O tom vás přesvědčí tři drsné „černočerné" minipříběhy s extrémně vtipnými momenty, které mají jedno společné: začaly v zastavárně jednoho malého města... Richard (Matt Dillon) zde při průjezdu městem nalézá snubní prsten patřící jeho ženě, který před lety záhadně zmizela. Pátrání po ní a jejím únosci jej zavede do nejtemnějších koutů města, kde se musí vypořádat s feťáky, kteří zpackali přepadení místního drogového bosse, imitátorem Elvise a celou řadu dalších originálních postav. (Bohemia MP)

radeckator

Nechápu, jak mě mohl takový šperk uniknout a já ho náhodou objevil až dva roky po premiéře. K přiblížení je to takový mix Pulp fiction a nedávných Divokých historek. Už mě vážně dlouho nic tak nepobavilo. ()

Boris.

První příběh byl super. Jak herecky, tak příběhově. Prostě parta zfetovanejch amatérů chce lukem okrást jinýho feťáka, kterej jim pravidelně ty sračky prodává. Docela sranda. A diskuze na téma "Proč sme vlastně náckové?" - to mě hodně pobavilo. Druhej příběh byl taky výbornej. Pátrání, kde ze začátku se hledá zloděj prstýnku a končí to úchylnym Frodem a jeho pyramidou posranejch holek - to bylo taky dobrý. Ale třetí příběh to celý pohřbil. Nudnej Elvis, taneční zábava v buranskym americkym zapadákově a obživlej Frodo. To bylo fakt trochu mimo. ()

Skratchy

Pawn Shop Chronicles si rozhodně nezaslouží být v modré barvě,velmi vtipné a "tarantinovské" rozhovory například o židech mě opravdu rozesmáli a připomněli mi Pulp Fiction.A nejen rozhovory.Celý film je veden ve snaze alespon zčásti Pulp Fiction napodobit.A v mnohém se to taky alespon z části povedlo.Poctivé 4 hvězdy. ()

Nufa

Nenápadný film, který ovšem má svou kvalitu. Nedrží se zavedených kolejí, dialogy, kamera, vše mi přijde naprosto unikátní. Doslova jsem zíral, jakou podívanou jsem si nakonec z tohoto filmu odnesl. Woodovi se evidentně líbila role Maniaka a opět si střihl dalšího záporáka, kterého opavdu moc pěkně vystihl. Litoval jsem pouze toho, že se objevil pouze jako vedlejší postava. Jinak opravdu nemám pomalu nic, co bych tomuhle filmu vytkl. ()

john.h

Hodně ujetá bláznovina, která je světlejším momentem v jinak slabém roce 2013. Celé je to v takovém Pulp Fiction stylu, akorát s příchutí kompostu z amerického vidlákova, kde IQ 80 je už moc. ()

Wolfinas

Geniální, exkluzivně obsazený, pro chytré lidi - jako my. Skvělý monohlody a diahlody. Přestantě už remcat, že to neni dobrý jako Pulp Fiction, dyť to neni Pulp Fiction, copak nevidíte že se to jmenuje jináááááááááááák. ()

papadoce

Je to večná škoda, ale ďalší Running Scared Waynea Kramera sa proste nekonal. Inak Paľo Walker zahral naspeedovaného feťáka neskutočne. R.I.P. Paul. Poviedky boli celkom fajn, ale ich kvalita mala vyslovene klesajúcu tendenciu a to spôsobilo, že film uviazol niekde medzi áčkom a béčkom. V podstate to najlepšie uvidíme hneď v prvej poviedke a pokiaľ Vás to nezaujme, tak ani ďalej nepozerajte. Mňa filmy plné gangsterských lúzrov poväčšine bavia, takže toto bola akási povinná jazda. A moje hodnotenie teda znie: poviedka Walker *** / Dillon ** / Fraser *. ()

himor

Bolo tu asi 200 známych hercov, ale nedalo mi to nič. Občas som sa zasmial, ale väčšinu času som len rozmýšľal, že to vypnem. Nepochopil som ani titulky, takže pre mňa zbytočnosť. 35% ()

Shitonit

Určitě zajímavej a neotřelej biják, chce to jen tu správnou náladu a prožít si tu neskutečnou místy pěkně schovanou prdel kterou to nabízí. ()

