Expert protiteroristické jednotky, špičkový důstojník losangeleské policie Paul Cutler (Gabriel Macht – Za nepřátelskou linií) je povolán do Detroitu, aby se tu ujal výcviku členů týmu S.W.A.T. a seznámil je s nejmodernějšími technikami záchrany rukojmích. Plánovaný průběh ale zásadně nar uší nepovedený zákrok u vyhroceného rodinného sporu, během kterého umírá rukojmí. Na scéně se objevuje posedlý vládní zabiják (Robert Patrick – Terminátor 2: Den zúčtování), který má za úkol Cutlera a ostatní členy týmu odstranit. (oficiální text distributora)

ARI50

Pod palbou není přesný název protože akce jsou slabší dějový příběh taky a herecky o něco méně zajímavý a tak jsem dostal klasické akční béčko. ()

Lacike

Na jednej strane sa jedna o jedno z tych lepsich parazitnych pokracovani slavnejsieho originalu, ktore divaka nijak neurazi, neznechuti a ani velmi neunudi, ale na druhej strane ziadna stranka tohto filmu nedokaze prekrocit vody priemeru, takze vas film ani prilis neuspokoji. Ak mate chut na nieco v tomto style, pustite si dva diely serialu Flashpoint a zabavite sa ovela lepsie. ()

Terva odpad!

Už jen ten začátek mě docela odradil. Všichni se vlněj v rytmu Hip - hopu, ale svý dluhy neplatěj - tak co s nima. Zmatená kamera, zbytečně rychlej střih a to divadlo, které tam předvádí jak S. W. A. T. tak únosci, je prostě směšné. Zatím jediným kladem jsou kamery umístěné na ústí beranidla a zbraní. Scéna, kdy únosci hrozí zabitím rukojmí, a S. W. A. T. tam stejně vtrhne - rukojmí nerukojmí, je strašná, beru jí jako výsměch těmto jednotkám. Únosci jsou natolik tolerantní, že se nakonec vzdaj - to je jak v nějaké pohádce. Další scéna je plná rozporů - Jedná se o střelbu na figurínu. Jeden agent tam měl střelit figurínu do ucha, ale minul a trefil se nad ucho. Vycvičující agentka ( mimochodem přizvána po účelovém vyhazovu nejlepšího střelce týmu ) mu povídá - Špatně jste to vypočítal, střela tady totiž padá jak mrtvý holub........ Ale on se přeci trefil nad a ne pod - tak o čem to kecá? Ten film je strašná hovadina. ()

Ouwen

Na to , že to je videofilm, tak to mě zabodovalo na plný koule. Na jedničku to nemá, ale hodně nezaostává. Dobrý herci, dobrej střih, dobrá akce a dobrá hudba. Příběh je vynikající, rozhodně doporučuju. ()

JohnCZ

Béčkové pokračování, které vlastně není ani tak pokračováním, jako spíš prostě jinej film s tématikou S.W.A.T. jednotky. Film možná neohromí lookem, který je ryze televizní, a ani nevýraznou režií, ale jinak baví a dějově mi přijde ve skutečnosti o fous zajímavější, jak vysokorozpočtová jednička. Robert Patrick je fajn záporák. ()

Expendable

Když jsem si film pustil, nečekal jsem, že mě tak dostane. Kamera, herci, střihy a skvělá akce. Také zajímavý příběh s tématikou certifikovat tým v Detroitu a s konečnou podpásovkou ala debil, který si zasedne na šéfa týmu. Swat jedna se mi moc nelíbil, ale Swat pod palbou mě se mi opravdu dost líbil a na to, že to je videofilm, kde není znát nižší rozpočet, tak dávám hvězdičku navíc. ()

schizmo

Ačkoli už jednička nebyla kdoví jaký akční trhák a dvojka je hodnocena ještě hůře, z mého pohledu se až o takový propadák nejedná. Filmu možná ublížila absence nějakého zvučnějšího jména, ale ve výsledku se jedná o standardní záležitost nevybočující z normálu, do jisté míry postavená na Machtově charisma. ()

MartinezZ

Mám rád akce, tady to sice trochu neštymovalo :), ale taková odpočinková akční pitomina to byla celkem dobrá, za ***, ale ta závěrečná bitka byla děsná pitomost. ()

