Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

Lilien

Piraňa 3DD je o niečo slabšia a viacej trápnejšia ako jej predchodca. Pár vtipov stojí zato, iné sú pekne trápne. A scenár bohapusto uráža inteligenciu zdravého dospelého jedinca. ()

TommyDiamond odpad!

Pokračování Piraňa 3D, bylo hodně slabé. A nic na tom nezměnili ani nahé plastickými operacemi upravené dívky, ani David Hasselhoff, který ve filmu ztvárnil sám sebe. Když si odečtu úvodní a závěrečné titulky, tak byla stopáž film okolo hodiny. To je na film žalostně málo. Scény jako na molu, v bazénu nebo ta postelová s tím uříznutým údem byli dost mizerné. Pro mě je to jasný odpad! ()

Colchack

Strašná blbosť :) avšak za pekné ženy, "big cecky" a Miča Bjukenena - on je proste pán (malej zrzavej blbeček) :D dávam aspoň tú jednu *. ()

snek49

Tady si na svoje nepřijdou ani ti, co se chtějí podívat na nějakou tu ženskou. Film, kterej měl šupat okamžitě na DVD vedle hitů jako Sharktonado, nebo Megashark vs Giant Octopus. Zkrachovalci Hasselhoffovi se nedivím, ale že si v něčem takovém už podruhé zahraje Ving Rhames je s podivem... ()

dwbmb

Na tomto filmu pobavily dvě věci - scéna s penisem a David Hasselhoff, který hrál víceméně sebe (ve stylu "Jak jako zachraňovat? Já sem herec...kde mám chlast..."). Zbylých 80 minut je naprosto stupidních, ale ne dost stupidních na to, aby to začalo být vtipné. Nic to neparoduje, kromě sama sebe. Jsem trochu úchyl, těšil jsem se na film opravdu hodně, ale stojí to za vyliž. Vhodné pro heterosexuálního muže: ano ()

JimDeNiro

Neskutecna omrdanina. Ze nedavam odpad! je jen zasluhou pana Hajzlhoffa, ktery je videt neztraci ke stari smysl pro humor, a je videt, ze si umi udelat srandu i sam ze sebe. Ale z tech srackovitych filmovych vod, kde se jiz leta drzi, mu to na vysluni nepomuze.. Takze za nej a za kratkou stopaz - 10%.. ()

Knor

Piraně od A.Ajy byly super béčková krvavá zábava, tohle je už moc ujetý a celej film je jen taková přehlídka krvavých ujetostí hladových ryb. John Gulager je prostě ujetej magor, kterej se asi dál od svých Krvavých Hostin neposune. Ne, že by to bylo špatný, ale tak dobrý to taky není. ()

Meev

Bez napětí, bez emocí, bez energie. Nemělo smysl pokračovat v sérii s dravými rybami takovým způsobem... ()

vieriX

Všichni věděli, že už z ukázek to bude kravina a ono taky byla, ale možná když už člověk věděl co ho čeká tak ho to chvílemi snad muselo i bavit.Napětí tu zas ani tak není rybičky si prostě sežerou par lidí a rozhodně v masakru první díl nepředběhnout. Co dává filmu hodně příchuť je David Hasselhoff, který hraje svoji nejslavnější roli plavčíka a dokáže si ze sebe udělat velkou prdel. ()

aichwald

Prvních 50 minut docela ucházející eko horror ale ten zbytek tak ten se fakt nepovedl!!! Člověk se těší na závěrečnej masakr při otevření nového strip aqua parku a místo toho komedie,fraška a parodie a to mě fakt nasralo!!! ()

Kellerman

Nakonec ani ryba,ani rak.Na další Piraňu jsem šel s tím,že to bude buď totální průser nebo maximálně zábavné GP.Nakonec se z ní ovšem vyklubala v podstatě neurážející blbost,která má své šťavnaté momety (většinou s Vingem Rhamesem,který filmu uhrává hodně bodů) a Danielle Panabaker,která vyrostla v neskutečně sexy kočku,ale nic vyloženě památného,o čem by fanoušci podobných braků básnili ještě pár měsíců,se zde zkrátka neurodí.Což značí,že první Piraňa stála skutečně především na žánrovém umu Alexandra Aji,a že takhle hrdý brak skutečně nedokáže natočit každý. ()

rottenpolo

Piraňa ktorá vylezie z vagíny pri súloži to stojí za vzhliadnutie :D a Hasselhoff taktiež :D a mimochodom o niečo lepšie ako predchodca ()

dundy666

No po stupidní jedničce ještě o něco horší dvojka. Tentokrát jen s tím rozdílem, že je tu ještě míň akce a víc koz. Každopádně kopírování motivů Vetřelce, či nezvratného osudu při závěrečné scéně s trojzubcem mi tedy vážně moc nesedělo a přestože to byl podobný nic neříkající akčňák jako jednička, něco mi tu prostě chybělo. David Hasselhoff mi pak přišel jako naprosto nepotřebná a dokonce trapná vložka. ()

RendaVahala

Film byl nudný a byla to infantilní slátanina. Přesto dávám dvě hvězdičky za to, že ani piraňa se nemusí bát zaútočit na penis mladého muže, který vzápětí musí použít nůž. Ten děti mít nebude. Ale teď něco radostnějšího. Filmy Dimension jsou zajímavé tím, že je chtějí dělat vtipné, i když je to horor. Myslím, že se jim to podařilo. Ovšem film se mi zase tak nelíbil a vůbec ne děj celého filmu, jestli to vůbec děj byl. :D ()

intro

Jo možná to je kravina jak bejk, ale já se bavil. David Hasselhoff tomu taky dal koule. Nesmíte Piraňa 3DD brát vůbec vážně, jen se posaďte a vypněte. Dobrá hororová komedia ()

1david135

No takže takto... tento film sa mi ľúbil najviac preto že som sa vedel aj naľakať ale aj pobaviť dlho som čakal na [Piraňa 3DD] a sa aj oplatilo čakať proste mne sa atmosféra filmu ľúbila, napínavé veci a dobrý dej síce niektoré až moc prehnané veci, ale pobavili čiže na film sa nesťažujem pobavil som sa super,keď mám hodnotiť kameru tak je dosť dobrá a dosť veľa 3D efektov proste ty čo sa chcú pobaviť odporúčam ! PS: Pirane sa naučili aj chodiť :D ()