Echoes

Už jsem viděl lepší kousky, nebylo to ani moc zábavné, ani moc akční. Nějakou patu to mělo, o hlavě si nejsem jistý... Rednecků tam však bylo požehnaně! ()

x_silver

Monsieurs, nemáte ani tušení, jak moc jsem se těšil na tento další krimi/komediální díl mých nejoblíbenejších žánrů. Po perfektním traileru jsem se těšil ještě víc. A pak přišlo to nemilé zjištění, že trailer se skládá hlavně z první a nejpovedenejší historky, která, kdyby byla jako samotný krátkofilm, dostal by s plným nadšením 5*. Ale druhý příběh mi přišel jako stupidní psycho a třetí... Král by se měl v hrobu otáčet!!! Vlastně mě teď napadá přirovnání k Four Rooms. Jedna povídka kvalitní, zbytek na hovno. "And this shit really smells like shit." ()

vinc_vega

Pulp fiction tu už bolo. Tento pokus o "kult" je len prázdnou snahou o napodobnenie Tarantinovskej dokonalosti. Idiotské vyznenie pointy je buď snahou o všeobecnú zrozumiteľnosť alebo len chýbajúca odvaha posunutia konceptu PF o niečo ďalej. Nejde o zlý film. Ale radšej si pustím Tarantinovu verziu dvakrát po sebe, ako sa pozerať na tento film druhýkrát. Avšak vďaka účinkovaniu známych hercov, dajme tomu, v zásadne odlišných úlohách, pôsobí film pomerne vábne, inak po filmárskej stránke ide o priemer. Napriek viditeľnej snahe. Sorry, ale zoširokouhlenie niektorých záberov som fakt nechápal. Načo vyexponovať niečo obyčajné?! Poctivé tri. Do budúcnosti radšej použiť viac vlastnej invencie. ()

Vykuk

Lehce fekální ptákovina, která má pár dobrých nápadů, humor nic moc, ale něco se mezi tou hromadou nadávek a bizardními postavičkami přeci jen najde. Nicméně jsem nevydržel abych se dokoukal, raději jsem šel dělat něco smysluplnějšího, třeba se škrábat na zadku:) ()

jafuska

Pro mě naprosto film, který nemá nic co by chtěl a musel divák vidět, pro mě je to paskvil, který se vůbec nepovedl a naprostá ztráta času, aby se na to někdo vůbec díval ()

Romeroo

Poslední půl hodina už moc tlačí na divákovi genitálie na rozdíl od prvních dvou story co si s nimi hezky pohrávají...výtečná exhibice vtipu, krve, absurdity se smysl pro detail. Nedoporučuji divákům co ztratili nadhled při svém prvním sexu....80%. ()

Sedliak

To že mám nick Sedliak neznamená, že sa musím baviť na každej sedlačine. A tento paskvil je teda sedlačina riadna. Film si určite nezaslúži byť v červených číslach a aj keď by som normálne dal alibistické 3*, pretože pár sympatických scén film ponúka (mučenie hobita), tak idem s hodnotením dole, najmä kvôli poslednej poviedke, ktorá bola úplne mimózna, ale v negatívnom zmysle. Plno užívateľov s relatívne obstojným filmovým vkusom dáva vysoké hodnotenie, takže to asi taký bullshit nebude, ale mne to absolútne nesadlo. ()

Hawkey15

Hodně zajímavé dílo, na jednu stranu výborné, na stranu druhou kopie všeho co známe! Jako třeba pokus o napodobení Tarantinova filmařského umu. Feťákovy zahraného Paulem (Mormonem) Walkerem už chybí jen nápis "Kids don't do drugs". Matt Dillon se tváří jako Bruce Campbell a dokonce najde Ashovu opakovačku. Role Elijaha Wooda zase připomíná Kevina ze Sin City a dalo by se pokračovat ... V každém případě měl film spád a za zhlédnutí stojí. Jen ten divný pocit na konci ... ten hlas v hlavě co říkal, že jsem neviděl nic nového a že bych neměl být spokojený s kopií toho co už jsem znal... PS.: opravdu jsem se zasmál, když jsem si vzpomněl na kamarádku, která se na tento film dívala jen, protože v něm hraje Norman Reedus z Walking Dead .... Mindfuck, jako celý film !!! :D ()