MATADOR

Těch několik málo momentů, kteří mi daly vzpomenout na oblíbený SWAT od Clarka Johnsona, bohužel nezachrání jinak pitomý příběh, minimální podobnost k předešlému filmu. Štěstí, že akce za něco stojí a že herci nejsou tak marní, jinak se nejedná o nic, co by stálo za znovukouknout! ()

vegetol.mp

Jako baví mě, jak všichni eště před pár lety čučeli dychtivě na béčka od Intersonicu a teď jim nic není dost dobrý. Jasně, ten film nemá oscarový scénář ani sto milionový rozpočet. Ale je fakt dobře natočenej a Gabriel Macht je sympaťák. Možná to není film roku, ale když si chce člověk vorazit a pustit si něco obstojnýho, tenhle film to bohatě splní. Jsou tu mnohem horší filmy, s mnohem lepším hodnocením, takže to skóre fakt nechápu. Pro mě 70% ()

M.i.k.e odpad!

souhlas s verbalem,tohle je srágora první kategorie.Nevýrazné,unylé a pekelně nudné s partou nevýrazných postav.Nikdy více...0% ()

SallyZen

On to není dobře zpracovaný film, celkově po hereckých, scénaristických i režijních stránkách, ale koukatelný to je. Sice pánové obsadili do hlavní role nejvíce nesympatickýho týpka, co mohli, ale budiž. Lokenka tam není snad ani minutu, to taky posrali. A ten výcvik a konečné oddělávaní není zase tak špatně natočené. No ta režie vlastně docela jde. Ale jinak je to špatné no.. Menší SPOILER: .... Konec jsem tedy očekával víc depresivní, špatný, ale bohužel to dopadlo dobře. 55% ()

O´Neill

Ačkoliv to na první pohled působí hodně béčkově, já to za béčkovou záležitost v žádném případě nepovažuji. A upřímně, považuji to za lepší znázornění S.W.A.T. než první díl. Prvních asi 50 minut bylo hodně dobrých, zejména proto, že v nich převládal výcvik, který mám velmi rád. Druhá část filmu byla potom už akce. Herci hráli dobře, stejně jako Robert Patrick který se do záporáku vyloženě hodí. Co bych filmu vytknul je velké ztráty v hlavním S.W.A.T. týmu, který jsem si oblíbil. ()

Andre3000

Nakonec pro mě film nebyl až tak špatným jak by se od druhého dílu dalo čekat. Objevilo se zde hodně zajímavých scén, ale taky několik řekněme trapnějších, nebo rozhodně jinak udělatelných scén. Občas sem si říkal, né tak tohle jste fakt neměli. Zkrátka hezký obal, ale uvnitř jen průměrný výrobek. ()

Lachtaan

Ani nevím, jak jsem se sem kdysi dostal, ale na to, jak šíleně je rádoby pokračování S.W.A.T.U. z roku 2003 nevýrazné a globálně shozené, mě nijak neurazilo a uteklo hlavně zásluhou pokratší stopáže velmi svižně. Vůbec si nepamatuju roli Esposita, což je vůči mé oblíbenosti jeho hraní z Revoluce, OUAT či Maze Runneru velká škoda. S Machtem jsem se kromě jeho zdejší hlavní roličky setkal prozatím jen v Suits, kde jsem se ale možná na ještě velmi dlouhou dobu zasekl na pilotním díle. Hlavním faktem je, že zde mi nevadil a film potahal správným směrem. ()

Johnny.ARN

Toto vobec nie je zlý film. Jasné, chýba mu poriadna zápletka, inak si to ale ide celkom fajn ťahy na diváka. Pravidelná akcia, akčná kamera, uveritelný trening a zásahy. Nenudilo to a ubehlo to rýchlo a svižne. Silné 3 z 5 ()

oveckaoa

Už první díl se my nelíbil ale tohle je ještě horší. Herci mě nezaujali vůbec (V 1 aspoň Samuel L Jackson) a celkově mt o přišlo divné navíc hlavní záporák ze sebe dělá velikého boha aby se nakonec nechal jak zabit jak nějaká laciná sračka tím pádem více jak polovina filmu je zbytečná. Váhal jsem mezi 1-2 hvězdama (odpad by bylo silné hodnocení) nakonec dávám 1 hvězdu za tu židličku :-) ()

ywo666

Ultra priemer. Kristina Loken sa vo filme mihne iba na pár sekúnd. Macht aj Patrick sú obstojní. Ale celkovo nič moc. Nie že by som čakal zázraky, ale dalo sa z toho vytrieskať viac. Nuž smola 50%. ()

Cocacolix odpad!

Přestože jsem se na to koukal se záměrem pořádně se nasmát, tohle je až moc špatný. Nasmál jsem se sice dost, ale wtf momentů je tady až přespířiliš. Jedno pozitivum bych ale našel. Je to jeden z prvních filmů kde se vyskytuje mnou milovaná puška Bushmaster ACR (s kolimátorem obráceně a pouze s jedním zásobníkem, aby se dala dramaticky odhodit - lol ) ()