Kate Reddyová pracuje jako finanční analytička a je ve své práci velmi úspěšná. Dokonce si ji k sobě vybere velký šéf Jack Abelhammer, aby společně pracovali na projektu, který ona vymyslela. Potíž je v tom, že sídlí v New Yorku a Kate bydlí v Bostonu. Navíc je vdaná a má dvě malé děti. Její manžel Richard právě získal možnost posunout se v kariéře, chůva nespolupracuje podle představ. Pro Kate je velmi těžké být dobrou manželkou, matkou a zároveň pracovat. Snaží se ze všech sil a docela se jí to daří, ale když musí na novém projektu pracovat ještě intenzivněji, začíná to v domácnosti trochu skřípat. Kate propásne první stříhání malého synka Bena, starší dcerka Emily jí však neustálou nepřítomnost a nesplněné sliby nechce odpouštět. Richardovi se také pomalu začíná zajídat to, že ji musí neustále zastupovat. V práci se jí sice daří, ale musí čelit kolegovi Chrisi Buncemu, který sice nemá tak brilantní nápady jako Kate, ale patří mezi ty lidi, kteří dokáží vycítit ten správný okamžik, kdy slíznou smetanu za cizí práci. Kate to o něm ví a je rozhodnutá vytrvat a nic mu nedat. Celý projekt byl její nápad a ona ho holdá dokončit.Díkůvzdání si však chce užít se svou rodinou a odjíždí k manželovým rodičům. Celý den si nevšímá telefonu, ale večer jí k nim volá její asistentka Momo, že zítřek je jediný den, kdy je možnost představit celý projekt nejvyššímu šéfovi. Nezbývá než opět zklamat manžela a děti a odletět. Prezentace je úspěšná a s Jackem jsou pozvaní na oběd s nejvyšším. Kate si ho svou bezprostředností nakloní ještě více a nakonec svolí k realizaci. Je to ohromný úspěch. Momo, která v Kate vidí odstrašující případ a nikdy nehodlá mít děti, je těhotná a rozhodne se dát dítě pryč. Nechce žít jako Kate... (TV Prima)

Aljak

Nebolo to vôbec také zlé ako som čakal podľa hodnotení, ktoré sú podľa mňa až príliš podpriemerné... Bola to taká fajnová oddychovka, občas aj vtipná, inokedy zas dojemná. Takže minimálne ja som to ako nejakú podpriemernú katastrofu nevnímal. Sarah Jessica Parker a Pierce Brosnan ma dosť bavili, takže obaja ešte viac dvihli úroveň filmu. Navyše, mám rád tie filmy s mnohými vnútornými monológmi postáv, takže to som bral v tomto prípade ako veľké plus. Možno to nie sú čisté 4*, ale nech! Ja osobne som sa nenudil a mám z tohto milého filmu dobrý pocit. ()

Elyssea

Knížka je milá oddechovka. Tohle se táne i při krátké stopáži a navíc to má úplně nešťastnou formu. Promluvy na kameru prostě nefungují, Kate přišla o super kamarádky i kus vtipu (Momsters není tak dobré jako Mamfie, prostě ne). Naštěstí zbyl okouzlující Jack. Ale bohužel, někdy ani James Bond nestačí. ()

Sammya

Zajímavý film o životě úspěšné a velmi zaměstnané ženy, která se snaží stíhat všechno na 120%. i když se může zdát, že příběh nedmá pointu a jde odnikud nikam, tak kupodivu to je právě to, co se mi na tom líbilo, že tam nebyla skutečná krize, nic tragického, co byste ve filmu takového typu filmu očekávali. Je to spíš taková série příhod ze života. Přesto, není to film, na který bych se s nadšením podívala znova, ale to neznamená, že by se mi nelíbil. A překvapilo mě, že jsem Sarah tu postavu matky od rodiny věřila. Možná přece jen na ní něco bude. ()

Juto

Nespočetné množstvo fanúšikov Parker nepochybne ocenia jej krehkú vrúcnosť vo filme, ktorú energicky obýva, ale snímka sa občas zdá byť v rozpore so súčasnou realitou. 4/10 ()

angel74

Romantická komedie o hektickém způsobu života jedné emancipované matky, v níž je zatraceně málo romantiky a humor, aby divák hledal pomocí mikroskopu. Nehledě na to, že ten balast kolem dělá z většiny žen protivné pipky, ze kterých mnoho chlapů asi nejásá nadšením. (40%) ()

Radiq odpad!

