Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

habertek

Dvěma slovy...Silikonové béčko. Jednička měla hlavu a patu, byla zábavná a nenudila. Počítal jsem s tím, že dvojka už asi nebude dosahovat kvalit jedničky, ale i tak mně to zklamalo...Hlavně scéna s bazénem byla až trapná, kdy se do bazénu dostaly piraně a lidi se motali na jednom místě a i po několika minutách byli stále v bazéně...nesmyslné. Bylo to typicky béčkové a silikonová prsa teď delší dobu nemusím vidět...P.S.: Hajzlohof? Ani nemluvím raděj...trapas!:) ()

Pajotka odpad!

Jako první v řadě jsem před časem viděla piraňu 3D a musím konstatovat, že u ní také měli scénáristi skončit. Další D v názvu totiž přineslo pouze to, že tento díl povýšil na prvotřídní komerční sra*ku. Zpomalené záběry na silikonové poprsí převažovaly nad záběry na samotné piraně a ve chvíli, kdy na scénu vstoupil Mitch se svým pověstným záchranným plovákem, zmizela tomuto filmu šance i na tu poslední hvězdičku, kterou jsem se tomuto stupidnímu počinu chystala udělit. ()

anyonecek

Za závěr jsem chtěl dát alespoň 3 hvězdičky, ale ty 2/3 filmu, než se to rozjelo, mi to prostě nedovolí. Začátek je branej moc vážně a těch pár slušnějších akcí a scének přicházi až u plně nakonec. Oproti 1. dílu mi už tohle přijde alespoň bráno jako komedie, u 1. dílu jsem to zdaleka tak necítil. No od porna to má stále daleko a 1. díl byl na tohle téma určitě veselejší, ale hej! David Hasselhoff se svym záchranářským prknem a chlupatou hrudí se tomu určitě může rovnat. ()

Kolosseum

Oproti 3D je double-D pěkně trapným filmem. Ani sám velkej Mitch tomu moc nepomohl. Opravdu, čekal jsem daleko daleko víc!! 30% PS: Co dělala ta ryba uvnitř slečny ? ()

Guran

Film je stejně stupidní, jako jeho předchůdce. Kromě počítačem upravené ženských prsou tu není nic, za co by film stál. Prostě stejná pakárna. ()

Xpojntman

David Hasselhoff jako David Hasselhoff je sice fajn a možná i coool, ale jinak slabé jako odvar z odvaru. Dobrá dobrá holky v plavkách fajn i tak byly v Piraňe 3D -ten předchozí od Lake Victoria lepší. ()

DonBraso

Kdo viděl první Déčko,bude se mu trochu méně líbit dvě Déčka.Film je ultra teen a všechno okolo je jak nějaký videoclip.Určitě je to stejně lehký jako předešlí snímek,takže se to dokoukat dá skvěle a hlavně Hasselhoff do toho prdne pár hlášek,takže vyloženě zachraňuje film a ne lidi.Jinak prsíček je tam zase více,odkazy na předešlí rybky se tam taky najdou,místo moře,zkusme bazén,digitální je to pořád a tak to musí zůstat,herecky je to zase špatně,hlavně tedy nezaujmou ani holky,hlavně v hlavní roli Panabaker,vypadá dost nevábně,ale pro rybáře na udička jsou Piraňa3DD vítanou volbou.50% ()

mArtinko5MB

Videl som jednotku na Silvestra s cieľom pobaviť sa. Nenechal som si zo zvedavosti újsť túto mega****tinu. Samozrejme nezmyselný film do poslednej bodky. V strede filmu som priateľke povedal: "Neprekvapilo by ma, keby tie rybičky začali aj chodiť". Čuduj sa svetu, oni sa to aj naučili... Pobavil ma najme Hoffy, inak strata času. Tak si vravím, deti v Afrike nemajú čo jesť a tuto kolegovia vedia natočiť takúto sračku. Kde sa na to zbierajú peniaze? Zozberajte aj mne zopár bubákov .... ()

toomm

Ano, je to špatné. A to hlavně z jednoho důvodu, Gulager není Aja. A u tohohle sequelu se jasně ukazují Ajovi kvality. Zatímco on dokázal Pirani pojmout jako horor s perfektními gore prvky a občasným úsměvným (ne však trapným momentem), sequel je jedna velká blbina, kde se většinou dočkáme jen "červené" vody, přičemž vrcholem celého gore je scéna kdy 30-ti centimetrová piraně ukousne celou hlavu. Asi se nějaké výryzné zklamání nekoná, protože trailer naznačoval, že tohle nebude moc "vážný" film, ale tak nějak jsem nečekal, že ve chvíli kdy se očekává největší masakr, přijde scéna, které se mají lidé smát. Za mě jen 40%. ()

ja_Vlčák

Opravdu film, ve kterém najdeme skutečně všechny filmové prvky: porno scény, hi-tech (policajt, kterému střílí nohy), sci-fi (ryba mutuje po jednom roce života), mrtvoly rozseté po celém bazéně, korupce a mnoho dalšího. Hvězdu jsem udělil za geniální nápad v podobě bazénu pro dospělé a za schopnost přemluvit Hoffa k natočení tohoto díla. Obzvlášť mě pobavila scéna v podobě zakousnuté piraně v pánském pohlavním orgánu. Větší hovadinu jsem opravdu ještě neviděl. ()

Cechyno4 odpad!

