe bůhvíjakého umělce. Kids byly uvěřitelné, ale tohle je přehnané. Všechny postavy jsou opravdu velice nesympatické. Já vím že to byl záměr, ale zase nevím proč bych se na to měl koukat. Kdyby byl Clark aspoň zručný filmař, tak by to mohlo mít něco do sebe. Ale on není.(8.4.2003)

• swamp

"No, I'm not hungry. I'm working, and when you come here without knocking, it means that you're acting like a fucking bitch!" Tak tohle je asi jediná hláška, které jsem se ve filmu zasmál. Ovšem úsměv na tváři by mi nevyloudila, kdybych věděl, že onu "fucking bitch" potom ten stejný člověk zabije jenom proto, aby si mohl vyhonit. Nějaké výmluvy, že každý nějak zažíval svůj teen-sex jsou naprosto nesmyslné..nebo se snad někdo z vás probudil v tu chvíli, kdy vám zrovna otec kouřil?! Snad ne..(2.9.2006)