Parta Plastic je zpět a nutno říci, že jsou více posedlé módou, zábavnější a divočejší, než kdy před tím! Popularita na vysoké škole může být více než nebezpečná.  Oprsklá Královna Bee se pustí do boje, ve kterém nemá žádnou šanci na vítězství... Tento film upozorňuje na to, že popularita na vysoké škole může být více než nebezpečná. Jo (Meaghan Martin) je velmi sebevědomá dívka, která chodí do posledního ročníku a vždy se stará jen o své věci. Toto pravidlo ji chrání před hněvem party Plastic. Jenže když je Jo svědkem, jak šéfka party Mandi (Maiara Walsh) terorizuje spolužačku Abby (Jennifer Stone), rozhodne se, že je na čase zaujmout k této situaci konečně nějaké stanovisko. Celá škola se najednou ocitne ve válce a Jo se chystá ukázat Mandi a všem Plastičkám její vlastní pravidla. (oficiální text distributora)

blondboss

Pokračovanie protivných báb ako z ríše nočnej mory. V podstate len kopírka originálu, len s tým, že je to o niečo trápnejšie, stupídnejšie a navyše s nesympatickými postavami. Ten nápad konečného zúčtovania cez futbal to celé len zaklincoval. Keď originál priniesol aj nejaký teenage odkaz, toto prinieslo akurát tak značné množstvo trápnosti. Druhú hviezdu za sympatickú hlavnú hrdinku. 30 % ()

MiniRecenze

Tato "komedie" se snaží hlavně vykrádat první díl navíc od prostředka filmu se už budete nudit.Uvidíte zde akorát rozmazlené středoškolačky,které si dělají naschvály .Spíš bych Vám doporučil mrknout na první díl u kterého vydržíte až do konce.Tady se to opakuje,akorát v horším "kabátku" navíc někteří herci vypadají jak ze základky.Upozornuji,že jestli Vás bude tento film bavit,tak musíte mít 12-15 let.Starší,vyspělejší diváci nemají šanci. ()

Enzo555

Náhodou! Príbehu a pekných báb je tu oveľa viac ako v jednotke, kt. mi prišla schématickejšia čo sa týka obrazu študentov. Humoru a hlášok je pomenej (absencia Tiny Fey), ale predvedené emócie sú sympatické. Na jedno pozretie popri sťahovaní Parks and Recreation sa dá ()

Neymar11

Poprosil bych pro sebe metál. Myslel jsem, že tohle nikdy neskončí. Jednička byla blbovina, ale člověk se aspoň zasmál a na Lindsay se občas pěkně koukalo. Nevím o nikom, komu bych tenhle film doporučil. 20%. ()

SpicyNugget

Jo je velmi sebevědomá a oprsklá dívka, která tíhne spíš ke klučičím zálibám. Když potká partu Plastic, fakt se z nich jako jediná neposere, byť je nadále ignoruje. Ovšem jen do doby, než začnou terorizovat její spolužačku Abby… No, co na to říct. Velice slabý teen film. První díl se mi líbil o dost více. Obsazení nudné, nikoho si už nepamatuju. Mladší slečny by to jistě bavilo, je to film z jejich prostředí. Já už jsem asi boomer. ()

PanPyzamo

No hned ze začátku řeknu tohle. Jednička byla lepší. Začalo to dost fajn, ale pak už to začalo být trochu horší. Takový řekl bych, že už zkrátka ne tak originální jako předešlý film. Připadalo mi ke konci, že to jaksi chytlo rychlé tempo a že najednou bum a je konec a jaksi jsem nebyl tak moc naplněn. Bavil jsem se, to jo, ale fakt to podle mě nemá na předešlý díl. To byl podle mě supr nápad a byla to sranda a tady furt je, ale už mi to přišlo trochu takový to samý, i když mělo to dobré chvíle. Spíše nedoporučuji a pokud chcete namyšlený princezny v komedii, tak doporučuji jedničku. 4/10 ()

Kanec.Pumba

Klasický případ - první díl super, druhý díl - jak to říct: nuda, nedomyšlené, nezajímavé. Myslím si, že jednička byla chvílemi až moc temná, ovšem tohle je prostě růžová kalamita. Jednotlivé "naschvály" mi přijdou nedotažené do konce. Postavy nejsou vůbec sjednocené. Je mi líto, pro mě tento film nemá valnou úroveň. Nebýt Meaghan, Nicole a Jennifer, dávám hodnocení ještě nižší. ()

Punkies

Tyhle komedie z prostředí amerických středních škol jsou pořád na jedno brdo a já se divím, že i přes to si to pustím, když je úplně jasné, jak celý film bude probíhat a jak skončí. I přes to musím říct, že jednička byla lepší a musím souhlasit s uživatelem podemnou, že bez Lindsay to není ono. ()

silvinkahone

Opět další důkaz toho, že pokračování skvělých filmů se většinou nepovede tak, jak by mělo. Možná je to ale díky tomu, že první díl se povedl natolik, že jakékoliv další pokračování bude už působit jen jako směšná napodobenina. I přes to, že zde naprosto chybí Lindsay Lohan nebo Rachel McAdams, má tento film něco do sebe... ()

lilylove

Možná že lepší než první díl.Hodnotím 5* moc se mi to líbilo.Doporučuju skvělý film.Jediné co k tomu tak vytknout je to že hlavní Plastics Maiara Walsh nebyla moc hezká..což by Plastics měla být.... ()

friden odpad!

Viděno omylem při práci. Jinak MMR musí mít strašně príma život, když ho dokáže překvapit taková sračka. Čekal jsem stupiditu a dostal jsem jí měrou vrchovatou. ()

kuboN

filmy tohoto štýlu obľubujem a tak ma Mean Girls 2 nesklamali, príjemná oddychovka, no predsa len 1ka s Lindsay, to bola dokonalosť... :) ()

AdeLinaa

zklamání. Vnitřní monology se tam nehodily, celé to bylo až moc typické, tuctové a nemělo to kromě názvu a skupiny Plastics nic společného s Mean Girls.. škoda.. 1* za herečky, které mám ráda ()

plsek45 odpad!

Jednička byla příšerná a tohle je ještě stokrát horší . Bez nápadu a děje naprosto nic čemu by se dalo zasmát ani o tom není co napsat propadák !!! ()

chemik11

Sice jiné než jednička, ne tak vtipné. Přesto je to skvělý film, bavilo mě to. Nechápu tak nízké hodnocení tady, ale budiž, váš názor, mě se tyhle filmy ze střední školy prostě líbí. Opět jako u jedničky, není to film točící se kolem sexu a " veledůležitého prvního zasunutí", proto se mi to tak líbí. Škoda že tam nejsou tak pěkný holky jako v jedničce :( :D ()