Ne, ne a znovu ne ! Všechno špatně. Nedal jsem si říci a dobře mi tak. Dvojku jsem prostě musel vidět. A teď lituji. Neskutečná blbost ! Film je úplně na hlavu postavený. Dost o to, že se do potrubí dostanou piraně. Už tohle je takové lehce nelogické. Ale ty další věci okolo + konec s chodícími piraněmi ? No tohle už je vážně přes čáru. Ok, jestli někdo chtěl zesměšnit počin z roku 2010, tak ať pojmenuje tento film třeba Scary movie 5 a nebude aspoň mystifikovat lidi a lákat je do kin. Drsné a krvavé scény, které byli v jedničce se vytratili. Po zaútočení rybiček následuje většinou rychlý střih. Jako by režisér pochopil, že to pěkně pohnojil a tak chtěl ke konci filmu vsadit na humor. Ok, přiznám se. Jednou jsem se zasmál. Ale vrcholem vší trapnosti byl David Hasselhoff běžící na píseň z pobřežní hlídky. To už mě vážně naštvalo. Jednička měla spád, spoustu akcí, krve, výborných záběrů a hlavně zábavy. Dvojka ovšem nudí, je totálně nelogická v některých místech až trapná. Není divu, že v kinosále na tento film přišli jen tři diváci a to jeden z nich po 30 minutách raději odešel. Po jedničce obrovské zklamání ! Takže komu se film z roku 2010 líbil, dvojku nedoporučuji. ()

FREEWHEELER

Oni to fakt mysleli vážne :) Neviem čo mám k tomu povedať, naozaj, neviem kto je na tom teraz horšie, či film alebo divák. To je relatívne - preto na zamyslenie: Niekto ti strčí nos do zadku. A teraz - on má nos v riti, aj ty máš nos v riti. Kto je na tom relatívne lepšie? ()

muti

nuz slaba dvojka ked porovnam s jednotkou. vela nerealnosti ako napr resuscitacia to je to najmenej,,, skoda docela som sa tesil. zaujimavy bol napad ako upgradnut aquapark a jedine ten David dobre hlaskoval, koli nemu 3* ()

megajalec

Hlúpučký scenár, dej tým pádom o ničom, ale zato pekné baby a Hasselhoff v závere excelovali. Navyše príjemná stopáž. ()

Mart2n

Sexistické, odpudivé a amorální home video, u kterého se dokáží pobavit pouze lidé s laciným vkusem (jako já). Kdyby tam bylo stejně rybiček jako koziček, vůbec bychom se nezlobili. Je sice hezké, že někdo obětoval půlhodiny svého života a vymyslel tento neotřelý příběh plný zvrácených scén, ovšem vše vypadá jako pouhý předkrm před hlavním krvavým chodem, na který bohužel nedojde. Zábavné a odpudivé zároveň, filmové dno i redefinování slova "vkus". Na jedničku to ale nemá ani zdaleka. ()

kekulka

Tyhle filmy jsou všechny stejný, ale ipřesto tenhle žánr miluju. Napadení žralokama nebo piraněma, to je moje. Piraňa 3DD je ale hroznej propadák ! Používá stejné věci, jako v prvním díle ( ukouslý penis, na konci filmu lítající piraňa, která ukousne hlavu, no prostě děs a hrůza! ) A na závěr se dozvíme, že piraňa, která byla rok v akváriu a sloužila k jejímu studiu se naučila chodit :-D ()

Vimrak158 odpad!

Předchozí díl Piraňa 3D byl neskutečný brak, ale brak u kterého se člověk dokázal dobře pobavit, mohl si prohlédnout hezké holky a ještě se pobavil u nějakého toho zábavného vraždění teenagerů. Pokračování už nic z toho neobsahuje a nemůže se s ,,jedničkou" rovnat ani v tom nejhorším snu. Nové Piraňě 3DD jsou totiž absolutním odpadem, který ani nepobaví, ani nevystraší a ani nezabaví. Jedná se o nudnou, blbou a neskutečně trapnou podívanou, které se zasměje snad jen člověk po 5 panácích vodky. Hnus, odpad. P.S. Davide, už se na to vykašli ! ()