No sory, ale fakt shit. Připadalo mi to, jak kdyby scénář napsala S. J. Parker, která se inspirovala těma pizdama ze Sexu ve městě. Prostě ženská uplně na piču, to znamená, že né na kokot, ale na piču. Byl to New York nebo Boston, ona je kráva asi uplně všude. Nudná slátanina bez zajímavýho děje, na kterou jsem se dival jenom proto, že sem si myslel, že to bude bavit mou přítelkyni... a ani ona z toho asi nebyla nadšená. Američtí fakani (rozmazlení), americké pipky (naivní až blbé) a američtí lidé (všichni idioti)... ()

vesper001

Já taky ne. Nechápu, jak dokáže SJP hrát celou kariéru jen a jen Carrie. Tady dramaticky volí mezi katalogovým manžou, dvěma smráďaty a kariérou s Piercem Brosnanem navrch. Je o děsně napínavé a samozřejmě vám nepovím, čemu dá přednost, protože pak byste nebyli překvapeni, až uteče za huhulákem. Ooops, a je to venku. Ale třeba jsem právě někomu ušetřila 89 minut času, během kterého může vynalézt nový filozofický směr, vyvrátit teorii relativity, nebo jej spokojeně věnovat seriálu, který mu zrovna nahrazuje život. ()

Goldenhair

Ten název je výstižný. Vážně nechápu, jak to ta SJP dokáže. Hrát poslední roky pořád v tom samém, jen čím dál horším. Ale za tohle si tvůrci opravdu zaslouží metál. Abych věděla, že příslušnice něžného pohlaví nejsou jen neschopnými lemrami a že ženská může mít dobrou práci, šťastné manželství, starat se o děti, a u toho všeho si zachovat zdravý rozum, k tomu snad nepotřebuju film. To je snad v dnešní době úplně normální a nikdo se nad tím nepozastavuje. Horší je, že v této komedii, (která vlastně ani vůbec vtipná není), to na vás vybalí stylem, že z toho místo dobrého pocitu budete mít akorát depresi, jak zbytečné a hloupé snímky o ničem je ještě Hollywood schopen vyplodit. ()

DJ Rocco iNc

Rozpočet $24,000,000 // Tržby USA $9,659,074 // Tržby celosvetovo $30,551,495 // Otváraci víkend $4,402,201 // Predaj DVD USA $3,225,535 Skvelá komédia. Sarah Jessicu Parker moc nemusím, ale v tejto komédii podala dobrý výkon. Aj napriek dileme so všami, hoci sa jej za to smiali, dokázala ísť za svojím cieľom. ()

Johnny.ARN

Aj keď sa to silno chce hrať na to, že je to určené masám, nie je. Pre mňa to bolo len úsmevné, miestami skutočne vtipné. Zahraté perfektne od všetkých, ale nenašiel som symbiozu a pochopenie pre dej. Nevadí, ved o to asi ani nešlo. 1 z 5 ()

