Parta Plastic je zpět a nutno říci, že jsou více posedlé módou, zábavnější a divočejší, než kdy před tím! Popularita na vysoké škole může být více než nebezpečná.  Oprsklá Královna Bee se pustí do boje, ve kterém nemá žádnou šanci na vítězství... Tento film upozorňuje na to, že popularita na vysoké škole může být více než nebezpečná. Jo (Meaghan Martin) je velmi sebevědomá dívka, která chodí do posledního ročníku a vždy se stará jen o své věci. Toto pravidlo ji chrání před hněvem party Plastic. Jenže když je Jo svědkem, jak šéfka party Mandi (Maiara Walsh) terorizuje spolužačku Abby (Jennifer Stone), rozhodne se, že je na čase zaujmout k této situaci konečně nějaké stanovisko. Celá škola se najednou ocitne ve válce a Jo se chystá ukázat Mandi a všem Plastičkám její vlastní pravidla. (oficiální text distributora)

Verka13 odpad!

Hovadina. Nad dialogy se mi protáčely panenky, herecké obsazení také žádná sláva a scénář děs. Místy jsem se opravdu styděla za to, že jsem stejného pohlaví jako ty nanynky. ()

applause odpad!

Doteď jsem nevěděla, že je i druhý díl a raději jsem to i vědět neměla. Neříkám, že první díl je úžasný, ale podle tohoto dílu ano. Tohle je akorát remake prvního dílu s jinými herci a otřepanými frázemi. Prostě děs. ()

SallyZen

O proti prvnímu dílu je tohle mnohem víc trapné, klišoidní, naivní, pubertální, sexistické, nudné a zaobalené patosem odporného hereckého obsazení a dialogů na úrovni idiocie. Holky vypadaj naprosto otřesně, nemá to vůbec žádný překvápko, všechno je tak načinčané a předvídatelné, vůbec mě to nebavilo, ale jednu hvězdičku tomu dám, protože ta hlavní herečka je sympatická a příjemná. No prostě se na ni pěkně koukalo. Asi jediný důvod, proč jsem tuhle sračkovinu dokoukal. 15% ()

ecceHOMMO

Prosté parafrázovanie priemerného originálu so sladko -protivným príbehom a chýbajúcim humorom ( vo väčšej miere). **/*** ()

viperDavid

Naprosto otřepaný příběh holek středních škol. Meaghan Jette Martin je možná hezká, ale herecký výkon moc nepodala. Působilo to tak strašně uměle a jasná parodie jedničky, která teda taky za nic moc nestála. Bohužel víc než 2 hvězdy si to nezaslouží a i to je moc ()

Michi88

Sprosté znásilnění jména jednoho z kultovních filmů. Hnus velebnosti. Jedna hvězda za to, že do odpadu to dát nemůžu. Jmenovat se to jinak, tak to v telce ani nezapnu. ()

AIMÉE

Jednička měla Lindsey Lohan a Rachel McAdams, jenže pak Lohan začala více času trávit po sanatoriích než na place a McAdams se již pohybuje v jiné (vyšší) sortě filmařiny. Tím pádem dvojka nemá co nabídnout, pouze fakt jednoduché komedie pro náctileté obecenstvo. Ne děkuji. ()

Kimm2 odpad!

Tohle teda fakt ne. Vím, že od těchto filmů nemám nic čekat a je to všechno na jedno brdo - navíc už jsem vyrostla z kategorie, na kterou je film mířen. I tak je ale tenhle výplod mimořádně špatný. Možná kdyby to zbytečně nedělali jako pokračování jedničky, tak to snad vezmu na milost. ()

rusty09 odpad!

U jedničky sem změnil hodnocení, myslel sem, že ta byla to nejhorší, bohužel jsem se spletl, tohle je peklo. ()

Košoun

Vůbec nevím, proč jsem na to koukal a proč jsem to dokoukal. Jedničku jsem neviděl, ale tohle mi přišlo jako ideální tupá zábava na naprosté odreagování a vypnutí i těch nejposlednějších mozkových buněk. Každopádně je to televizní sračka bez jakýchkoliv uměleckých ambic, ale vůbec mi to nevadilo. Alespoň Diego Boneta vyčníval nad ten šílený podprůměr "herců". ()

Elbarto08

Pár věcí mi na tom vadilo: -Název filmu. Kdyby se to jmenovalo jinak, kdyby se parta nejmenovala Plastics, možná bych takovou spojitost nedělal každou minutu koukáním na film. -Proč tam proboha strčili Disneyovské "star"? Claire Holt má zkušenosti s chytrou postavou z H2O a blbou fakt hrát neumí. -Stereotypní příběh s hlavní hrdinkou, její best freindkou a nepřítelkyní. Pár věcí se mi na tom líbilo: -Že Abby je taky bohatá a přesto je Mandinou nočné můrou. -Že tam bylo o malilinko víc dějových linií-peníze na začátku a peníze na konci. -"Zoufalá" neteř v hlavní roli -Scéna s mrtvou asijskou dívkou na hřišti. ()

alambert

Pokračování, které balancuje až na hranici remaku, protože kostra je na chlup stejná, i timing víceméně zůstal, mění se jen důvody, okolnosti, cíle a způsoby provedení. A musím říct, že mi tohle líčení života na americké střední škole připadalo často skutečnější a upřímnější než jednička. Asi díky absenci těch nesmyslů o džungli, srovnávání školy s oázou v poušti apod. Naopak přibylo vtipných momentů, třeba s ředitelem školy atd., některé detaily z jedničky byly dodělané, tak aby dávaly smysl... Meaghan Jette Martin byla skvělá, zbytek osazenstva už tak nezaujal, což je mínus oproti jedničce, protože trio Lindsay Lohan, Rachel McAdams, Amanda Seyfried dostalo film do lepší společnosti... ()

MickeyStuma

Dívčí rivalita na ´střední´ podruhé a tentokrát v ryze televizním kabátě. Příběh sází daleko více na zábavu a tak oproti předchozího filmu byla vyškrtnuta romantická linka a nějaké to drama. Holky tu prostě blbnou a to je celé. Televizní tvůrci tak film zcela nekopírují, což je jedině dobře. TV film jaký má být. Jednoduchý, nekonvenční, prostě svůj. ()