anli

Společenská komedie o jedné manažerce,která má hodně práce,rodinu a nějak na ní toho začíná být moc.Opravdu je to komedie?Nepřišlo mě to ani zábavné,ani extra vtipné.Možná komediální drama.No,to taky ne.Protože hlavní hrdinka vlastně neví,co chce a co se jí nejdřív líbí,to je najednou mimo mísu a naopak.A opravdu má ráda své děti.To je asi jediná logická pravda ve filmu a proto jí hlavní hrdinka neustále opakuje.A je to fakt zoufalka,jako je k uzoufání celý film.Myslím,že Sarah Jessica Parker pořád nějak zkouší pokračovat v"Sexu ve městě"a ono to prostě nejde."Sex ve městě"ještě vcelku šel,tedy ten seriálový,ten filmový už za moc nestál a tady je to ještě horší.Námět není úplně špatný,ale scénář je opravdu zoufalý a místy až neuvěřitelně tupý.Vtipných okamžiků je tam opravdu jen pár a režisér Douglas McGrath je evidentně lepší herec než režisér,protože režíruje bez nějakého nápadu a opravdu sotva průměrně.Možná to o trochu lépe bude vnímat něžné pohlaví,ale to mužské bude usínat po pár minutách filmu a když se probudí,zjistí,že se opakuje pořád totéž a děj kamsi ubíhá bez většího smyslu a přičinění všech aktérů.Vcelku bych to bral jako nenáročnou,ovšem televizní,podívanou na sobotní deštivé odpoledne.Nepřišel jsem ale na jediný důvod proč jít do kina.Pro někoho to možná bude duo Parker-Brosnan,ale předvádí opravdu velmi málo.Takže za vcelku slušný námět,snaživou kameru a hudbu dávám jen tak tak 35% a Kate má děti opravdu ráda. ()

Pavlínka9

Doooooooooooooooooost přitažený za vlasy, ale kdo by si takový život nepřál?? :D Pakárna nad pakárny, ale elegantní Pierce Brosnan, kterému tyto role poslední roky sluší více a více, i když už mu táhne na šedesát ;) to v každé své scéně nějak rozzářil a hned se na to dalo líp koukat :D ()

lennyd

Kate (S.J. Parker) se snaží rozdělit svůj čas stejným poměrem mezi svoji rodinu, a svoji práci. Když se jí ale nabídne pracovní příležitost v New Yorku, začíná rozmýšlet, nijak neváhá, a čapne ji za pačesy. Brzy ale začíná zjišťovat, že cestami do New Yorku a vůbec pracovním vytížením, její rodinný život začíná dostávat trhliny. Možná přišel ten správný čas udělat zásadní rozhodnutí ... Nejzajímavější na tomto filmu je, že jsem Kate docela i chápal. Na jedné straně pracovní příležitost, mít šanci něco dokázat, a také vydělat nějaké peníze a rodinu zabezpečit. Na straně druhé úvaha, zda je pro rodinnou pohodu důležitější toto zabezpečení, nebo společně strávený čas. Předpokládám ale, že podobné dilema řeší kde kdo, a že by tento film nabídl něco víc (nebo nedejbože nějaké řešení), tak to bohužel ne. Žádnou hlubší zápletku, zvrat, cokoliv - prostě nic. Ani po herecké stránce nic extra - Sarah ze své role Carrie už nikdy nevypadne, Greg Kinnear je takovej domácí ňouma a i od Pierce Brosnana jsem čekal "tvrdšího" businessmana. Takže jediný kdo mne trochu zaujal byl Katin slizký kolega (Seth Meyers).. ()

strelenaL

Pohodový filmík na víkendový relax a odpočinek…trochu konzervativnější Sarah Jessica Parker než ji známe ze sexu ve městě. ()

iXtr3m3

Slabučké, sterilné, ale trošičku sympatické. Žiaľ maximálne plýtvanie talentom celého hereckého osadenstva. ()

LxLuthor

Nechápem, prečo ľudia tento film ihneď takto zavrhli..?! Je pravda, že filmové plátna sú už priam presýtené rýchlokvasnými romantickými komédiami, no aj ony patria a zapadajú do nášho každodenného stereotypu a rozlietaného života. Občas nemáme čas ani chuť zamýšlať sa nad rozbormi postáv a hľadaním poínt. Veľmi dobre som sa zabavil, a tým to splnilo svoj účel. Vo svojej kategórii nadpriemerne dobrý humor... ()